3:2
    Daniel DOLEJŠ
    (Dolejš)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Písek 3:2p
branky: 43. Martin Dolejš, 56. Adam Dvořák, 65. Daniel Dolejš - 11. Michael Kolínský, 32. Michal Měřička; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 453; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 36 - Vlastimil Dvořák 49; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat všem fanouškům za neskutečnou atmosféru. Derby ve kterém bylo opravdu všechno. Skvělé emoce,souboje a dobrej florbal. Bohužel nás trápila zase koncovka a hlavně musím pochválí Vlastu v bráně na straně Písku. Je škoda,že jsme zápas nezvládli za 3 body protože si myslím,že jsme byli po celý zápas lepším týmem. Nic nevzdáváme a pořád je ve hře 6 bodů pro,které uděláme maximum a uděláme play off. Na závěr bych ještě jednou chtěl všem poděkovat za fantastickou atmosféru!!! DOŠWICH MILEVSKO<3
65:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Těsně po utkání samozřejmě zklamání, ale na druhou stranu jsme soupeře nepustili v tabulce před sebe a případnou účast v play off máme ve svých rukou. Dnes před fantastickou kulisou se odehrával skvělý zápas. První dvě třetiny jsme podle mě tahali za kratší konec a Milevsko se trápilo v koncovce. Ve třetí třetině jsme měli proměnit některou z obrovských šancí za stavu 1:2. Bohužel vyrovnání a rozhodující gól byla pochybení v obranné činnosti jednotlivců. Utkání je za námi a máme před sebou poslední dvě důležitá utkání na závěr základní části. Dnes velké díky všem přítomným fanouškům jak Milevska, tak i početné a výborné výpravě píseckých fanoušků a díky i soupeři za férové utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
64:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (3:2)
60:00 Střely ve 3. části: 25:18
59:11 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
59:00 Poslední minuta, teď jde o všechno.
55:08 Skvělá došwihácká souhra, díky které je nyní vyrovnané skore. Posledních 5 minut ve znamení velkého tlaku, střel a možná i osobních útoků.
55:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #47 Jan Tomaško (2:2)
54:28 I přesto, že má Milevsko tvrdé střely, které soupeře jistě můžou překvapit, střely bohužel často létají mimo branku.
50:05 Milevsko opět do přesilovky stoupila v plném nasazení. Hosté jim ale nic nedali zadarmo.
48:02 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
47:02 Timeout FbC Písek
46:46 Dvě rychlé střely domácích na branku hostů. Byly přesné, ale golman hostů řekl milevským, že dneska ne.
42:14 Až ve třetí třetině Došwich prolomil smůlu a poprvé zakončil do branky hostů.
42:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (1:2)
40:00 Střely ve 2. části: 18:13
38:18 V posledních chvílích třetiny Milevsko jede na 100 procent a jedou co jen můžou, aby měli aspoň jeden bod.
37:06 Hráči Písku jsou schopni položit život jen za to, aby se milevští nedostali přes jejich golmana.
33:30 Hosté stále nemají dost a snaží se rozdíl ještě navýšit. Došwich se snaží jim snaží zabránit, bere si od nich míčky a útočí. Prostě každý chvilku tahá pilku.
31:14 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #20 Ondřej Walter (0:2)
30:31 Vyloučen hráč #17 Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
30:00 Došwich se ani v další přesilovce skoro nezastavil a snažil se si pro sebe urvat aspoň ten jeden gol.
27:53 Vyloučen hráč #33 Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
27:25 Došwich měl skvělé šance, jeho síla byla dobře vidět. Zde ale zasáhla vyšší síla brankáře Dvořáka.
26:05 Milevsko opět v přesilové hře. Hrají tvrdě a jdou si pro gól.
25:26 Vyloučen hráč #46 David Chvosta družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
23:45 Hráči se přetahují o míček jako psi o kost. Golový stav není tak rozdílnýa nic není jisté.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:20 Milevsko má přesné střely na branku, golman hostů ale hráče v poslední linii dobře chrání.
16:32 Nyní má přesilovku i Došwich. Hosty drží na jejich půlce a snaží je rychlými a přesnými střelami přechytračit.
15:51 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
13:51 Týmy zatím hrají více defenzivě a snaží se přečíst taktiku soupeře. Ani zbytečně nestřílejí, aby nemohli dát šanci protivníkovi.
12:15 Tvrdý útok hostů na milevskou branku. Milevští měli co dělat, aby soupeře dohonili a zabránili možnému golu.
10:57 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (0:1)
09:38 Došwich nasadil skvělou obranou lajnu na oslabení a hostům zavřel krám.
07:37 Hosté nyní mají šanci na první gol v přesilovce. Využijí této šance?
07:36 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
05:31 Nyní se míčku více drží Písek, ale Milevsko si ho snaží brát zpět.
03:42 Již od samotného začátku utkání je v milevské hale slyšet burácení obou fanouškovských základen. Velmi očekávané derby přilákalo mnoho fanoušků. Děkujeme <3
02:10 Milevsko již dvakrát zkusilo vystřelit na soupeřovu branku, bohužel pro ně zatím všechny skončily daleko za brankou.
01:05 Došwich se již od začátku drží na míčku a hraje si se soupeři.
00:01 Zápas nám začal a první buly vyhrávají hosté.