• 60 59:15
    10:5
    ()

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. Králův Dvůr 10:5
branky: 21. Michal Nožička, 24. Daniel Kroupa, 25. Michal Nožička, 30. Daniel Sedláček, 41. Filip Krigovský, 52. Michal Nožička, 53. Filip Krigovský, 57. Tomáš Hejzlar, 60. Michal Janeček, 60. Tomáš Hejzlar - 9. František Urbánek, 31. František Urbánek, 35. František Urbánek, 36. František Urbánek, 47. Tomáš Veinfurter; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1 + Tomáš Veinfurter OS:2; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 13 - David Křeček 19; po třetinách: 0:1, 4:3, 6:1
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): Po našem špatném začátku, kdy jsme darovali soupeři vedení, jsme zabrali a měli zápas ve vlastní režii. Bohužel se nám hodně nepovedla druhá třetina a zbytečně jsme pustili soupeře do hry. Hráči v tu chvíli přestali plnit pokyny. Naštěstí se závěr zápasu povedl. Děkuji soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům.
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Dvě třetiny jsme se soupeřem drželi krok. Ve třetí třetině jsme odešli fyzicky, podepsala se marodka a juniorské zápasy předtím. Vše se odvíjí i od přístupu k tréninku. Pokud se nezačne makat tam, nemůžeme chtít výsledky. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí i dále. Našim fanouškům, kteří dorazili také moc děkujeme.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (10:5)
59:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #73 Jiří Lhotský (9:5)
56:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (8:5)
56:11 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
52:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (7:5)
51:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (6:5)
49:42 Během třetí tretiny sledujeme velice vyrovnanou hru
46:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:5
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #81 Tomáš Veinfurter (5:5)
40:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
38:01 Vyloučen hráč #56 Miroslav Řehák družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
35:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek bez asistence (4:4)
34:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #71 Michal Nový (4:3)
34:56 Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
34:56 Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
34:10 Dušan neskutečný zákrok
31:47 Krásná nahrávka Sedláčka
30:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
29:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #73 Jiří Lhotský (4:1)
29:30 Lhotský to krásně naservíroval Nožičkovi ale ten bohužel netrefil
25:39 Vstup do druhé třetiny domácí zahájili velice produktivně!!
24:27 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #88 Jiří Hofman (3:1)
24:05 Lhotský v šanci, golman hostů chytá
23:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa z trestného střílení (2:1)
23:20 Kroupa proměnil trestné střílení a zvyšuje tak na 2:1
21:00 Nožička srovnává na 1:1
20:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #71 Daniel Kroupa (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:4
18:26 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
15:00 Domácí dnes odevzávají míček
12:10 Mikas v obrovské šanci vyrovnat
09:20 Veinfurter bohužel zachyboval a hosté tak otevírají skore.
08:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
07:26 Lhotský společně s Nožičkou a Hofmanem předvádějí krásné kombinace.
06:38 Nožička ubránil
06:30 Kroupa v šanci
03:35 Krásná spolupráce Výborného společne s Hejzlarem