2:5
    Michal FUCHS
    ()

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:5
branky: 5. Marco Lombino, 22. Jiří Sloup - 19. Jakub Šedivý, 39. Filip Konrady, 53. Filip Štědrý, 56. David Malkus, 59. Michal Fuchs; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Buzík 10 - Daniel Dolák 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Dnes nás trápila nízká efektivita v zakončení, na dva vstřelené góly se vyhrává opravdu těžko. Děkuji soupeři za zápas s parametry Play-off, výborná prověrka před vyřazovací části sezony. nPřeji Slávii štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Soupeř o poznání lépe nastoupil do zápasu a my jsme až od 2. třetiny předváděli výkon, který jsme chtěli vidět. Víra ve svou hru, víra v tým a v to, že se jako hráč můžeš spolehnout na svého parťáka na hřišti byla klíčová pro 3. třetinu. Jsme rádi, že jsme tento play-off zápas zvládli. Děkujeme Panthers za dobrou prověrku před play-off. Veliké díky i našim skalním fans, kteří nás i přes včerejší juchání na plese přijeli podpořit :-) DÍKY!
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
58:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (2:5)
55:50 Domácí to zkouší v šesti hráčích bez brankáře.
55:31 Timeout Panthers Praha
55:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #45 Michal Fuchs (2:4)
55:31 Rychlé přečíslení a hosté dostávají do dvoubrankového náskoku.
52:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:3)
52:38 A Plzeň dokázala využít přesilovou hru a dostává se do vedení.
51:57 Plzeň je druhým nejlepším týmem co se týče úspěšnosti přesilových her.
51:31 Vyloučen hráč #62 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:31 I hosté si zahrají přesilovku v tomto utkání.
50:32 Pasáž ve které hostující tým obstřeloval branku domácích.
49:46 Wojnar se po zásahu do obličeje zvedá, vše se zdá v pořádku,
48:45 Hra je teďka velmi opatrná, oba týmy čekají na gól, který by je dostal do většího klidu a pohody.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
38:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (2:2)
36:15 Mikolášek v samostaném úniku, Buzík ho vychytal.
34:22 Malkus opět před prázdnou bránou, trefuje mimo.
32:39 Šimeček netrefuje bránu.
32:37 Standartní situace na velkém brankovišti pro Plzeň.
29:48 Hrubý se položil do bloku, úspěšně.
28:39 Med z dobré pozice pálí vysoko nad.
28:29 Rozhodčí si volá Mašáta na slovíčko.
27:52 Pár střeleckých pokusů tam bylo, Plzeň úspěšně odbránila.
25:50 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:50 Domácí si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
25:10 Škoda přihrávkou mezi nohama plzeňského obránce našel Nového, Dolák jeho střelu eliminuje.
21:03 GÓL Panthers Praha! 2:1
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup (2:1)
20:51 Kšír přehodil Doláka, tomu míček zůstal na zádech a neštastným způsobem se dokutálel až do brány.
20:01 Zahajovací buly druhé části vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
18:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #15 Filip Blažek (1:1)
18:01 Dorážka a stav je vyrovaný.
15:38 Dolákův zákrok proti střele od Hrubého.
09:43 Hosté zatím hrozí z každé standartní situace.
09:09 Plzeň napadá hodně vysoko.
08:20 Na druhé straně hosté trefují tyčku.
08:11 Hudec střílí od půlky, Dolák helmou vyráží.
06:38 Wojnar našel Hrubého před prázdnou bránou, nedokázal zakončit.
04:16 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #41 Pavel Daněk (1:0)
04:16 Lombino v útěku otevírá stav dnešního utkání.
03:23 Wojnar vystihl přihrávku, následně byl míček zbaven.
02:45 Kačer prověřuje Dolákovu pozornost.
02:32 Pěknou půlminutku předváděl Hudec svůj ballcontrol.
00:32 Prokůpek v defenzivě láme hokejku na 3 kusy.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u 20. kola Národní ligy. Dnes máme na program zápas o první místo. Domácí se potkali s Plzní v této sezóně již dvakrát, jednou v Poháru Českého florbalu a podruhé v 10. kole. Z obou zápasů vyšla Plzeň jako vítěz. Uvidíme, jestli Panteři na domácí ploše v Rudné dnes uspějí. Začínáme již za malý moment.