(Poláček)
  • 60 59:45
    4

SK Florbal Benešov - TROOPERS 5:8
branky: 25. Miloš Vojtíšek, 27. Miloš Vojtíšek, 38. Martin Poláček, 43. Martin Šimek, 60. David Lukáš - 13. Matyáš Ruber, 21. Petr Voltner, 22. Petr Voltner, 26. Matyáš Ruber, 30. Ondřej Trávníček, 33. Marek Jedlička, 49. Marek Jedlička, 59. Jan Kramář; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 1:4 + Marek Jedlička 4; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Šimon Zídek 8, Ondřej Hnátek 13 - Kryštof Bartek 31; po třetinách: 0:1, 3:5, 2:2
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. V první třetině se nám dařilo soupeře přehrávat, ve druhé třetině jsme ale bohužel dostali spoustu zbytečnýh gólů. Začátek třetí třetiny byl od nás celkem slušný, ale poté jsme dostali gól v naší přesilovce a pak už se nám nepodařilo výsledek zvrátit. Přejeme šťastnou cestu soupeři domů.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Přijeli jsme si pro tři body a úkol jsme splnili. Ale to je asi jediné pozitivní hodnocení. Jinak naše hra neodpovídala našemu tabulkovému postavení. Naopak domací hráli velmi dobře a např. na začátku třetí třetiny nás herně převyšovali. Tak, že můžu konstatovat, že ani hra domácích neodpovídala jejich umístění v tabulce.  nDěkuji soupeřům a divákům, že přišli, i když v tak malém počtu,také rozhodčím za vedení zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
59:45 Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2+2 minuty za hrubost
59:30 GÓL SK Florbal Benešov! 5:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #28 Martin Poláček (5:8)
58:27 GÓL TROOPERS! 4:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #29 Petr Voltner (4:8)
58:12 Vyloučen hráč #74 Mikuláš Prošek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za špatné střídání
56:43 Troopers hrají stále v oslabení. Balonek v držení Benšova na polovině hostí.
55:36 Vyloučen hráč #18 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:15 Vrkoslav drží balonek a snaží se otočit do hry v této situaci mu však zabránil Mlejnek, který však nehrál čistě. Následuje rozehrávka v rohu pro domácí.
52:33 Hra začíná mít rychlejší tempo.
50:33 Jedlička zabránil brankové situaci a dostává balonek od Bartka, který jej má pod sebou.
50:27 HOSTÉ HRAJÍ V PLNÉM POČTU.
48:59 GÓL TROOPERS! 4:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (4:7)
48:26 Vyloučen hráč #14 Richard Makyča družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:48 Pulpán by mohl vlastnit betonárku. Nejenom v obraných situacích je neskutečný.
46:02 Hnátek je v bráně neúprosný.
44:46 Voltner doráží na Hnátka. Balonek mu projel pod rukou, ale nakonec projel z venku okolo tyčky.
42:59 GÓL SK Florbal Benešov! 4:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (4:6)
40:32 Standartní situace pro Benešov na polovině hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
37:50 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:6)
36:43 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
36:19 Podobná situace jako z první třetiny, kde Šimek sehrál na čekajícího Poláčka, ten však trefuje blokujícího Jíráska.
35:17 Přes brankový rozdíl je hra v rychlosti velice vyrovnaná a přelévá se na obě dvě strany.
32:51 GÓL TROOPERS! 2:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #90 Jan Kramář (2:6)
32:51 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Ondřej Hnátek družstva SK Florbal Benešov
32:51 Benešov střídá brankáře. Novým nastupujícím brankářem je Ondřej Hnátek.
32:01 Pavlíček jan se vytáčí z rohu hřiště a je zastaven Makyčou. Následuje rozehrávka pro domácí.
31:06 Hruška zkouší tahanou střelu, která dolétla do rohu hřiště.
29:28 Standartní situace po malé domů, kde rozehrává Benešov. Z této situace Vorel vyváží balonek na svojí půlku.
29:07 GÓL TROOPERS! 2:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (2:5)
28:19 Zídek zabránil brankové situaci.
27:38 Sklenář vyváží balonek po mantynelu a přihrává čekajícímu Fortelnému, kterému balonek ujel.
26:56 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:4)
25:39 David Lukáš důrazný před brankou domácích.
25:15 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Matyáš Ruber, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:4)
24:16 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
22:45 Vyloučen hráč #18 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování florbalky
22:17 Šimek sehrál na Poláčka, který trefil tyčku.
21:58 GÓL TROOPERS! 0:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #96 Matyáš Ruber (0:3)
20:52 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #90 Jan Kramář (0:2)
20:52 Branka padla: Kramář zkoušel na poslední chvíli dorazit jednou rukou, ale střelu vyrazil Zídek. Voltner dorazil.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:33 Fortelný sám v útočné situaci na branku,kde byl stíhaný obránci. Nepodařilo se mu branku vstřelit, tato situace byla dopovázená následným nespokojením domácích fanoušků.
18:54 Balonek v posledních minutách spíše v držení Troopers.
17:11 Blažek se snažil dorazit, ale branku nevstřeli.
14:05 Benešov ve své hře také neotálí a snaží se výhodně střílet. V jejich střeleckých šancích jim však chybí krapet štěstí a důrazu.
14:03 Troopers svoji hru poměrně uklidnili, ale stále prověřují Šimona Zídka svými střelami.
12:14 GÓL TROOPERS! 0:1
10:49 Krosová nahrávka na vyčkávajícího Matyáše Ruberta, který Troopers posílá do prozatimního vedení.
10:48 Rozehrávka hostí, kde Jedlička sehrál na rozeběhnutého Jelínka, který byl v nebezpečné pozici před brankou domácích. Jeho střela skončila za brankou.
09:27 Truhelka sehrává na obranu domácích, ta nechce riskovat ztrátu balonku.
07:53 Patrik Houštecký ve střele na rohu velkého brankoviště a ta těsně minula branku.
07:05 Hra se přelívá a oba dva týmy vstupují do tohoto utkání s velkým odhodláním.
05:52 Poláček zavřený za brankou hostí, následně balonek ztrácí v jejich rohu.
03:19 Voltner ve výhodné situaci před brankou, kde se mu naskytla prázdná branka domácích. Tuto situaci zachránil střídající Vojtíšek Miloš.
02:19 Trávníček sehrál do rohu na Voltnera a ten vystřelil.
00:53 Vorel v ponechané výhodě se dostává na útočnou polovinu.
00:01 Prvotní bule ukořistil Benešov.