• 56 55:49
    6:7
    (Kučera)

FBK Atlas Blansko - Panthers Praha 6:7
branky: 19. Jiří Suchomel, 22. Dominik Janík, 28. Lukáš Kučera, 31. Adam Zukal, 51. David Mašát, 56. Jiří Suchomel - 7. Dominik Hudec, 13. Jan Martinek, 27. Josef Nový, 37. Vojtěch Wojnar, 42. Josef Nový, 44. Marco Lombino, 49. Petr Škoda; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Jan Opletal 15 - Jan Buzík 24; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí): Dobře rozehrané utkání jsme si zbytečně zkomplikovali. Naštěstí se nám podařilo ve vypjatých situacích udržet morál a provézt restart, který jsme dovedli do zdárného konce a vezeme si zpět 3 cenné doby do týmové tabulky. Toto bylo utkání dobře připravující na play off. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Tenora David (Trenér): Zápas parametry, play-off, které musel divácké oko bavit, spoustu vypjatých momentů, neskutečných golových příležitostí, které dokzali obohatit tento zápas. Hodnotí se mi to těžce z mého pohledu jsme na míčku byly lepší ale nedávali jsem dnes svoje šance, které bohužel rozhdoli a zápas se hraje na góly né na pocity.. Děkuji neúnavným fanouškům, kteří nás hnaly dopředu a drželi při životě na Vás se vždy můžeme spolehnout, DĚKUJEME ATLAS ULTRAS, já osobně děkuji celému ATLASU DÍKY ZA VŠE!! <3
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
58:05 Domácí v šesti.
55:49 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:7)
55:49 Dnes můžeme vidět krásné střely od obou týmů. Jirka Suchomel vypálil "od modré" a vymetl pavučinku.
54:41 Timeout FBK Atlas Blansko
54:38 Na obou stranách je po tvrdých soubojích zraněný hráč.
52:37 Žilka krásně zblokoval střelu hostí.
50:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:7
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát (5:7)
50:44 Teď se štěstěna přiklonila na stranu domácích, z předbrankového prostoru si srazil gól do vlastní brány Mašát.
49:47 Hosté se po dalším vstřeleném gólu snaží hrát co nejopatrněji a udržet si skóre.
48:14 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #49 David Mašát (4:7)
45:46 Tvrdým zákrokem na Kučeru si Lombino vysloužil dvouminutový trest.
45:45 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
43:49 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #23 Josef Nový (4:6)
43:49 Hosté byli důraznější před brankou domácích a vstřelují další branku.
43:02 Vojta Fedra o kousíček minul balonek, který mohl dávat do prázdné branky.
41:44 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (4:5)
41:44 Během přesilovky hostí se k šancím dostávaly oba týmy, po přesilovce hosté odskakují o gól neskutečnou bombou od mantinelu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:41 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra bez florbalky
37:46 Indruch se Svobodou za posledních pár střídání měli vzadu obrovskou spoustu práce, svou svatyni ale chrání téměř bezchybně.
36:38 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:4)
36:38 Hosté si vytvořili další gólovku, tentokrát ale proměňují.
36:07 Hra je nahoru a dolů extrémním způsobem, oba týmy měly gólovku, ale ani jedna naskončila brankou.
35:25 Hra nabírá na tempu a hosté si vypracovali tlak a několik šancí, nedokázali je však zužitkovat.
34:20 Kučera zkusil ze standardky sám vystřelit, střela ale letěla moc vysoko.
32:36 Janík v krásné akci, střílí nad. Škoda!
31:45 Zápas naživo sleduje 115 diváků! Děkujeme! Největšími podporovateli z jejich řad jsou #atlas.ultras.
30:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #75 Adam Zukal, asistoval #83 Kryštof Indruch (4:3)
30:30 Zukal nekompromisně zakončil pod ruku hostujícího brankáře.
29:36 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
29:36 Vyloučen hráč #77 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
29:36 Faul od hostujícího hráče na Kučeru se strhnul v šarvátku, tentokrát se vylučovat bude.
27:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:3)
27:21 Je vyrovnáno! Fedra s Kučerou ukázali jejich klasickou kombinaci.
26:05 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #73 Dominik Hudec (2:3)
26:05 Hostům se teď přilepila štěstěna na florbalky, míček byl do branky odražen od nohy v předbrankovém prostoru.
24:15 Vojtovi Fedrovi nevyšla střela z dobré pozice a po cestě na střídačku mu z úst ulétlo velmi neslušné slovo.
21:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #77 Daniel Žilka (2:2)
21:50 Janík ukázal důraz v předbrankovém prostoru a doklepal míček do branky.
21:06 Domácí začali tlakem na soupeřově půlce, chyběla tomu zakončení.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:30 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
18:40 Menší šarvátka mezi Žilkou a Lombinem poté, co Lombino nechtěně spadl na Opletala. Vylučovt se nebude.
18:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #75 Adam Zukal (1:2)
18:35 Suchomel krásně umístil střelu po úniku na mantinelu.
17:54 Domácí mají za sebou sérii šancí, které vypadaly slibně!
15:32 Hra má stále obrovské tempo, ale hosté aktuálně těží víc.
12:45 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #60 Marco Lombino (0:2)
12:45 Po slibně vypadající přesilovce bey branky hosté zvyšují na 2:0 po krásné střele ze středu hřiště.
09:53 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
09:53 I Atlas má možnost ukázat, co si připravili na dnešní přesilovky.
08:23 Janíkova střela nad.
06:51 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:1)
06:51 Dvě střely v přesilovce stačily hostům k odskočení o branku.
06:11 Hosté aktivně kombinují na útočné půlce, zatím pouze s jedním zakončením.
04:59 Vyloučen hráč #91 Jiří Suchomel družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
04:20 Po faaulu domáích v hosté v šesti.
03:33 Oba týmy hrají v první části zatím velmi aktivně.
01:48 Vojta Fedra a Kučera sami na brankáře, zakončení se jim ale nepovedlo.
00:58 O první střelu zápasu se postaral Kučera.