4:5
    Daniel DOLEJŠ
    (Dolejš)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5
branky: 7. Adam Černý, 45. Martin Dolejš, 58. Adam Černý, 60. Daniel Dolejš - 9. Pavel Šimeček, 34. Jakub Mikolášek, 40. Jiří Sloup, 50. Pavel Šimeček, 56. Filip Štědrý; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4 + Eduard Chalupa OS:2; využití: 1:1; diváků: 219; zásahy brankářů: Luboš Zeman 14 - Daniel Dolák 12; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Velmi kvalitní utkání. Slavie po celý zápas ukazovala velkou kvalitu a my jsme se k tomu přidali. Bohužel nám to už pár zápasů nejde v útoku. V útoku hrajeme staticky a čekáme co hráč na balonku vymyslí. Máme na čem pracovat.Těd nás čekají 3 nejduležitější zápasy sezony na které se pořádně připravime a zvládneme to!! Děkuji opět všem fanouškům za fantastickou atmosféru a soupeři za skvělej zápas. DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Dokázali jsme si, že nejsme jen tým, který má nejvíce nastřílených branek v lize, ale i tým, který dokáže zodpovědně bránit. Na můj vkus hodně soubojové utkání. Na druhou stranu tě to prověří do play-off NL. Díky všem za zápas a soupeři za fér hru. Nesmíme zapomenout i na naše neúnavné fanoušky!!
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (4:5)
57:17 Milevská taktika se vyplatila, připisují si další gol.
57:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #59 Ondřej Řezník (3:5)
56:20 Domácí nyní hrají bez golmana v šesti hráčích.
55:41 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
55:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #99 Jan Huleš (2:5)
55:14 Domácí se několik úspěšně dostali do útoku a nebyli daleko od střely na bránu. Obrana hostů jim ale nic nedala zadarmo.
51:38 Hosté jedou přímo a jasně na domácí branku, bohužel pro ně před ní jejich snaha končí.
49:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (2:4)
47:52 Milevsko je nyní komplet. I další oslabení zvládli s grácií.
45:45 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
44:59 Došwich využil chyby hostů před jejich brankou a nyní je dotahuje.
44:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #33 David Staněk (2:3)
42:07 Domácí moc nenapadají. Hosté jedou dopředu a mezi soupeři proplétájí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #99 Jan Huleš (1:3)
39:53 Vyloučen hráč #17 Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
37:07 Hosté jeli v přesilovce na plno. Milevská obrana avšak nepolevila.
35:05 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
35:05 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
33:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (1:2)
33:32 Hra je nyní na domácí půlce, jejich brána je v obležení a pod palbou střel hostů. Obrana a golman se všemi silami snaží útoky odrážet.
31:22 Hra je v rychlém tempu a je prakticky na obou stranách. O míček se hráči perou a přetahují.
28:55 Většina střel mířících na bránu končí až daleko za ní.
27:41 Oba týmy hrají hodně na tělo, a hlavně tvrdě.
23:41 Hosté se opět snaží hrát strategicky a nad svými kroky uvažovat. Došwich ale stále hraje na doraz.
21:30 Milevská obrana právě skvěle ubránila tvrdý nátlak hostů na svojí bránu.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:01 Poslední minuta třetiny, všichni jedou na 100 %, aby mohli změnit skore ke konci třetiny.
17:16 Hra je opravdu napjatá, oba týmy se snaží si pro sebe ukořistit nějaký ten gól. A to všemi způsoby.
14:31 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
14:31 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
08:28 Hosté rychle odpověděli na gol domácích a skóre dorovnávají.
08:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #37 Adam Stejskal (1:1)
06:39 Domácí na poslední chvíli překvapili hosty v oslabení a díky tomu se dostávají do vedení.
06:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #82 Martin Dolejš (1:0)
04:41 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
04:25 Hosté zbytečně neútočí, svoje nahrávky a střely si dobře promýšlejí, aby nedali moc šancí soupeřům.
03:06 Atmosféra v milevské sportovní hale je od samého začátku bouřlivá díky fanouškovským základnám obou týmů.
00:31 Začala nám první třetina. Plzeň si dlouhou dobu držela míček, ale domácí útočili na branku jako první.