60
  • 60 59:28
    Kobylisy

Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. Králův Dvůr 7:4
branky: 8. Matyáš Metoděj Krahulec, 25. Tadeáš Rychetský, 41. Matouš Neužil, 47. Ondřej Kočí, 48. Vít Komorný, 58. David Mühlbach, 59. Tomáš Klouda - 1. Adam Lešuk, 6. Miroslav Řehák, 6. Jakub Šíma, 19. Štěpán Zavoral; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 0:4 + Vít Lukáč OS; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Marek Paleček 19 - Vít Lukáč 20, Jiří Procházka 0; po třetinách: 1:4, 1:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Dnes jsme do zápasu vstoupili tím nejhorším možným způsobem. Soupeř byl všude dřív, měl větší důraz a zaslouženě vedl. Ve druhé třetine se hra už vyrovnala a bohužel neproměnili šance. Třetí třetina byla naše nejlepší třetina v celé sezoně. Odmakali jsme ji na 100%, dobře jsme blokovali střely a povedly se nám krásné akce až do prázdňačky. Děkuji všem klukům, kteří dnes hráli. V 11 lidech to bylo opravdu těžké. Díky všem.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Absolutní kolaps v našem podání, kde jsme měli soupeře na lopatě a víc jak polovinu hry jsme byli na míčku. Bohužel - disciplína na lavičce a respekt mezi hráči selhal a to výústilo v prohru. Dneska jsme tady měli vyhrát proti 11ti hráčům domácím. Víc k tomu nemám co říct, protože dnešní soupeř byl určitě k poražení. Tohle si musí hráči vyříkat. Bohužel tohle byla malá šance na play off a tu postupně ztrácíme. Díky soupeři za utkání a všem divákům, co nás přijeli podpořit.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:35 Hosté stále v šesti
59:28 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:55 Domácí v euforii kontrolují, hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře
58:35 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #52 Vít Komorný (7:4)
57:06 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
57:06 Vyloučen hráč #32 Vít Lukáč družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
57:06 Vyloučen hráč #32 Vít Lukáč družstva T.B.C. Králův Dvůr - osobní trest
57:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:4)
57:02 Teď Matoušovi standardka nevyšla, ale gól přichází vzápětí
56:38 Přiostřuje se, nervozita stoupá
55:00 Posledních pět minut a drama vrcholí
52:05 Domácí tlačí, hosté si nenechají nic líbit
48:15 Málem vlastňák Králováku
47:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (5:4)
47:25 A je tu obrat ve skóre!
46:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (4:4)
46:27 A je srovnáno!
45:34 Hosté prováhali standardku, když si postavili balonek a šli střídat
42:05 Na domácích je vidět snaha, se kterou se ženou za vyrovnáním
40:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:4)
40:31 A vzápětí využito Máťou Neužilem
40:28 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
24:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #86 Robert Štipka (2:4)
24:48 Domácím se po dorážce snad silou vůle podařilo dotlačit balonek do branky
23:50 Mühlbach jenom do gólmana
20:20 Palcát  vyráží helmou
20:00 Střely v 1. části: 6:6
18:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #70 Jakub Šíma (1:4)
18:21 Individuální akce skrz zkoprnělou domácí obranu a je to 1:4
16:47 Gólman hostů zůstává ležet za brankou
14:10 Ani tentokrát domácí početní výhodu nevyužili
12:50 Komorný jen do boční síťky
12:10 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
12:05 Signalizovaná výhoda pro domácí
11:23 Hosté se ubránili
09:23 Vyloučen hráč #37 Tomáš Zuska družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
07:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #89 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #21 David Mühlbach (1:3)
07:24 Pěkná kombinace domácích přináší snížení
05:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma bez asistence (0:3)
05:59 Neskutečně laciná ztráta balonku a Králův Dvůr odskakuje na třígólový rozdíl...
05:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #41 Daniel Škoula (0:2)
05:00 Palcát housličky...
04:25 Navrátilec do kobyliské sestavy Matouš Neužil se snaží ohrozit gólmana hostů
03:07 Za Lukáčem zvoní tyčka, ale hra je přerušena
00:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #19 Jakub Votava (0:1)
00:19 První Palcátův zákrok, ale z dorážky hned gól...
00:00 Pěkný sobotní podvečer ze Šatna areny, kde dnes Kobylisy v prvním domácím duelu roku 2024 ve značně okleštěné sestavě vyzvou Králův Dvůr.