11:7
    Adam LEŠUK
    (Šíma)

Florbal Primátor Náchod - T.B.C. Králův Dvůr 11:7
branky: 3. David Špaček, 7. Daniel Kříž, 9. Jonáš Mikšovský, 14. David Špaček, 43. Jonáš Mikšovský, 52. David Špaček, 54. David Špaček, 55. Ondřej Macháček, 57. Jonáš Mikšovský, 58. Matěj Mikšovský, 60. David Špaček - 19. Jakub Uhřík, 20. František Urbánek, 24. Jakub Votava, 41. Daniel Škoula, 44. Jiří Dolejš, 58. Tomáš Vlček, 60. Adam Lešuk; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 11 - Jiří Procházka 14; po třetinách: 4:2, 0:1, 7:4
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář domácího trenéra a nejlepšího hráče utkání ZDE.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Leží na nás deka jako blázen, prospali jsme po delší cestě začátek zápasu. Následně jsme se vrátil do hry a plnili jsme co jsme chtěli. Do 51.minutě jsme se drželi ve hře a mohli tady i vyhrát. Bohužel nás srazili individuální chyby a soupeř odskočil. Závěr bez gólmana byl už vabank jestli s tím něco uděláme. Bohužel volnomyšlenkářství nás stálo další dva góly i přes to, že jsme dva dali. Myslím, že jsme domácí potrápili a mohli jsme si nějaký body odvést. Musíme máknout a do Vánoc udělat 6 boů. Děkujeme soupeři za korektní utkání a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny. Komentář hostujícího trénera a nejlepšího hráče utkání ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:52 Hosté ještě upravují skóre, ale na majiteli tří bodu to však nic nemění!
59:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #70 Jakub Šíma (11:7)
59:21 Další branka do prázdné branky, opět David Špaček!
59:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 11:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (11:6)
57:59 Hosté ještě dokázali snížit stav utkání poněkud zvláštním gólem
57:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #80 František Urbánek (10:6)
57:38 Matěj Mikšovský zkušeně uklízí do prázdné branky!
57:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (10:5)
57:00 Hosté zkouší hru bez brankáře
56:10 Už se budu opakovat, ale nově složená první lajna opět udeřuje! Zařídila už 8. gól!
56:09 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
56:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #47 Ondřej Macháček (9:5)
54:25 Skvěle hrající první lajna přidává dálší branku! Opět v tom má prsty duo Macháček-Špaček!
54:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (8:5)
53:35 Dálší gól a opět ho dává Špaček!
53:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (7:5)
51:19 Špaček s Macháčkem si fantastickými přihrávkami vymíchali obranu hostů a střelou do prázdné branky posílají Náchod opět do vedení!
51:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (6:5)
50:45 Náchod kombinuje na vlastní polovině
49:10 Monster save hostujícího brankáře, který předvedl neskutečný skok přes celou branku
47:15 Hraje se nahoru-dolu, oba týmy chtějí za každou cenu vyhrát
45:20 Velmi nepřehledná situace v brankovišti hostů gólem bohužel neskončila
43:25 Hostům stačila necelá minuta na vyrovnání
43:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #91 Patrik Vavruška (5:5)
42:47 Důležitou branku připisuje kapitán Jonáš Mikšovský! Náchod je opět ve vedení!
42:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
40:14 Bleskový úvod Králova Dvora do třetiny a máme tu vyrovnáno
40:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #41 Daniel Škoula, asistoval #19 Jakub Votava (4:4)
40:01 Úvodní bule pro Králův Dvůr
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:20 Vypadá to, že Náchod dohraje druhou třetinu na míčku
37:25 V posledních minutách se hraje většinu času na polovině Králova Dvora, který v druhé třetině brání velmi dobře
35:30 Ve hře se dnes poprvé objevuje Adam Jakubský
35:00 Dnešní utkání sleduje 66 diváků! Děkujeme!
33:15 Náchod se konečně dostává zpátky do hry a také zaznamenal hned několik velkých příležitostí
31:20 Náchodští zatím skvěle blokují nebezpečné střely ze všech pozic
29:25 Hosté jsou daleko více na míčku než v byli v první třetině a Stuchlík má plné ruce práce
27:30 Tlučhoř střílel z vlastní poloviny a trefil horní tyč
25:35 Náchod vůbec nezachytil nastavené tempo soupeře v druhé třetině
23:39 Hosté vstoupili do druhé třetiny daleko lépe než soupeř a dostávají se na rozdíl jedné branky
23:38 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #66 Adam Lešuk (4:3)
21:55 Prause vyslal nebezpečnou střelu od mantinelu
20:01 Úvodní bule pro Králův Dvůr
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:19 Hosté dávají 2 slepené branky a vrací se do hry
19:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #19 Jakub Votava (4:2)
18:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #72 Jakub Uhřík, asistoval #18 Jiří Dolejš (4:1)
18:15 Náchod opět na míčku
16:20 Hosté ubránili dvouminutovou hru v početní nevýhodě a už hrají opět v plném počtu
14:21 Hosté hráli dlouhou dobu v šesti, takže si Náchod zahraje první přesilovku zápasu
14:20 Vyloučen hráč #57 Oldřich Jireček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
13:27 Špaček přidává svůj druhý gól po rozehrávce volného úderu!
13:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #36 Filip Knettig (4:0)
11:55 Náchod drží balónek a hledá mezery v obraně hostů, kreří hrozí převážně z občasných protiútoků
10:00 Náchod je na míčku daleko lepší než soupeř
08:04 Jonáš Mikšovský vystihl rozehrávku hostů a sám pak nekompromisní střelou zapsal třetí náchodskou branku!
08:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský bez asistence (3:0)
07:15 Hosté už také zaznamenali první střelecký pokus na branku
06:57 Skvělý ťukec v podání pozměněné druhé lajny a Náchod vede už 2:0!
06:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:0)
04:50 Náchod měl velkou šanci po povedené rozehrávce volného úderu
02:52 Kanonýr Špaček otevírá stav dnešního zápasu krásnou střelou od mantinelu!
02:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (1:0)
00:55 Knettig zaznamenal první střelu na branku
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze 13. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se dnes utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující T.B.C. Králův Dvůr. Preview k dnešnímu utkání čtěte ZDE. Po dlouhé době se v sestavě objevuje Jan Čečetka a vůbec poprvé si atmosféru Národní ligy vyzkouší Nikolas Osifčin.