• 60 59:49
    6:8
    (Jedlička)

TROOPERS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:8
branky: 6. Jakub Poláček, 8. Richard Makyča, 28. Maxmilián Plas, 55. Ondřej Trávníček, 59. Vojtěch Potáček, 60. Ondřej Trávníček - 4. Ondřej Kuhajda, 14. Patrik Med, 14. Jiří Löffelmann, 15. Jan Huleš, 30. Jakub Mikolášek, 31. Filip Štědrý, 42. Filip Štědrý, 56. Jiří Čížek; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Michal Melichar 11 - Ondřej Trhlík 22; po třetinách: 2:4, 1:2, 3:2
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Filipem Štědrým ze 13. kola Národní ligy západ: https://youtu.be/g55OOjnW_NE
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Richardem Makyčou ze 13. kola Národní ligy západ. Trenér Ivo Bartek byl hlasově indisponován: https://youtu.be/ManPXDwBd-c
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:49 GÓL TROOPERS! 6:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #21 Marek Jedlička (6:8)
59:24 Tak ještě poslední pár sekund do konce a domácí musí hrát ve čtyřech.
59:13 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
58:49 GÓL TROOPERS! 5:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #97 Ondřej Trávníček (5:8)
58:19 Začaly poslední dvě minuty zápasu.
56:11 Rozhodčí právě neuznal gól hostů, protože nejprve byl sám rozhodčí nastřelen míčkem, od něj se pak míček odrazil a hosté doráželi do prázdné branky.
55:32 Od timeoutu hrají domácí bez brankaře, bohužel jedna vyhozená střela končí v brance Troopers, i přesto dál domácí hrají v šesti.
55:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:8)
54:24 GÓL TROOPERS! 4:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (4:7)
53:45 Timeout TROOPERS
51:58 Melichar fotbalově hlavičkou odhazuje míček mimo svoji branku.
47:55 Domácí fanoušci nemají šanci povzbudit svoje hráče. Fanoušci hostů jsou neúnavní a neustále bubnují a skandují, škoda, že nejsou nápaditější, třeba jako jejich hráči na hřišti.
47:11 Co vymyslet?
46:30 Třetí třetina a rychlá hra na obou stranách.
44:09 Dnes nám nepřeje ani štěstí.
42:46 Počet hráčů na hřišti srovnán, tak teď ještě srovnat skóre.
41:55 Na posledních 30 sekund se hostům podařilo domácí uzamknout a vytěžili z toho další gól.
41:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (3:7)
40:24 Třetí třetina zahájena, aktivnější tým hostů, kteří pokračují v přesilovce z konce druhé třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:58 Vyloučen hráč #13 Jakub Poláček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
36:01 Troopers musí zpřesnit přihrávku.
31:21 Druhá třetina je vyrovnanější v počtu střel na branky.
30:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:6
30:15 Málem jsme viděli vlastní gól domácích.
29:12 Gól domácím pomohl, zrychlili hru a jsou víc na míčku.
29:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (3:5)
27:42 Max Plas zakončil střelou, která proběhla obránci hostů mezi nohama a brankař neměl šanci zakročit.
27:41 GÓL TROOPERS! 3:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Maxmilián Plas, asistoval #55 Martin Fajt (3:4)
26:13 Pokus o hlavičku
22:48 Jiras rozehrál z rohu hřiště na nebráněného Polyho, který posunul na Ríšu Makyču, a ten z první střílel.
20:22 Druhá třetina byla zahájena a hned se k míčku dostali hosté a zkouší pozornost domácího brankaře. I Troopers si již připsala první střelu na bránu, kdy Martinovi Fajtovi utekl míček z čepele, ale zachytil ho Víťa Mlejnek a prověřil brankáře Slavie.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
18:33 Po pár nepřesných střelách hostů, se domácím podařilo dostat míček na útočnou polovinu, kde jej zvládli chvíli podržet a krátit tak čas přesilovky.
18:00 V aréně je 5 červených býků na 4 domácí.
17:17 Vyloučen hráč #13 Jakub Poláček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
15:03 Domácí se musí rychle vrace a zahustit obranu před brankařem Melicharem, díky zbytečně ztraceným rozehrávkám se totiž hosté dostávají do gólových šancí.
14:33 Hosté se nám rozstříleli a rázem je tu dvojbrankové vedení.
14:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (2:4)
13:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #68 Jiří Löffelmann bez asistence (2:3)
13:41 Než jsme stačili zapsat druhý gól hostů, rázem je tu třetí a hosté se tak ujímají vedení.
13:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:2)
13:24 Krásná kombinace Kramář Voltner na jeden dotek, bohužel končí mimo branku.
12:01 V počtu střel na branku zatím ve výraznějším vedení tým domácích.
10:40 Šance Petra Voltnera, ale byl z úhlu, zůstává na hřišti a rozehrál další partii.
08:30 Technická přestávka, hráči pobourali mantinely, mladé naděje Troopers rychle vyskočily, aby vše opravily a hraje se dál. Neúnavní 3 fanoušci Plzně stále bez přestávky fandí.
07:33 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #22 Maxmilián Plas (2:1)
07:33 Ríša Makyča si vybojoval míček, od poloviny hřiště si ho vyvezl a táhlou střelou prostřelil brankaře hostů, který nevěřil vlastním očím, že míček prošel za jeho záda.
06:47 Závar před Melicharovou brankou, ale míček už je v bezpečí na druhé straně hřiště.
05:20 Skákavý míček dobře umístil do branky hostů Jakub Poly Poláček.
05:08 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #13 Jakub Poláček, asistoval #14 Richard Makyča (1:1)
03:15 Po třech neúspěšných útocích Troopers, končí míček v síti domácích,a to z rychlého protiútoku hostů.
03:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (0:1)
00:19 Po malých technických problémech s mikrofonem bylo dnešní utkání zahájeno. Plzeňští si s sebou přivezli 3 fanoušky, svým nasazením při faňdění nahradí celý kotel.