2
  • 60 59:47
    Troopers

FBK Atlas Blansko - TROOPERS 4:5
branky: 1. Adam Zukal, 24. Dominik Janík, 31. Michal Bělaška, 56. Jan Videman - 1. Jakub Gregor, 7. Petr Voltner, 22. Martin Fajt, 43. Ondřej Trávníček, 57. Ondřej Trávníček; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 98; zásahy brankářů: David Tenora 18 - Kryštof Bartek 20; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:2
60:00 Komentář hostů: Pěkný zápas, derby jak má být. Našim úkolem ,krom jiného, bylo pokrýt dva nejlepší hráče domácích, což se povedlo. v celém utkání jsme měli mírně navrh, čemuž i odpovídá vítězství o jeden gól. nOd nás velmi dobrý výkon, ale musíme v tomto pokračovat i dalších zápasech. nSvělí diváci, děkuji, že přišli, stejný dík i soupeřům za fair hru.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Derby jak se patří, bohužel se šťastným koncem pro soupeře. Dnes nás trápila koncovka a neproměnování šancí, kterých jsme si vytvořili dost. V tom nás soupeř předčil. Musíme se poučit z chyb, které děláme a dopříštího zápasu nastoupit s tím, že ztracené body přivezeme tentokrát z venku. Soutěž je vyrovnaná a důležitý bude každý bod! Děkujeme soupeři, rozhodčím a skvělým divákům! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:59 Domácí nedokázali využít hry bez brankáře a 3 body si odvážejí hosté.
59:47 Timeout TROOPERS
59:47 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
59:47 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
58:53 A zase v šesti.
58:38 Už zas v pěti.
58:23 Domácí v šesti.
57:37 Timeout FBK Atlas Blansko
57:27 Velmi tvrdé zákroky florbalkami i tělem zůstávají nepotrestány a hodně se přiostřuje mentálně i fyzicky.
56:14 Využití chyby na půlce domácích a hosté odskakují.
56:09 GÓL TROOPERS! 4:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #21 Marek Jedlička (4:5)
55:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #17 Michal Bělaška (4:4)
55:01 Kryštof Indruch vymotáním dvou hostů ve středu hřiště vytvořil krásnou šanci Kubovi Fedrovi, golman střelu chytá.
52:38 Hostující brankář opět zachraňuje svůj tým! Zukalovu střelu do pravého horního víka bleskurychle pokryl helmou.
52:07 Vyloučen hráč #22 Maxmilián Plas družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
50:43 Borek zkusil golfákem z přívětivé vzdálenosti. Musí si ale zvyknout na novou bajdu.
48:42 Hosté se v oslabení dostali ke střele, balónek skončil na bývalém "pivu limu".
47:51 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
46:09 Úplně stejné štěstíčko se teď zase pousmálo nad domácím týmem.
44:58 Neskutečná sekvence přebrankových zakončení domácích, hosté teď měli trochu toho správného štěstíčka!
42:54 GÓL TROOPERS! 3:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #90 Jan Kramář (3:4)
42:54 Hosté využili nepřipravenosti domácích na standardní situaci a dostávají se do vedení.
41:21 Hosté po dobré rozehrávce neúspěšně zakončili.
40:01 Všichni se těšíme, co přinese třetí třetina! Dneska to vypadá na kvalitní řežbu ve velmi vyrovnaném utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:59 Ve druhé třetině se začalo opatrně, náboj utkání ale stupňoval a ke konci se až zdálo, že všichni lítají po hřišti jako splašené střely. Dnes je to velmi kvalitní podívaná!
38:35 Domácí v přesilovce ukázali dvě nebezpečné střely, ale hosté jinak zodpovědně bránili.
37:54 Jirka Suchomel má bojovného ducha a ještě se nám ukazuje v přesilovce.
36:49 Hostující brankář vytáhl velmi důležitý zákrok! Kučera střílel v podstatě do prázdné brány.
36:19 Vyloučen hráč #17 Martin Vespalec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
35:10 Vojta Polách ukazuje sílu přespolního běžce a vyhrává snad každý souboj na kraji hřiště.
34:23 Obrovský tlak domácích! Všechna zakončení bohužel bez branky.
30:12 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #22 Jakub Fedra (3:3)
30:12 Kuba Fedra skvěle vybojoval balónek a naservíroval jej Bělaškovi na mezikruží. Ten se zase blýskl krásnou střelou zápěstím do horního růžku.
29:06 Domácí kotel neúnavně hřmí halou, děkujeme! #atlas.ultras
26:23 Hráči předvádí tvrdé souboje v rozích hřiště.
24:16 Bělaškův pověstný bekendový katův šleh brankář hostí pokryl.
23:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #45 David Tenora (2:3)
22:56 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #8 Tadeáš Jelínek.
22:56 Krásný freestylový nájezd od Jelínka skončil vedle.
21:12 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #2 Jakub Gregor (1:3)
21:12 Po opatrném nástupu do druhé třetiny hosté využili díry v Blanenské obraně a navyšují svůj náskok.
20:01 Suchomel nám dnes své kvality už bohužel neukáže. Přejeme brzké uzdravení!
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:59 Ještě v poslední vteřině Borek vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
17:36 Bělaška ukázal, že chce dávat krásné góly. Jeho "michigan" ale nebyl uznán.
15:24 Dnes se hraje opravdu nahoru a dolů. Oba týmy mají dost protiútoků, branky jsme se ale stále nedočkali.
12:18 Hosté si postupně vyvíjeli tlak na domácí branku, dvě zakončení byla ale neúspěšná.
09:10 Pěkná kombinace domácích byla nakonec neúspěšná.
07:46 Střela domácích z náhozu končí nad.
06:21 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #21 Marek Jedlička (1:2)
06:21 Hosté rychle využívají přesilovku a dostávají se do vedení.
05:53 Vyloučen hráč #93 Marek Švarc družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:26 Janík po pohledné akci s Borkem zakončuje do brankáře hostí.
03:19 Sotva jsme se stihli vzpamatovat, oba dva týmz vstřelily gól. Jsme svědky svižného florbalu.
00:50 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #2 Jakub Gregor, asistoval #37 Filip Zelníček (1:1)
00:31 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (1:0)