• 59 58:49
    6:9
    (Hejzlar)

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Sokol Jaroměř 6:9
branky: 23. Tomáš Hájek, 25. Matěj Víšek, 29. Tomáš Fodor, 51. Matěj Víšek, 53. Michal Nový, 58. Tobiáš Uhřík - 7. Jiří Hofman, 15. Ondřej Fous, 30. Tomáš Hejzlar, 35. Vojtěch Výborný, 42. Filip Krigovský, 52. Jan Kubec, 54. Jiří Lhotský, 58. Daniel Kroupa, 59. Daniel Kroupa; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 106; zásahy brankářů: Jiří Procházka 24 - Dušan Völgyi 21; po třetinách: 0:2, 3:2, 3:5
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Střelecká impotence v našem podání. Všechno nám líta těsně kolem brány a nebyli jsme chladnokrevný v zakončení což nás opět stálo body. Soupeř byl mnohem agresivnější za balónem a trestal lacinné ztraty v přechodové fázi. Veděli jsme, že Jaroměř bude hrozit z brejkových situacích a to se potvrdilo. Obě mužstva hráli o hodně a štěstí se přiklonilo k hostům. Musím sportovně uznat, že byli o něco lepší a po zásluze berou body. Musíme se přestat soustředit na dění kolem zápasu a vyvarovat se zbytečných vyloučení, který nás stojí mnoho sil. Pět vyloučení je strašně moc. Děkujeme úžasným divákům, že nás podporují, ikdyž se úplně nedaří, pořadatelům a soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Křovina Tomáš (Vedoucí): Pro nás dnes důležité vítězství, hráči po většinu času dodržovali vše co měli. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům za dnešní utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
58:50 Tým domácích ještě zkouší hru v 6, ale výsledek utkání již asi nezmění.
58:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (6:9)
57:53 Tým domácích po rychlé kombinaci vstřeluje branku a ještě se bude snažit toto uktání poslat do prodloužení. Stav utkání 6:8.
57:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #66 Adam Lešuk (6:8)
57:25 Tým hostí nyní odskakuje na tří brankový rozdíl po přesné střele z půlky hřiště.
57:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #17 Ondřej Fous (5:8)
56:49 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
56:49 Tým domácích si bere timeout pro taktickou poradu k závěru utkání.
53:45 Jedna branka za druhou a tým hostí opět odskočil na dvoubrankový rozdíl po rychlé dorážce na hranici malého brankoviště.
53:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (5:7)
52:36 Tým domácích s odpovědí na inkasovanou branku nenechal dlouho čekat a opět je rozdíl skóre na jedné brance.
52:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (5:6)
51:53 Radost ze vstřelené branky týmu domácích moc dlouho nevydržela, protože tým hostí nekompromisně zakončil do svatyně domácích a opět odskočil na dvoubrankový rozdíl.
51:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jan Kubec, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (4:6)
50:44 Za podpory fanoušků tým domácích proměnuje přesilovou hru a stahuje rozdíl skóre na 4:5.
50:43 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #60 Matěj Víšek, asistoval #70 Jakub Šíma (4:5)
50:31 Toto utkání sleduje zde v hale celkem 106 diváků. Děkujeme!
49:34 Vyloučen hráč #22 Marek Hejcman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
49:34 Domácí nyní budou mít šanci využít přesilovou hru a snížit rozdíl skóre na jednu branku.
47:48 Domácí úspěšně ubránili své oslabení a opět se hraje v plném počtu.
45:49 Tým domácích jde opět do oslabení, dvě branky týmu hostí již padli z přesilové hry a domácí budou mít co dělat, aby toto oslabení ubránili.
45:48 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
43:04 Hráč domácích Jakub Votava nyní posílá nebezpečnou střelu, kterou se štěstím golman hostí vyráží.
41:43 Ke konci přesilové hry tým hostí proměnuje a navyšuje stav utkání na 3:5.
41:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #17 Ondřej Fous (3:5)
41:03 Tým domácích zatím úspěšně odbráníl první minutu oslabení.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:56 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
39:56 Hráč týmu domácích Tomáš Fodor je vyloučen 4 vteřiny před koncem druhé třetiny a domácí tak budou do třetí třetiny vstupovat v oslabení.
38:17 Tým hostí zatím statečně brání své oslabení a domácí mají problém dostat střelu až na brankáře.
37:14 Domácí si nyní před koncem druhé třetiny zahrajou přesilovou hru.
37:13 Vyloučen hráč #17 Ondřej Fous družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
34:39 Nerozhodný stav utkání nyní zlomil hráč hostí Vojtěch Výborný, kdy přesnou střelou překonal golmana domácích Jiřího Procházku.
34:36 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #73 Jiří Lhotský (3:4)
31:50 Vyhrocenost utkání zatím nerozhodila golmana ani jednoho z týmů a stav uktání je stále vyrovnaný 3:3
30:48 Tým domácích jde opět do třech hráčů a tým hostí si zahraje přesilovou hru.
30:47 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
29:34 Hosté nyní využili přesilové hry 4 na 3 a srovnávají skóre utkání na 3:3.
29:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #17 Ondřej Fous (3:3)
29:13 Vyloučen hráč #59 Tomáš Petr Martan družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
28:22 Tým domácích se přeci jen ujímá vedení 3:2, kdy hráč domácích Tomáš Fodor po krásné individuální akci navyšuje skóre.
28:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor bez asistence (3:2)
27:59 Nyní se karta obrátila a na trestnou lavici míří hráč týmu domácích a toto bude ještě zajímavé.
27:58 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
27:18 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
27:18 Domácí si nyní na 40 vteřin zahrájí přesilovou hru 5 na 3.
26:02 Tým domácích si nyní zahraje přesilovou hru a bude se snažit vzít do svých rukou vedení tohoto utkání.
26:01 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
24:07 Druhá branka týmu domácích na sebe nenechala dlouho čekat a při překaženém přechodu do útoku se míčku zmocnil hráč domácích František Urbánek a nabil svému spoluhráči Matěji Víškovi a ten zakončil na vzdálenější tyč.
24:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #60 Matěj Víšek, asistoval #28 František Urbánek (2:2)
22:32 Tým domácích nyní vstřeluje přibližovácí branku a mění stav utkání na 1:2.
22:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #10 Tomáš Fodor (1:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:55 Tým domácích rozehrál standardní situaci, nepřesnost v přenechání balónku však nepřinesla potřebnou střelu a první třetina bude končit za stavu 0:2
17:58 Hráč týmu domácích Tobiáš Uhřík teď posílá pěknou střelu na svatyni hostí, golman však zkušeně vyráží.
14:56 Nerozhodnost týmu domácích na útočné polovině nyní končí navýšením skóre týmu hostí na 0:2, kdy hráč týmu hostí v situaci 1 na 1 překonal Jiřího Procházku.
14:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Ondřej Fous, asistoval #73 Jiří Lhotský (0:2)
13:00 Tým domácích se nyní drží na útočné polovině.
12:50 Skóre utákní již mohlo být 0:2, když se nyní tým hostí dostal do nebezpečné střely, Jiří Procházka však svůj tým podržel.
09:57 Hráč týmu domácích Adam Lešuk se nyní pokusil vyrovnat stav utkání svojí střelou, byl však pod tlakem obránce a golman týmu hostí tak neměl moc práce.
06:29 Tým hostů nyní bere vedení do svých rukou. Stav utkání 0:1.
06:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:1)
03:30 Tým hostí se nyní vypracoval k nebezpečnému úniku, ale i tento pokus byl zněškodněn Jiřím Procházkou.
00:55 První střelu utkání si připisuje tým hostí, golman týmu domácích ale neměl sebemenší problém ji zneškodnit.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u desáteho kola Narodní ligy - západ. Utkání bude zahájéno v 17:00.