5:6
    Albert PŮLPÁN
    ()

TROOPERS - SK Florbal Benešov 5:6p
branky: 6. Jan Daler, 16. Marek Jedlička, 18. Petr Voltner, 22. Petr Voltner, 57. Marek Jedlička - 4. Adam Balík, 29. Martin Šimek, 50. Martin Poláček, 53. Miloš Vojtíšek, 54. Martin Poláček, 61. Albert Půlpán; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Michal Melichar 15 - Šimon Zídek 23; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:3, 0:1
65:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Martinem Poláčkem a trenérem Lukášem Brožem: https://youtu.be/w3xepOonBR0
65:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Ivo Bartkem: https://youtu.be/bReks88PjfI
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:28 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán bez asistence (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:25 Poslední sekundy třetí třetiny.
58:53 Timeout TROOPERS
58:42 Teď to tribunou jen zahučelo, ale úžasný Michal Melichar.
56:52 GÓL TROOPERS! 5:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #29 Petr Voltner (5:5)
56:52 HOsté postavili zeď před vlastním brankářem, ale Jedla našel skulinku. Zbytečná nepřesnost v přihrávce, ale už jsou zase domácí na míčku. Hra přerušena, bude se rozehrávat z rohu hřiště.
55:30 Oba týmy hrají v plném počtu.
54:25 Hra ve čtyřech pokračuje i po vstřelené brance SK Benešov.
53:48 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:5)
53:30 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
53:30 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
52:04 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:4)
52:04 A je srovnáno, rozhodčímu se nelíbilo postavení na buly a míček rozehrávají hráči z Benešova.
51:32 Dlouhé vyhození přes celé hřiště směrem k brance hostí, rychlé střídání a je vyrovnáno.
49:22 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #37 Adam Balík (4:3)
49:22 Domácí hráči si ještě vysvětlují s rozhodčím, vývoj posledních minut na hřišti. A po dalším přerušení tentokrát diskutují hráči hostů s rozhodčím o dění na hřišti.
48:21 Nařízen nájezd, Melichar chytá.
48:00 Na hřišti se střetávají tři názory na hru - domácích, hostí a rozhodčích.
44:38 Křižná střela přes celé hřiště, kluci si to pěkně ťukli, ale nic. Stejně tak rychle zaútočili i hosté, kterým se do rány postavil obránce a číhající hráč u pravé tyčky, tak neměl žádnou práci.
41:45 Začátek třetí třetiny zase pomalejší, na hřišti třetí lajna, která si z rohu přihrála na krátko před brankaře, hra se přesunula před Melichara, kde dlouho nevydržela a Vojta Potáček právě prověřil rychlou střelou brankaře hostů, který hlavičkou vyhazuje míček mimo hřiště.
40:55 Po druhé třetině byla vyhlášena tipovací soutěž a výherkyně si odnáší pizzu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
36:40 Špatná přihrávka od Jirase končí na holi soupeře, který míček ztratil.
35:03 Nejprve nám do koše pod stolem zapisovatelů hodil míček Vojta Potáček a následně po střetu s protihráčem končí pod stolem sám Vojta.
29:05 Dnes slyšíme i kárání rozhodčího "neskáčeme nikomu na záda".
28:52 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (4:2)
27:44 Po přečíslení se hra posunula před Melichara, ale už se zase hraje na opačné straně.
26:57 Hra se již dostala do tempa, momentálně se více hraje na polovině soupeře, který dobře brání a cloní před svým brankařem, což teď jeden z hráčů tvrdě pocítil.
25:48 Na hřišti nejmladší pětka Troopers, jejichž střídání chválí i trenér domácích Ivo Bartek.
22:59 Všimli jsme si, že došlo ke změně v první lajně Troopers, kde momentálně nenastupuje Honza Kramář, místo něj se do hry zapojil FIlip Zelníček.
21:55 GÓL TROOPERS! 4:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (4:1)
20:25 Druhá třetina byla zahájena, hned v úvodu měli domácí šanci, neproměnili, následně byl faulován Volťas, hra přerušena, ale naštěstí odešel z hřiště sám.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:43 Krásný zákrok domácího brankaře těsně před koncem první třetiny.
19:02 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:05 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (3:1)
16:16 Domácí zakoupili další buben, kterého se zhostila omladina
15:31 Další krásná individuální akce našeho kudrnatého štěstí.
15:25 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (2:1)
12:42 Rychlá nahrávka Petra Voltnera na Ondru Trávníčka, který stál přímo před brankou, ale bohužel gól z této akce nepadl. Míček už je na druhé straně, kde naštěstí místo míčku skončil v brance Melichara Mati.
11:11 Na 2x zkoušel prostřelit obranu Troopers hráč hostů Šimek, ale míček se odrazil od zdi domácích.
09:25 Rychlý průnik Vojty Potáčka a Honzi Kramáře, brankař hostí vyráží. Teď malé nedorozumění mezi domácími hráči, kteří si dávali přednost.
05:53 Krásný únik Honzi Dalera, který zakončil kontaktní brankou a srovnává tak stav na 1:1.
05:47 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #18 Vít Mlejnek (1:1)
04:22 Po úvodní brance zaútočili domácí, ale zatím neúspěšně. Brankař hostů je pozorný.
03:23 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #7 Martin Šimek (0:1)
02:44 Hra je zatím velmi opatrná, i tempo hry je pomalejší, než jsme zvyklí.
02:21 První střela soupeře na domácího brankaře Michala Melichara.
00:33 Hra přerušena pro nefungující časomíru, ale vše napraveno a hraje se dál.
00:20 Zápas byl zahájen, úvodní buly vyhrálo družstvo hostí.