2

0

2.

Panthers Praha - FBK Atlas Blansko 7:6pn
branky: 17. David Zelinka, 38. Dominik Hudec, 52. Zdeněk Prokůpek, 53. David Zelinka, 53. Matěj Vavroušek, 60. Vojtěch Wojnar, N David Zelinka - 21. Adam Zukal, 26. Adam Zukal, 32. Lukáš Kučera, 48. Lukáš Kučera, 49. Lukáš Kučera, 59. Kryštof Indruch; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2 + David Navrátil 4:2; využití: 0:3; diváků: 28; zásahy brankářů: Julius Šabler 14, Jan Buzík 7 - David Tenora 28; po třetinách: 1:0, 1:3, 4:3, 0:0
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Předvedli jsme mizérii v nestandardním počtu hráčů na hřišti, povedla se nám až závěrečná akce v šesti. Hra ve standardním počtu líná, probudili jsme se, až když jsme se propadli na vysoký rozdíl tří branek ve třetí třetině. Důležitá prověrka do dalších částí sezóny, díky Atlasu za zápas a přeji jim bezpečnou cestu domů.
Komentář hostů Tenora David (Trenér): Dneska docela fofr, celý zápas jsme si plnili co jsem si v kabině řekli, málem nám to vyšlo, bohužel tlak domácích byl neudržitelný, ale za mě výsledek zasloužený pro oba týmy. V zápase jsme střídali pasáže hry, kdy měl na vrch jeden či druhý tým. Nájezdy to jsou už jenom loterie. Děkuji výborným rozhodčím, kteří nastavili výborný metr, který drželi celý zápas. Na dálku zdravím naše Atlas.Ultras #unászažijetepeklo
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #67 David Zelinka a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #61 Denis Müller , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #49 David Mašát a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #12 Adam Zukal , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
64:55 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:40 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #49 David Mašát (6:6)
58:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #91 Jiří Suchomel (5:6)
56:20 Výborný zákrok Tenora proti Hrubému.
52:51 Timeout FBK Atlas Blansko
52:51 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #73 Dominik Hudec (5:5)
52:51 To je eufórie - domácí dokázali srovnat stav utkání.
52:14 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #60 Marco Lombino (4:5)
52:14 Daněk dokázal vybojovat proti dvoum míček, prodloužil na Martinka ten si poradil se soupeřem, poté našel Lombina a ten fantasticky křižnou přihrávkou na Zelinku, který už zakončoval do prázdné brány.
51:46 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:5)
51:46 Prokůpek se dokázal výtečně zorientovat na brankovišti a dloubnutím překonal Tenora.
48:05 Timeout Panthers Praha
48:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #91 Jiří Suchomel (2:5)
48:05 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jan Buzík družstva Panthers Praha
47:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:4
47:37 Stačilo deset vteřin z přesilové hry Blanska a opět se dostávájí do dvoubrankového vedení.
47:27 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za hrubost
42:20 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #60 Marco Lombino.
40:01 Zahajovací buly třetí části vyhrávají hosté a jdou rychle do útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
37:37 Martinek pálí přímo do bříška.
37:07 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #49 David Mašát (2:3)
37:07 Domácí se do přesilovky ani nedostali.
36:37 Je tu další odložené vyloučení.
31:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
31:08 Přesilová hra netrvala tak dlouho a hosté jsou v dvou brankovém vedení.
30:55 Vyloučen hráč #40 Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:55 I hosté si zahrají přesilovou hru.
28:14 Zelinka blokuje Svobodovu střelu.
27:32 Wojnar v šanci - Tenora likviduje.
25:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #15 Jan Videman (1:2)
22:48 Kučera šel sám na Šablera, ten s přehledem vykryl jeho střelu.
21:58 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
21:31 Opět Hrubý dokázal vybojovat vyloučení pro svůj tým.
20:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
20:22 V této třetině jsme nemuseli čekat tak dlouho na gól - hosté se prosazují v oslabení.
20:01 A začínáme druhou část, tentokrát na úvodní buly úspěšnější domácí.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
18:35 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
17:48 A domácí si zahrají přesilovou hru za sekání - zatím kombinují v odloženém vyloučení.
16:02 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #41 Pavel Daněk (1:0)
16:02 A máme tady první branku utkání - Daňkovi střelu od půlky dokázal dorazit Zelinka a domácí jdou do vedení.
15:28 Nutno říct, že většina střel hostů končí v dobře postaveném bloku.
12:48 Zelinka se vyskytl ve střelecké šanci, ale borcům z Prahy se nedaří trefit branku.
10:23 Tady nechybělo moc a střela od Lombina mohla skončit za zády Tenora.
10:00 Jsme v půlce první třetiny a zatím můžeme vidět souboj obran.
08:22 Tato pasáž byla ve znamení důrazných soubojů.
07:09 Velký závar před brankou hostí, ale nekončí to gólem.
06:23 Šabler si připisuje důležitý zákrok.
03:31 Prokůpek se vyskytl v dobré šanci, bohužel míček mi při střele sjel a Blansko jde do útoku.
01:27 Lombino vyzkoušel střelou od mantinelu pozornost hostujícího brankáře. Ten však v pozoru.
00:07 Střela proletěla těsně vedla svatyně Šablera.
00:05 Úvodní buly vyhrávají borci z Blanska a hned se vrhají do útoku.