59
  • 59 58:38
    2

TJ Sokol Jaroměř - TROOPERS 9:4
branky: 12. Jiří Hofman, 24. Michal Janeček, 27. Daniel Sedláček, 28. Tomáš Hejzlar, 31. Michal Janeček, 43. Marek Hejcman, 47. Michal Janeček, 56. Michal Janeček, 57. Jiří Hofman - 4. Petr Voltner, 29. Ondřej Trávníček, 31. Vojtěch Potáček, 49. Matěj Blažek; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 20 - Kryštof Bartek 25; po třetinách: 1:1, 4:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): Dnení zápas byl hodně bojovný, tlak do brány se nám dařil, až na pár výpadků. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům za zápas. A posíláme pozdravy těm, kteří bohužel musí dnešní den trávit na méně příjemných místech. Díky a ahoj.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Blahopřeji soupeři k vítězství, v dnešním utkání jsme byli horším týmem. Byli jsme pomalí, málo důrazný a navíc se nám nedařila ani střelba. Samozřejmě k výsledku pomohlo i naše časté vylučování. Na všem musíme zapracovat a příště být úspěšnější. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:17 Krásná nahrávka z rohu od Urbana na Sedláčka, ale Sedláček netrefuje bránu
58:38 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
56:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #14 Daniel Sedláček (9:4)
55:39 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (8:4)
55:26 Troopers to zkouší v šesti
55:25 Timeout TROOPERS
53:53 Závar před brankou domácích přerušuje hvizd sudího
52:42 Zatím přesilovka Troopers bez střely na branku
51:39 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
51:39 Troopers si zahraje druhou přesilovku v tomto utkání
51:27 Rozehrávka pro Jaroměř
50:35 Hra se nám velmi přiostřuje oproti druhé třetině
48:38 GÓL TROOPERS! 7:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #19 Jan Daler (7:4)
48:38 Troopers snižuje na rozdíl tří branek
48:19 Vögi v dnešním utkání čaruje
46:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #95 Filip Krigovský (7:3)
46:46 Janeček si krásně vyběhl na hranu velkého brankoviště a trefuje se již po třetíí v dnešním utkání
45:19 Jaroměř v plném počtu
44:59 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
44:38 Troopers zatím bez větší šance ohrozit domácí branku
43:19 Vyloučen hráč #16 Tomáš Urban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
43:19 A máme tu první přesilovou hru pro Troopers
42:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #42 Erik Mikas (6:3)
42:06 Cílená nahrávka od Mikase, který našel samotného Hejcmana před brankou a zvyšuje skóre
41:18 Velmi obtížná situace pro Völgiho, ale zvládl to
40:30 Střela a velký tlak na branku domácích
40:01 Buly pro Troopers
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:20 Opět fantastický Völgi
37:00 Janeček s Kubcem teď kombinovali jenom spolu, jakoby byli na hřišti jen oni dva
35:16 Troopers v plném počtu
34:59 Po krásné nahrávce od Hofmana, Hejzlar pouze do tyčky
33:16 Vyloučen hráč #17 Martin Vespalec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
33:16 Jaroměř má již třetí přesilovku v utkání
32:46 Rozhoční vzpažil pravici a Jaroměř má výhodu
30:57 GÓL TROOPERS! 5:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #14 Richard Makyča (5:3)
30:57 Potáček využil nepřesné střely od Makyči a po dorážce snižuje skóre
30:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
30:02 Krigovský krásným obloučkem vyslal Janečka do úniku, který posílá nekompromisně střelu do růžku branky hostí
29:00 Utkání se nám začíná pomalu přiostřovat
28:16 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (4:2)
28:16 Trávníček dobře využil domácího nedúrazu a snižuje pro Troopers skóre
27:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:1)
27:54 Hejzlar si vzal jinou florbalku a hned vstřílí gól
26:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #16 Tomáš Urban (3:1)
26:37 A Urban po krásné nahrávce z vlastní půlky našel Sedláčka, který mířil přesně
26:11 A máme tu další přesilovku pro Jaroměř
26:10 Vyloučen hráč #17 Martin Vespalec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
24:58 Výborný nyní pekfektně zablokoval dlouhou nahrávku a následně šel sám do protiútoku, který skončil bohužel pro Jaroměř neúspěšně
23:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
23:42 Následně Janeček na několikrát musel dorážet balónek, a nakonec úspěšně
23:08 Pokrásné nahrávce z rohu hřiště Janeček pouze do gólmana
21:16 Jaroměř přesilovou hru nevyužila
20:01 A zároveň buly pro Jaroměř
20:01 Jaroměř začína druhou třetinu přesilovkou, která potrvá 1 minutu a 11 vteřin
11:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #16 Tomáš Urban (1:1)
11:47 Střela od Urbana a následná dorážka od Hofmana znamená srovnání skóre
10:48 Fantastický zákrok Völgiho
08:28 Urban šikovně našel Hofmana před brankou, ten ale nedokázal sprcovat
07:41 Nyní se hra uklidnila a pba týmy hrají na jistotu
05:30 Kubec šel nyní po mantinelu skoro sám na bránu, ale bránící hráč Troopers se stihl vrátit
04:49 Lhotský chtěl jít společně s Hejcmanem do protiútoku, ale bohužel rpo něj mu podkrouzli boty
03:16 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (0:1)
03:16 Střely od půlky se dobře zhostil Voltner a svou tečí posílá svůj tým do vedení
02:38 Jaroměř se snaží rozehrát balónek, ale zatím neúspěšně
01:49 Po střele Hejcmana jsme viděli první střelu utkání
01:27 Zatím vydíme většinovou převahu Jaroměře
00:01 Buly pro Troopers