• 60 59:02
    16:6
    (Blažek)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - T.B.C. Králův Dvůr 16:6
branky: 7. Michal Fuchs, 10. Jan Huleš, 13. Michal Fuchs, 16. Jiří Čížek, 21. Jakub Mikolášek, 22. Michal Fuchs, 26. Tomáš Zuska, 26. Jiří Čížek, 28. Jakub Mikolášek, 29. Filip Štědrý, 31. Jan Huleš, 36. Michal Fuchs, 40. Filip Štědrý, 49. Jan Huleš, 58. Filip Štědrý, 60. Filip Štědrý - 25. František Urbánek, 38. Michal Nový, 47. František Urbánek, 50. Jakub Šíma, 54. Tobiáš Uhřík, 57. František Urbánek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Daniel Dolák 18 - David Křeček 21, Norbert Hirschbrich 2; po třetinách: 4:0, 9:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Musím kluky pochválit, jak k zápasu od začátku přistoupili. V týdnu jsme si vyjasnili pár věcí a bylo vidět, že to byla správná věc. Přesně takto se chceme prezentovat. Děkuji všem za utkání a našim fantastickým fanouškům za podporu. Věřím, že jsme se jim za jejich povzbuzování dobře odměnili.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Výsledek hovoří za vše. Průchoďák v našem podání, laxnost a impotence. Pokud takhle chceme pokračovat, play down nás nemine. Kluci si musí uvědomit co hrají za soutěž a za jaký klub hrají. TBC má tradici a je třeba hrát srdíčkem. Domáci předvedli kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli. Byla radost pohledět na jejich ladnost a kvalitní přihrávky s finální střelbou. Neustále měli chuť hrát a dávat góly. Nám chybí pohyb bez míčku, odskoky a chuť bojovat jeden za druhého. Musíme vyčistit hlavy než bude pozdě. Děkujeme za korektkní útkání, děkujeme všem v hale a pořadatelům. My si jedeme zabalit všech 16 banánů a vyrazíme dom.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 16:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (16:6)
58:51 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 15:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #99 Jan Huleš (15:6)
56:04 Hosté se snaží alespoň o snížení brankového rozdílu.
56:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 14:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #19 Jakub Votava (14:6)
53:28 Další rychle využitá přesilovka hostů.
53:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 14:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (14:5)
53:02 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
49:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 14:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma z trestného střílení (14:4)
48:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 14:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (14:3)
46:20 Druhou přesilovku už hosté využili.
46:19 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 13:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #70 Jakub Šíma (13:3)
45:39 Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
45:17 Další zákrok Doláka proti samostatnému úniku Zavorala.
44:21 Střelu Urbánka Dolák viděl a chytil.
43:34 Šance na obou stranách, ani jedna z nich však neskončila v síti.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:47 Domácí se prosadili ve vlastním oslabení.
39:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 13:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (13:2)
38:56 Svou první přesilovou hru si zahraje taky Králův Dvůr.
38:55 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:19 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 12:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #59 Tomáš Petr Martan (12:2)
35:29 Po kombinaci celé formace využívají domácí svou přesilovku.
35:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 12:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #8 Jakub Mikolášek (12:1)
33:54 První přesilovku zápasu si zahrají domácí.
33:53 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
30:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 11:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #41 Jiří Sloup (11:1)
30:10 Střídající brankář hostů si připisuje první zákrok po Dubského střele z půlky hřiště.
28:43 Zápas už se proměňuje v debakl.
28:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:1
27:08 Mikolášek se parádně uvolnil a po Jeníčkově přihrávce už to neměl složité.
27:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #16 Martin Jeníček (9:1)
27:07 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Norbert Hirschbrich družstva T.B.C. Králův Dvůr
25:55 Hosté se poprvé v zápase prosadili, domácí na to ale odpověděli dvěma rychlými góly.
25:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #79 David Biněda (8:1)
25:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:1
Vlastní branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Tomáš Zuska (7:1)
24:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #60 Matěj Víšek (6:1)
21:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #20 Filip Štědrý (6:0)
21:00 Konrady našel volného Mikoláška a ten se v takových situacích nemýlí.
20:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (5:0)
20:24 Ze začátku druhé třetiny na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
17:15 Sloup skvěle zakročil v obraně, poté vyslal Huleše do protiútoku, ten ale trefil tyčku.
15:58 Čížek využil chybu hostů při rozehrávce a přidává další gól.
15:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek bez asistence (4:0)
15:16 Jeníček rozezněl brankovou konstrukci hostů střelou do břevna.
13:22 Střela Urbánka z výtoče o trochu minula branku domácích.
12:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #15 Filip Blažek (3:0)
10:47 Kombinační akce domácích skončila v rohu hřiště.
09:26 Domácí navyšují své vedení na rozdíl dvou gólů.
09:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
09:18 Na balonku po neklidné části opět Slavia.
06:51 Fuchsovi střela sjela z hokejky, přesto však skončila za zády Křečka.
06:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (1:0)
05:23 Při protiútoku domácích si hosté pomohli menším faulem a domácí pokračují standartkou.
03:56 Fuchs trefuje tyčku branky za golmanem hostů.
02:31 Hosté se snaží rozehrát do dobře rozestavené obrany domácích.
00:24 Ze začátku druhé třetiny na míčku domácí.
00:01 Úvodní bule pro domácí.