12:8
    Martin DOLEJŠ
    (Dolejš)

TROOPERS - FBC DOŠWICH MILEVSKO 12:8
branky: 1. Marek Jedlička, 1. Richard Makyča, 1. Adam Pařenica, 4. Petr Voltner, 18. Jan Kramář, 24. Richard Makyča, 27. Vojtěch Potáček, 34. Petr Voltner, 35. Petr Voltner, 38. Marek Paulík, 49. Ondřej Trávníček, 60. Tadeáš Jelínek - 3. Daniel Hrůza, 4. Adam Dvořák, 8. Jan Loskot, 18. Daniel Hrůza, 30. Daniel Dolejš, 55. Daniel Dolejš, 60. Lukáš Trojáček, 60. Martin Dolejš; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Michal Melichar 41 - Luboš Zeman 7, Miloš Kahoun 3; po třetinách: 5:4, 5:1, 2:3
60:00 Komentář hostů: Komentář hosté: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Danielem Dolejšem a trenérem Markem Jiříkem: https://youtu.be/gfsxffvrZY8
60:00 Komentář domácích: Komentář domácí: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Petrem Voltnerem a trenérem Markem Plasem: https://youtu.be/8wRwUHHiZ_w
60:00 Střely ve 3. části: 5:19
59:50 Hraje se až do konce, je to boj.
59:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #5 Daniel Dolejš (12:8)
59:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (12:7)
59:07 GÓL TROOPERS! 12:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #97 Ondřej Trávníček (12:6)
58:12 V hale se probudili i diváci a povzbuzují ráče ve hře. Brána Milevska je prázdná, soupeř tlačí.
58:03 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:32 Po závaru před domáci brankou zazvonila branková konstrukce. Následně naskakuje vyloučený hráč Víťa Mlejnek zpět do hry. Trenér Milevska si bere oddechový čas.
55:45 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
55:45 Po sporné autové situaci a nevhodném komentáři celé situace, byl na trestnou lavici poslán kapitán družstva Troopers Viťa Mlejnek.
54:31 Michal Melichar právě kouzlil v brance a i na podruhé vychytal střelu soupeřů. Jedna rychlá akce střídá druhou. Na soupeři je vidět, že chce za každou cenu snížit, pro ně nepříznivé skóre.
54:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (11:6)
51:37 Právě jsme viděli váhovou přesilu hráče hostů Loskota, který svou váhou skolil na zem Honzu Kramáře. Následně byl faulován hráč Troopers Vojta Potáček, který se jen těžce zvedl a odešel na střídačku.
49:42 Trenér hostů kontroluje zbývající čas do konce utkání, hra je pořád velmi rychlá a místy i tvrdá.
48:59 GÓL TROOPERS! 11:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (11:5)
45:35 Hráč Troopers Ríša Makyča teď raději přeskočil mantinel, kdyby takto neučinil, tak by byl nehezky naražen na mantinel. Rozhodčí celou situaci vyhodnotil, jako čistou hru a pokračuje se dál.
43:52 Hra se začíná vyostřovat, rozhodčí se snaží slovně uklidnit hráče obou týmů.
41:05 K míčku se dostali i domácí a hned zkouší pozornost brankaře Milevska.
40:17 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hostující hráči, kteří stále drží míček na svých florbalkách.
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
39:15 Domácí se brání, i když ve vlastním oslabení dali branku, vyloučený hráč Ondra Trávníček zůstává na trestné lavici. Další část oslabení jsme ubránili a tím i končí druhá třetina.
37:47 GÓL TROOPERS! 10:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #92 Michal Melichar (10:5)
37:25 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování florbalky
37:07 Michal Melichar teď nohou vykopl míček mimo branku. Následně hra přerušena pro faul blokování hole.
34:44 GÓL TROOPERS! 9:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (9:5)
34:44 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Miloš Kahoun družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
34:44 Peťa Voltner si v polovině zápasu vstřelil svůj třetí gól.
33:06 GÓL TROOPERS! 8:5
33:06 Po krásné kombinaci, kdy jsme si mysleli, že bude útočník Troopers Ondra Trávníček zakončovat sám, ještě přihrál Peťovi Voltnerovi a ten střílí do prázné branky.
32:01 Chviličku jsme mysleli, že dojde k vyloučení, ale po vzájemné dohodě rozhodčích, byl trest odvolán a hraje se dál v pěti na obou stranách.
31:11 Hra se začala lehce přiostřovat na obou stranách, docházík k nápadným i nenápadným faulům, které zatím rozhodčí nepíská.
29:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (7:5)
26:44 GÓL TROOPERS! 7:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #29 Petr Voltner (7:4)
26:44 Hráči Troopers trestají vyloučení brankou a odskakují tak soupeři na rozdíl tří branek.
25:51 Vyloučen hráč #81 Tomáš Odložilík družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka
25:25 Domácí se ubránili početní převaze. Následně je hra přerušena pro hru vysokou holí od hráče 81 týmu Milevsko. Troopers si tak vyzkouší první přesilovou hru.
23:41 Hra v pěti nevydržela hráčům Troopers moc dlouho, na trestnou lavici byl odeslán za sekání Víťa Mlejnek. Hráči se brání početní převaze, dokonce se jim daří i míče vyvést na druhou stranu a ukrátit tak čas z trestu Víti Mlejnka.
23:20 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
23:14 GÓL TROOPERS! 6:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #29 Petr Voltner (6:4)
22:50 Formace vystřídali, hráči Troopers hrají v plném počtu a hned střílí gól vyloučený hráč Ríša Makyča. Asi se mu vyplatilo odpočnout si na trestné lavici :-)
21:30 Hráči Trooper zahájili hru v oslabení, věříme, že si ubrání. Hráči Milevska naše hráče uzamkli, vyměňují si míček, ale zatím žádná střela na brankaře.
21:03 Vyloučen hráč #14 Richard Makyča družstva TROOPERS na 2 minuty za opakované přestupky
20:45 Druhá třetna byla zahájena, ovšem první minuta probíhá mnohem poklidněji, něž v první třetině, nepřipsali jsem zatím žádný gól.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:29 Hra přerušena pro defekt na hřišti (ztráta krycího víčka pro sloupek).
18:45 V tuto chvíli stálo štěstí při brankaři Troopers Michalu Melicharovi, před kterým byl lehký závar.
17:24 Hosté rychlé odpovídají na gól domácích hráčů Troopers, stav utkání je zase pouze o jeden gól.
17:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (5:4)
17:04 GÓL TROOPERS! 5:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #77 Vojtěch Potáček (5:3)
12:11 Gólová smršť se pozastavila, hra je rychlá, z jedné strany hřiště na druhou. Vidíme pěkný útočný florbal. Zatím i čistá hra, bez vyloučení.
07:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot bez asistence (4:3)
05:15 Úvod dnešního utkání zaskočil nejen hráče Milevska, ale i pořadatelský stolek.
03:49 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #79 Marek Jedlička (4:2)
03:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #47 Jan Tomaško (3:2)
02:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
00:53 GÓL TROOPERS! 3:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Adam Pařenica, asistoval #27 Jan Jirásek (3:0)
00:29 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #64 Matěj Blažek (2:0)
00:13 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:0)