0

1

3.

FbC Písek - TROOPERS 3:4pn
branky: 1. Štěpán Slunečko, 44. Michal Měřička, 46. Jakub Mikeš - 9. Vojtěch Potáček, 28. Petr Voltner, 31. Ondřej Trávníček, N Jakub Poláček; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2 + Vojtěch Šanda OS:2; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 18, Karel Tvrdík ? - Kryštof Bartek 26; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0, 0:0
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Se vší úctou k soupeři si myslím, že bychom si dnes utkání zasloužili vyhrát, ale rozhoduje závěrečné skóre a my jsme ve třetí třetině a prodloužení nedokázali proměnit 100% šance. Jinak jsme podali koncentrovaný výkon, ale soupeř předvedl svou kvalitu a jednalo se o pohledné utkání pro diváky, kteří nám vytvořili krásnou domácí atmosféru. Mrzí mě, že jsme jim neudělali radost vítězstvím. Musíme mít hlavu nahoře a stále pracovat. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Pěkný zápas pro diváky, diváci byli skvělí. Cítím, že jsme ten jeden bod ztratili než záskali o jeden víc. Za stavu 3:1 jsme utkání měli dohrát daleko úspěšněji. Domácí využili našich chyb a zaslouženě si dnes odnesli jeden bod z utkání. Musím říct, že nás zachránil gólman, který dnes podal nadprůměrný výkon. Děkuji soupeřům i rozhodčím za korektní přístup a hráčům za bojovnost.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #46 David Chvosta , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #10 David Mati , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #55 Vít Prokopec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #79 Marek Jedlička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #21 Marek Slepička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #7 Jakub Poláček a vstřelil rozhodující gól (3:4).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
65:00 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Karel Tvrdík družstva FbC Písek
64:43 Timeout TROOPERS
64:43 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:11 Timeout FbC Písek
55:11 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování
45:51 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (3:3)
43:27 Je to tady! Písek snižuje na 2:3 a naděje domácích ještě neumírá
43:26 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #20 Ondřej Walter (2:3)
43:25 Přiostřuje se
42:22 Písek působí lehce zbrkle a nevychází mu skoro žádná přihrávka
41:21 Písek hodně přidal na tempu
40:11 Jedeme do poslední třetiny, povede se Písku skóre otočit?
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
36:18 Domácí se stále drží na míčku ale Troopers si to hlídaj
34:47 Písek se to tam snaží prorvat ale zatím se nedaří
32:16 Troopers se docela rozjeli a pálí poměrně nebezpečné střely
31:00 I přes velký tlak vyvíjený píseckými se zvyšuje náskok hostů na 1:3 pro Písek
30:59 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (1:3)
30:33 Hra se po gólu opět velmi zrychlila
29:12 Písek usiluje o vyrovnání
27:50 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (1:2)
18:11 Písek jde do druhé přesilovky, tak uvidíme, zda vylepší výkon po té první
18:09 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
08:19 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:1)
06:45 Písek je popoháněn obrovskou podporou domácích fanoušků a drží se na míčku
05:12 A máme po přesilovce, kterou Troopers s přehledem ubránili
03:16 Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
03:16 Máme tu první přesilovku Písku, tak uvidíme, zda bude využita
02:44 Neskutečný kotel domácích fanoušků
01:01 Tak to bylo něco! Již v první minutě zápasu dává Slunce uvítací gól domácích!
00:55 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #63 Matěj Prčík (1:0)
00:01 Vítáme vás u zápasu 5. kola Národní ligy domácího Písku proti hostujícím Troopers