11:10
    Jakub ŠÍMA
    (Lešuk)

TROOPERS - T.B.C. Králův Dvůr 11:10
branky: 4. Petr Voltner, 6. Ondřej Trávníček, 6. Matěj Blažek, 25. Adam Pařenica, 29. Marek Jedlička, 37. Maxmilián Plas, 37. Vojtěch Potáček, 39. Ondřej Trávníček, 43. Petr Voltner, 45. Jan Jirásek, 56. Jan Věchet - 14. Adam Lešuk, 31. Adam Lešuk, 32. Adam Lešuk, 34. Miroslav Řehák, 38. Adam Lešuk, 44. Jakub Šíma, 51. Adam Lešuk, 58. Michal Mašek, 59. Jakub Šíma, 60. Jakub Šíma; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Michal Melichar 30 - David Křeček 25, Jiří Procházka 8; po třetinách: 3:1, 5:4, 3:5
60:00 Komentář hostů: Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Adamem Lešukem a trenérem Michalem Kubertem: https://youtu.be/6j9s-s7E7Ho
60:00 Komentář domácích: Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Ondřejem Trávníčkem a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/pQixYNJatHs
60:00 Střely ve 3. části: 13:18
59:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:10
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #66 Adam Lešuk (11:10)
59:06 Hra se dramatizuje, hráči Troopers hrají pod tlakem soupeře, po buly hraje tým hostí opět bez brankaře. Posledních osm sekund utkání a hráči Troopers vyhazují a ubrání si tak těsné skore a výhru.
58:24 Tým hostů hraje opět bez brankaře a hra se tak opět odehrává před brankařem Troopers.
58:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:9
58:00 Začali poslední dvě minuty utkání
57:21 Timeout TROOPERS
57:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 11:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Jakub Šíma (11:8)
57:21 Tým soupeřů hrající bez brankaře tlačí a útočí před brankou Melichara, který se snaží vychytat vše, ale bohužel zůstal příliš dlouho ležet, čehož využívají hráči týmu Králův Dvůr a střílí osmou branku.
55:46 Petr Voltner byl soupeřem natlačen na mantinel, hra je přerušena. Po rozehrávce jsou u míče hráči hostů a ti opět odvolávají brankaře na střídačku.
55:26 GÓL TROOPERS! 11:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #64 Matěj Blažek (11:7)
54:57 Hosté útočí a tvrdou střelou prověřují ostražitost brankaře Melichara, který poslední minuty čelí velkému množství střel. Probouzí se i diváci, kteří jsou odměněni gólem Honzi Věcheta.
53:10 Branka hostí je opět prázdná a tlak sílí. Marek Pařenica se dvakrát ocitl před prázdnou brankou, ale gól se mu vstřelit nepodařilo.
52:29 Hosté hrají opět bez brankaře, jen na chviličku, protože míček je na straně hostí a brankař musel rychle zpět do branky.
51:53 Hráči Troopers jsou v plném počtu, oba brankáři jsou ve svých brankách.
50:37 Tým hostů hraje opět bez brankaře, hráči Troopers hrají pořád s jedním hráčem na trestné lavici a zatím se úspěšně brání. Právě se povedlo utéct k samostatnému nájezdu hráči č.42 Markovi Paulíkovi, brankař hostí jeho kličku vychytal.
50:16 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #70 Jakub Šíma (10:7)
49:49 Po vyloučení dalšího hráč Troopers a odvolání brankaře hrají domácí v oslabení šest na tři.
49:30 Vyloučen hráč #34 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
48:42 Vyloučen hráč #98 Jan Kramář družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:42 Tým Troopers hraje v oslabení po vyloučení Honzi Kramáře a tým hostí hraje bez brankaře.
46:44 Brankař hostí je zpět v brance, stále se hraje ve čtyřech na obou stranách. Hráči Troopers rozehrávají v rohu hostí, po té co se míček dostal na stranu Troopers hrají hosté opět bez brankaře. Oba tými jsou v plném počtu.
45:41 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
45:41 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
45:41 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
45:41 Hra za brankou končí vyloučením hráčů na obou stranách, následně si tým hostí vyžádal timeout. Po vyhraném buly, hrají hráči hostí v šesti, brankař byl odvolán na střídačku.
44:26 GÓL TROOPERS! 10:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Jan Jirásek, asistoval #6 Adam Pařenica (10:6)
43:58 Tým hostů vyměnil brankaře a v zápětí střílí hráč č. 70 branku.
43:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (9:6)
42:37 GÓL TROOPERS! 9:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (9:5)
42:37 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
41:44 Do další gólové akce se svojí střelou dostal Honza Věchet, brankař vypíchl míček a hráči hostí hned odpovědeli rychlým útokem.
40:24 Po úvodním buly se hra přesunula před brankaře hostí, který vychytal rychlou a tvrdou ránu domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 16:14
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny a právě bylo hlášeno, že dnešnímu utkání přihlíží 61 věrných diváků. děkujeme
38:26 GÓL TROOPERS! 8:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #77 Vojtěch Potáček (8:5)
37:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #71 Michal Nový (7:5)
37:21 Než jsme stihli zapsat předchozí branku, dává nejaktivnější hráč č. 66 svoji čtvrtou branku zápasu
36:28 GÓL TROOPERS! 7:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #97 Ondřej Trávníček (7:4)
36:21 Následně další rychlou brankou uklidňují hráči Troopers hru.
36:21 Motivace se vyplatila a hráči Troopers tak opět uskakují na rozdíl dvou branek.
36:11 GÓL TROOPERS! 6:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #10 David Mati (6:4)
36:02 Kouč domácích žene hráče k rychlejší hře
33:52 Vyloučení hráče Troopers Honzi Věcheta trestá hráč č. 56 a střílí tak kontaktní branku, hráči hostí se přiblížili na rozdíl jedné branky.
33:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #13 Michal Mašek (5:4)
31:34 Hráči hostí se dalším střeleným brankou přibližují gólově ke skóre domácích. Hra se začíná přiostřovat, rozhodčí zatím, ale nevylučují ani na jedné straně. Snaží se hru uklidnit domluvou.
31:33 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:3
30:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #80 František Urbánek (5:2)
30:23 Hra byla rozehrána na polovině Troopers, hosté si udrželi míček a střílí gól.
28:45 GÓL TROOPERS! 5:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (5:1)
28:45 Na tuto hru odpověděli hráči Troopers rychlou nahrávkou, kterou rozehrál Vojta potáček, lehce nahrál Markovi Jedličkovi a ten už jen našel rozběhlého Ondru Trávníčka, který sřílí pátou branku domácích. Hosté se ale nenechají zaleknout a znovu se snaží o útočnou akci, bohužel míček končí opět mimo hřiště.
25:33 Hra má opět rychlé tempo, hráči vyváží míček z jedné poloviny na druhou. Právě rozehrávají hráči hostí a brankař Melichar vyhazuje míček mimo mantinely. Další rychlý přesun hráčů hostí před brankaře Melichara, hráč č. 80 střílí, ale protože je z úhlu, míček končí mimo hřiště.
24:35 GÓL TROOPERS! 4:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Adam Pařenica, asistoval #9 Maxmilián Plas (4:1)
23:58 Hra přerušena, po střetu zůstává na zemi ležet hráč č.17 hostujícího týmu. Odkulhal na střídačku a je v péči zdravotníka, věříme, že bude vše v pořádku.
20:34 Hráči hostí zahájili hru útočně a brankař Melichar tak musel krýt nebezpečnou ránu. Tlak hostí stále pokračuje, hra přerušena, rozehrává se z rohu, další přerušení hry, rozehrávka z půlky hřiště, k míčku se dostal Honza Jirásek a střelou na branku se pokusil o gól.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:00 V poslední minutě první třetiny nejprve rychlým sprintem utekl s míčkem na čepeli hráč č. 97 Ondra Trávníček a následně se hráči hostů dostali do gólové šance, kterou brankař Melichar vychytal. Tím končí první třetina.
17:03 Nejprve se hřištěm proletěla florbalka domácího hráča s následně nebyla využita golová šance Troopers.
13:51 Hráči soupeře mají výhodu, následně je hra přerušena a rozehrává se z rohu za brankařem Melicharem.
13:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
11:29 Hráč Trooper Ríša Makyča střílí mimo hřiště, hra je rozehrána z rohu, k míčku se dostal soupeř a hráč č. 70 přestřeluje, hra je přerušena.
11:13 Soupeř hraje aktivně, ale málo se dostává k zakončení a střele. Další akci rozehrává opatrně první lajna Troopers, na své polovině, po vystřídání se hra přesouvá na druhou stranu.
07:06 První střela na brankaře Troopers Michala Melichara.
05:57 GÓL TROOPERS! 3:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #14 Richard Makyča (3:0)
05:21 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (2:0)
05:21 Petr Voltner rychlou přihrávkou vysunul Ondru Trávníčka, který zakončil akci brankou.
04:17 Po vzájemné souboji v rohu hřiště láme hůl hráč Troopers David Mati.
03:19 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #98 Jan Kramář (1:0)
02:38 Troopers stále tlačí, ve hře jsou opět první lajny.
02:10 Hraje se bez přerušení
00:30 Golman hostí si připisuje prnví zákrok.