3:11
    Jakub ŠÍMA
    ()

T.B.C. Králův Dvůr - Florbal Primátor Náchod 3:11
branky: 31. Michal Mašek, 55. František Urbánek, 56. Jakub Šíma - 10. Ondřej Macháček, 11. Filip Knettig, 12. Daniel Kříž, 12. Jakub Langpaul, 13. Adam Kovařík, 21. Jakub Langpaul, 36. Filip Čáp, 36. Adam Kovařík, 46. Jonáš Mikšovský, 50. Jonáš Mikšovský, 50. David Špaček; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Procházka 8, David Křeček 16 - Vlastimil Skalický 15; po třetinách: 0:5, 1:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Šílený vstup do utkání. S dnešním projevem hry, by jsme neporazili ani naše céčko. Kluci si musí sami uvědomit, že pokud nedají do zápasu 100% a více tak se úspěch nedostaví. Soupeř chtěl od začátku více, hrál koncetrovaně, jednoduše na míčku a vytvářel si šance. Můžeme poděkovat Křéčovi, který chytil dalších 7 golů soupeře. Nedokázali jsme přepnout na vyšší level a místo toho jsme hráli ještě hůř. Hostující gólman byl na dovolené a neměl žádnou práci, jelikož hostující tým jezdil po zadku a byl všude dřív než my. Doufám, že jsme si vybrali nejhorší zápas v sezóně, tohle musíme hodit za hlavu a omlouváme se všem divákům za náš výkon.Soupeři děkujeme za korektní zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Jsme moc rádi, že si odvážíme 3 body s Králova Dvora, kde se nikdy nehraje lehce. Naši hráči předvedli po většinu utkání koncentrovaný, odpovědný výkon a naznačili potenciál, který v nich je. Konečný výsledek je odměnou za práci, kterou kluci odvádí v tréninku. Těšíme se na příští týden do domácích prostředí a na naše fanoušky. Vidíme se v neděli 1.10. od 17.00 v Plechovce..
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
60:00 Hráči utkání byli vyhlášení za tým domácích brankář David Křeček a za tým hostů útočník Ondřej Macháček.
60:00 Sekundu po konci třetí třetiny se týmu domácích podařilo ještě vstřelit branku, ta se však již nepočítá.
57:26 Tým domácích se v posledních minutách snaží o snížení propastného rozdílu ve skóre.
55:53 Tým domácích nyní využil standardní situace a snižuje na 3:11.
55:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:11
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma bez asistence (3:11)
54:53 Ztráta balónku posledního hráče týmu hostů končí gólem domácich.
54:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:11
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek bez asistence (2:11)
50:59 Bolestivá podívaná pro fanoušky domácího týmu, tým hostů dvěma rychlými góly opět navyšuje skóre na 1:11.
50:01 Po ztrátě balónku na půlce týmem domácích tým hostů využil situace a po dvou přihrávkých na čepel končí míček v brance domácích.
49:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:11)
49:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (1:10)
46:15 Tým domácích dobře rozehrál, ale střela skončila v boku brankové konstrukce.
46:10 Nebezpečná situace před brankou hostů končí stadardní situací pro tým domácích.
45:09 Tým hostů proměňuje svoji přesilovou hru a zvyšuje stav utkání na 1:9.
45:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #47 Ondřej Macháček (1:9)
43:52 Vyloučen hráč #28 František Urbánek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
43:00 Bude se vylučovat a tým hostů jde do 6.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:55 Bude končit druhá třetina tohoto zápasu a bude následovat přestávka. Opět bych rád vyzdvihnul výkon golmana týmu domácích Davida Křečka, bez kterého by jsme se nyní koukali na úplně jiné skóre.
39:03 Nebezpečné přečíslení tři na jedna týmu hostů skončilo nepřesnou přihrávkou a tým domácích si mohl odechnout.
37:19 Dnešní utkání sleduje zde v hale 94 diváků! Děkujeme!
35:34 Tým domácích zkusil hru v 6, která okamžítě skončila gólém do prázdné branky.
35:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #91 Adam Kovařík bez asistence (1:8)
35:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #47 Ondřej Macháček (1:7)
32:33 Golman týmu domácích David Křeček zatím ve výborné formě drží svůj tým barvurními zákroky a dává tak naději na vyrovnání, již tak velkého rozdílu ve skóre.
31:40 Vyostření zápasu přineslo oboustrané vyloučení a sledujeme hru 4 na 4.
30:47 Vyloučen hráč #56 Miroslav Řehák družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
30:47 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
30:15 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #2 Tomáš Hájek (1:6)
30:15 Zvýšený ofenzivní tlak domácích nyní vyústil v první gól.
27:39 Další střelecký pokus týmu domácích skončil odraženým míčkem, tým hostů však situaci uklidnil a míček dostal do bezpečí.
25:55 Tým domácích se snaží napadat rozehrávku hostů, ale hosté s chladnou hlavou se stále bez problému dostávají na útočnou polovinu.
24:03 Tým domácích nyní vyprodukoval střelu, kterou golman hostů vyrazil nohou.
20:23 Zahájení druhé třetiny nedopadlo podle představ domácího týmu a hosté opět navyšují skóre.
20:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:6)
20:22 Střídání brankáře. Nový brankář #79 David Křeček družstva T.B.C. Králův Dvůr
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 4:13
19:49 S velkým náskokem týmu hostů 0:5 bude končit první třetina a bude následovat přestávka.
18:55 Střely týmu domácích končí zblokovány prvním hráčem a vypadá to, že skóre první třetiny se již nezmění.
14:20 Tým domácích se po oddechovém času uklidnil a vypadá to, že gólová kanonáda hostů prozatím ustala.
12:13 Po gólové smršti týmu hostů, která domací zaskočila si tým domácích bere oddechový čas a bude se snažit vrátit zpět do zápasu.
12:12 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
12:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #24 Lukáš Rázl (0:5)
11:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:4
11:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (0:3)
10:49 Tým hostů vstřeluje první branku zápasu a rychle za ní přidává další a mění stav utkání na 0:2.
10:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig bez asistence (0:2)
09:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #96 Filip Čáp (0:1)
09:08 Golman týmu hostů teď podržel svůj tým vyražením míčku, který šel z půlky do šibenice.
06:30 Hra nyní šla nahoru a dolů a bylo k vidění několik střeleckých pokusů na obou stranách. Žádná z těchto akcích však první gól utkání nepřinesla.
03:15 Nyní zajímávý pokus týmu domácích, kdy rychlý míček, který šel po zemi mírně zaskočil brankáře hostů.
02:10 V prvních dvou minutách se zatím nenaskytla žádná gólová příležitost. Více ze hry má zatím tým hostů, který se drží na balónku.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u třetího kola Narodní ligy - západ. Utkání bude zahájéno v 17:00.