• 60 59:28
    11:3
    ()

Florbal TJ Kobylisy - TJ Sokol Jaroměř 11:3
branky: 10. Adam Kropík, 28. Robert Štipka, 35. David Mühlbach, 48. Vít Komorný, 50. David Mühlbach, 56. Vít Komorný, 57. Vít Komorný, 58. Matyáš Pik, 58. Tomáš Klouda, 59. Tobiáš Hejda, 60. David Mühlbach - 9. Tomáš Hejzlar, 14. Michal Janeček, 25. Jiří Hofman; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Marek Paleček 23, Ondřej Kudrnáč 0 - Dušan Völgyi 25; po třetinách: 1:2, 2:1, 8:0
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Dnes jsme odehráli dobré utkání. Celý zápas jsme odehráli v pohybu, čekali na naše šance, které jsme první dvě třetiny neproměňovali. Poslední třetinu už nám to tam začalo padat. Díky všem a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Křovina Tomáš (Vedoucí): Dnes jsme si přijeli do Prahy pinknout, protože florbal se hraje jinak. Doufám, že takhle strašný výkon od vlastních hráců už nikdy neuvidíme. Děkujeme soupeři, rozhočím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (11:3)
59:28 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy
58:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 10:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #79 Tobiáš Hejda, asistoval #52 Vít Komorný (10:3)
58:34 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #11 Michal Janeček.
58:34 A čeká nás nájezd. Paleček se chystá v bráně.
57:47 Tři góly do prázdné brány
57:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #29 Jakub Zíka (9:3)
57:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Matyáš Pik, asistoval #99 Marek Paleček (8:3)
56:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (7:3)
55:30 Jaroměř to zkouší v šesti bez golmana
55:27 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (6:3)
55:03 Další přerušení, další ošetření. Tentokrát Matyáš Pik. Statčný to muž, odešel ze hřiště po svých. Jen ho bolí ruka.
54:16 Štipka na Rychetského, střela bohužel mimo hřiště.
54:00 Klouda se nechal obrat o balonek, Jaroměř kombinuje, až překombinovala. Akce končí střelou kobyliského Komorného na jaroměřskou branku.
52:05 Janeček střílí ve vlastním oslabení, Palečkovi balonek propadá pod rukou, ale včas zareagoval. Gól z toho není.
51:02 Hra stále přerušena, pořadatelé čistí povrch
51:02 Hra přerušena, zdravotník ošetřuje jaroměřského Lhotského.
50:20 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
49:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #99 Marek Paleček (5:3)
49:54 Jednou se jí to nepodařilo
49:08 Jaroměři se daří vyhazovat
48:20 Vyloučen hráč #22 Marek Hejcman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
47:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #34 Matyáš Metoděj Krahulec (4:3)
47:27 A Komorný je zpět na hřišti.
45:11 Hra přerušena, na zemi je zraněný Komorný. A bez boty.
44:37 Jaroměř má bílé dresy. Radí mi časoměřič.
43:57 Rychetský vysoko nad. Ale rozeběhlý byl pěkně.
42:33 Jaroměř se teď přes minutu bránila ve vlastním pásmu.
41:00 Robert Štipka sám před bránou, přestřeluje.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:03 Málem gól.
38:39 Zdravotník v zápřahu, na obou stranách to naštěstí vypadá jen na lehčí zranění.
35:22 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
35:00 Dnešní utkání sleduje 36 neplatících diváků.
34:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
34:48 Paleček vyhazuje, Mühlbach ten balonek horko těžko zpracoval, ale i tak je to gól.
33:30 Jaroměřský Janeček sám před domácím golmanem Palečkem, balonek mu ale v poslední chvili z čepele sklouzl.
31:39 Spousta soubojů u mantinelu, naši pořadatelé nestačí rovnat.
29:08 Dva na dva, střela, Paleček chytá.
27:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #89 Robert Štipka bez asistence (2:3)
27:51 Robert Štipka si vybojoval balonek a nádherně zavěsil do jaroměřské branky.
27:16 Klouda vystihuje rozehrávku Jaroměře, chystá se na samostatný únik, je však zastaven
26:16 Vyloučen hráč #83 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
24:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #73 Jiří Lhotský (1:3)
24:13 Těsně po konci oslabení Jaroměr vstřeluje gól.
24:08 Za celou dobu oslabení se domácím nepodařilo dostat balonek z vlastní poloviny hřiště.
23:08 První minuta za námi a domácí se zatím pořád jen brání.
22:08 Vyloučen hráč #28 Jan Pozler družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
22:08 Domácí si vyzkouší i oslabení.
20:25 Další střela v přesilovce a zase Zíka Jakub. Golman Jaroměře chytá.
20:01 Pokračuje přesilovka domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:50 První střela v přesilovce od Jakub Zíky. Brankář hostů neomylně chytá.
19:33 Balonek mají na svých hokejkách víc oslabení jaroměřští.
19:03 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:03 První vyloučení dnešního zápasu.
17:50 Tvrdé boje o balonek ve středním pásmu.
13:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #95 Filip Krigovský (1:2)
13:32 Janeček si vybojoval u vlastní brány balonek, prokličkoval celé hřiště a překonal domácího golmana Palečka.
12:33 Mühlbach trefuje tyčku.
11:20 Jaroměřský Nožička vystihl Kobyliskou rozehrávku, domácí golman připraven.
09:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #21 David Mühlbach (1:1)
09:33 Trošku tenisové přihrávky, ale končí gólem!
08:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (0:1)
08:25 Nedáš, dostaneš.
08:12 Filip vysílá na jaroměřskou bránu střelu z dálky. Balonek ale končí za mantinelem.
07:35 Zíka před bránou netrefuje balonek.
03:57 Duo Rychetský - Pik v nádherné šanci, brankář hostů zasahuje.
02:29 Jakub Zíka ztrácí balonek před dokácí bránou, soupeř naštěstí netrfuje balonek.
01:33 Kobyliský Matyáš Pik netrfuje v první nádherné šanci jaroměřskou branku.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý podvečer ze Šatna Arény v Kobylisích. V dnešním druhém kolo Národní ligy proti sobě nastoupí domácí Florbal TJ Kobylisy a hostující TJ Sokol Jaroměř.
00:00 Začátek zápasu byl posunutý na 17:45.