7:4
    Michal NOVÝ
    (Šíma)

T.B.C. Králův Dvůr - Spartak Pelhřimov 7:4
branky: 19. Michal Nový, 31. Jakub Šíma, 38. Jakub Šíma, 46. Jakub Šíma, 54. Tobiáš Uhřík, 55. Tobiáš Uhřík, 60. Michal Nový - 16. Vojtěch Papež, 17. Vít Papež, 21. Ladislav Běhounek, 58. Václav Fučík; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jiří Procházka 13 - Libor Domkář 11; po třetinách: 1:2, 2:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Opatrný vstup do utkání z obou stran. Nevěděli jsme co úplně čekat od soupeře. Věděli jsme, že bude silná 1 lajna. Soupeř nás brzy potrestal z laciného přečíslení a jednoho vlastního gólu. Za stavu 1:3 jsme si vysvětlili jak proběhne změna na hřišti a úspěch se dostavil. Od druhé třetiny jsme nabírali na aktivitě a začali soupeři zatápět. Supeř měl problém s naší aktivitou a po zásluze jsme utkání otočili. Je před námi spousty práce a chtěl bych všechny kluky do puntíku pochválit za přístup. Je třeba pracovat na tréninku dál. Chceme být ještě silnější. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domu. Poslední dík patří naším divákům a pořadatelům, který udělali pěknou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Vstup do utkání z obou stran opatrný, pak soupeř začal více presovat. Nám se bohužel jen občas dařilo ho úspěšně přehrát. Dvougólové vedení jsme neudrželi zejména díky špatné produktivitě. Soupeř trestal nedůslednosti v předbrankovém prostoru. K lepšími výsledku dnes chyběl i gólový příspěvek první lajny. Díky soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (7:4)
59:48 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (6:4)
57:41 Po necelých 20 sekundách přesilovky hosté snižují na 6:4
57:27 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:01 T.B.C. 3 minuty před koncem drží náskok tří branek. Stále se ale snaží vstřelit další gól.
54:49 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #59 Tomáš Petr Martan (6:3)
54:00 Hra má obrovské tempo, nejbliže vstřelenému gólu byl domácí hráč, který trefil tyč soupeřovy brány.
53:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (5:3)
53:04 Souhra Uhřík/Mašek posílá T.B.C do dvoubrankového vedení
51:40 Začínajícím maximálním nasazením obou týmů vznikají na hřišti nebezpečné situace. Doufáme, že se do konce utkání nikdo nezraní.
49:36 Diváci k závěru utkání vytváří v naší hale skvělou atmosféru, která žene oba týmy k vítězství.
46:52 Další nebezpečná střela hostů z rozehrávky, která byla dobře zablokována bránícím hráčem.
45:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (4:3)
45:10 Domácí T.B.C. teď mělo standartku v útočném pásmu, díky kombinaci se klukům podařilo dostat hosty do tlaku a Jakub Šímá tak vstřelil hatrick.
44:17 Domácí třetí lajně se povedla zmařit rozehrávka hostů, bohužel ale branku nevstřelili.
42:40 ve 3. třetině se na balónku drží víc tým hostů. Do střely se jim zatím dostat nedaří.
41:02 Do první šance se ve třetí třetině dostal tým hostů, branku ale nevstřelil.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:30 Skvělý zákrok domácího brankáře Jirky Procházky zachránil T.B.C.  předtím, aby kluci nemuseli odcházet do kabin z brankovou ztrátou.
37:11 Domácím se během přesilovku povedlo srovnat, díky ráně  Jakuba Šímy a skvělé nahrávce Michala Maška
37:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #13 Michal Mašek (3:3)
35:36 Vyloučen hráč #10 Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
35:34 T.B.C. bude hrát svoji první přesilovou hru!
33:55 Domácím se zatím ve svém druhém oslabení daří bránit dobře a nepouští soupeře do velkých šancí
32:25 Vyloučen hráč #6 Jakub Tošnar družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
30:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #12 David Zeman (2:3)
30:28 Nováčkovi v domácím týmu Kubovi Šímovi se podařilo dostat balónek do soupeřovy brány a tak snižuje na 2:3
30:01 Hra se teď hraje převažně stylem "nahoru dolu", bez větších šančí na obou stranách.
29:00 Musíme též poděkovat divákům, kteří obě strany skvěle podporují!
27:01 T.B.C. má sebou dobrá střídání, ve kterých se jim dařilo dostat hosty pod tlak a několikrát vystřelit na bránu. Bohužel gól se jim zatím vstřelit nepodařilo.
24:50 Na hřiště vstoupila první lajna domácích, které se daří držet hosty alespoň trochu pod tlakem.
23:25 I ve druhé třetině je více na balónku domácí tým, bohužel se zatím nemůže dostat do dobré střelecké pozice.
20:37 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #12 Vít Papež (1:3)
20:37 První branku ve druhé třetině si připisuje tým hostů.
20:01 Domácí, po prohrané buly, vstupují po velmi vyrovnané první části do druhé s jednobrankovou ztrátou. Uvidíme, zda se jim povede ztrátu během druhé třetiny dohnat.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #66 Adam Lešuk (1:2)
18:50 Skvělá akce Michala Nového dovedla balónek až do soupeřovy brány
18:05 Výborná střela Tobiáše Uhříka byla bohužel zablokována obráncem hostů.
16:24 Hosté se nyní díky dobře mířené střele a šťastné náhodě, díky sražení míčku domácími do své branky,  dostaly do vedení o 2 góly.
16:21 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #22 Viktor Vlach (0:2)
15:51 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #16 Vojtěch Papež, asistoval #12 Vít Papež (0:1)
11:59 T.B.C. zvládlo své oslabení a po vystřídání se okamžitě pustilo do ofenzivy
11:00 Domácí T.B.C. má za sebou více než polovinu svého oslabení a zatím brání zcela bez chyby.
09:58 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky
09:58 Domácí tým půjde poprvé do oslabení
06:38 Domácí tým byl nyní dlouho pod tlakem Pelhřimova, naštěstí se hosté nedostali do žádné velké akce a balón opět drží domácí.
04:10 T.B.C se ze standartky v útočném pásmu dostalo ke střele. Ta však byla zablokována bránicím hráčem.
01:47 1. střelu na branku vystřelil Pelhřimov a domácí golman Procházka musel zasáhnout.
01:22 Hra je již od začátku v plném tempu. Na balonku se zatím více drží T.B.C.
00:01 ​Na úvodní buly této sézony nastoupil za domácí T.B.C. Tobiáš Uhřík, který úvodní buly s jistotou vyhrál.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u úvodního kola Narodní ligy - západ. Naše domácí T.B.C. dnes přivítalo nováčky v naší skupině Spartak Pelhřimov, kteří loni hráli též národní ligu, ovšem skupinu východ.  oporou  A-týmu budou v tomto zápase, jak naši odchovanci, tak nové posily z Kladna a z Vinohrad.