5:6
    Filip MAZÁČ
    (Zukal)

FBK Atlas Blansko - Florbal Primátor Náchod 5:6
branky: 1. Richard Jeřábek, 11. Filip Mazáč, 40. Adam Zukal, 54. Adam Zukal, 56. Filip Mazáč - 3. Adam Kovařík, 9. David Špaček, 16. Jakub Langpaul, 39. Lukáš Rázl, 45. Jakub Tlučhoř, 49. Filip Knettig; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: David Tenora 22 - Vlastimil Skalický 8; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Wilczek Vojtěch (Trenér): Dnes jsme odehráli kvalitní utkání proti kvalitnímu soupeři. Musím tým pochválit za výbornou produktivitu, ovšem k lepšímu výsledku chybělo více střel. Děkujeme soupeři, rozhodčím a fanouškům za utkání.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Kluci dnes ukázali všechno, spoustu chyb ale také povedených akcí a velkou bojovnost v závěru. Podle mého se body z Blanska nebudou vozit snadno a proto si vítězství hodně ceníme. Jsme moc rádi, že do sezony vstupujeme ziskem plného počtu bodů a příště budeme zase o tuto zkušenost lepší. Teď už se těšíme na své fanoušky, uvidíme se hned ve středu v 19.00 na poháru s Pelhřimovem.
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
59:10 Blansko odvolává golmana
55:53 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #47 Filip Mazáč, asistoval #12 Adam Zukal (5:6)
55:52 I Blansko umí dávat pěkné góly!!
54:12 Rozhodčí teď pomohl Blansku a písknul dřív než se balónek dostal do sítě.
53:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #22 Jakub Fedra (4:6)
53:16 Po dlouhé době Blansko u míčku a je to gooool!
52:45 Timeout FBK Atlas Blansko
50:19 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
48:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #91 Adam Kovařík (3:6)
48:17 Hosté pěknou akcí na 2 doteky zakončují do prázdné brány.
45:47 Hra se začíná přiostřovat.
44:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #91 Adam Kovařík (3:5)
44:01 Hosté rychlým protiútokem opět zvyšují skóre o 2 góly.
41:04 Hosté si hned od úvodního písknutí snaží získat opět dvou gólový náskok. Domácí jsou zatím proti
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
40:00 Ve druhé třetině se hráčům nechtělo bránit ale, střel na bránu jsme také moc neviděli.
39:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:4)
39:37 Po hrubé chybě v rozehrávce hostí, snižuje Blansko na 3:4
38:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl bez asistence (2:4)
38:23 Hosté odskakuji do dvou brankového vedení.
35:32 Oba dva týmy si vytváří pěkné šance, ale buď jde vše mimo 3 tyče nebo do bloku.
31:00 Zatím to vypadá, že přelislovky nebudou mít rozhodující vliv na utkání.
29:14 Vyloučen hráč #17 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
25:20 Ani Blansko nevyužilo přesilovku a vysřelilo max 2x
23:39 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
23:39 Domácí mají šanci vyrovnat skóre.
22:03 Hosté v přesilovce vystřelili jen jednou a to ještě z dálky. Pro Tenoru žádný problém.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:59 Nebezpečným volným uderem skončila první třetina.
19:58 Vyloučen hráč #29 Ondřej Navrátil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
18:00 Neuvěřitelné zákroky gólmanů na obou stranách! Nejdříve se Kučera krásně protáhl kolem mantinelu, ale už nestihl nezakončit. Naopak rychlý protiútok skončil v Tenorově "lapačce"
15:54 Trpělivou hrou vykombinovali hosté branku na 3:2
15:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:3)
15:10 Hosté opět krásně kombinují a dostávají se do nebezpečných střel.
13:00 Zatím je hra klidná bez vyhrocených mometů, hráčům stačí jen mírná domluva od sudích.
10:06 Opět vyrovnáno! Vypadá to, že gólmani obou družstev dnes vstali špatnou nohou.
10:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
08:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (1:2)
08:25 Po rychlé kombinaci odskakují hosté do vedení.
05:33 Šance jsou na obou stranách, soupeř postupně kombinuje a dostává se na utočnou půlku a domácí hrozí z protiútoku
02:52 Hosté rychlým protiútokem srovnávají skóre.
02:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #91 Adam Kovařík bez asistence (1:1)
02:03 Hosté jsou zatím většinu času na míčku a kombinují na vlastní půlce.
00:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #19 Lukáš Kučera (1:0)
00:20 A je tu první gooool! pro domácí borce
00:00 Dobré pozdní odpoledne Vážení diváci, vítejte na prvním kole Národní ligy.