• 59 58:28
    2:4
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:4
branky: 41. Jeroným Škvařil, 46. Jakub Polcar - 35. Martin Tomek, 53. Martin Kovář, 57. Lukáš Pobořil, 59. Martin Kovář; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 14 - Martin Staněk 30; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:3
10000 Komentář domácích Neděla Jakub (Trenér): Dnešní hodnocení bude extrémně těžké. Vyvovnané dvojutkání, které bylo otevřené do poslední třetiny. Obrovská poklona všem klukům, kteří do toho dneska na hřišti dali úplně všechno a i přes všechny okolnosti které nás tento týden potkali jsme nebyli daleko od postupu. Výsledek letošní kvalifikace bolí, ale bohužel taková je realita a nám nezbývá nic jiného než pokračovat v tréninkové práci nadále i v první lize. Děkujeme fanouškům za vynikající domácí atmoféru, která nás hnala dopředu a přeji soupeři hodně štěstí do bojů v celostátní soutěži.
10000 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér): Na úvod bych chtěl poděkovat soupeři za fair dvojutkání. Dnes, jak už to již bývá v této části kvalifikace, vyhrál zejména šťastnější tým. Oba zápasy byly vyrovnané. Děkuji klukům za jejich práci a tady mají zasloužený výsledek. JSME TAM!!! Děkujeme i skvělým rodičům.
10000 Odpověď na hádanku z druhé přestávkové části zní: "Umyjete okna".
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
60:00 Zápas nám končí výhrou Ostravského celku a jejich postupem do CE Ligy Juniorů.
59:47 Polzer teď naštvaně odchází ze hřiště.
59:24 Ostravský hráč se teď po přerušené hře zvedá ze země a odchází střídat.
59:07 Gulliveři teď přitlačují na hru, zatím bez trefy.
58:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář bez asistence (2:4)
58:28 Nához Kováře přes celé hřiště teď doputoval až do odkryté branky domácích a skóre je již 2:4.
57:27 Domácí teď ztrácejí míček na půlce hřiště a Večeřák spěchá zpět do branky.
57:01 Domácí přechází do hry v 6.
56:24 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #9 Tomáš Hodulík (2:3)
56:24 Nepohlídaná standartka v obraně Gulliverů teď znamená propadnutí skóre na 2:3. Pobořil na zadní tyči zametá míček do svatyně Večeřáka a posílá svůj tým do vedení.
55:10 Škvařil na Staňka, ten bezchybně likviduje.
54:10 Večeřák si připisuje další zákrok po tvrdé střele kapitána hostů.
52:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #82 Vojtěch Murín (2:2)
52:54 Míček teď po obranném zákroku odražen k čepeli Kováře, který z voleje trefuje odkrytou branku a srovnává skóre zápasu.
52:23 Nejmladší lajna domácích teď ustála tlak a předává míček dalšímu střídání.
51:14 Nejsilnější lajna domácích kombinuje v útoku.
50:43 Více ze hry mají momentálně domácí.
49:50 Kronek teď po dlouhém střídání vybojovává míček svému týmu a míří na střídačku.
48:34 Míček teď přeskákal Večeřáka, ale naštěstí pro něj nedoskákal až za brankovou čáru.
48:03 Další únik domácích, tentokrát v podání Hablera, končí střelou mimo.
47:24 Ostrý v úniku mířil dolů k zadní tyči, Staněk připraven.
46:38 Hra začíná nabírat na obrátkách a zdobí ji velké množství breaků.
45:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #46 Jeroným Škvařil (2:1)
45:35 Domácí skórují podruhé! Po krosu Škvařila se prosazuje backhandem mladičký Polcar. Domácí se dostávají do vedení tohoto utkání a srovnávají skóre celé série.
44:53 Pobořil v samostatném úniku, střela je zlikvidována Večeřákem ve výjezdu vpřed.
43:40 Domácí se v útoku teď snaží vší silou doplácat míček do branky, neúspěšně.
42:23 Hostí teď nastěhovaní v útočném pásmu.
41:32 Vykoupil trefuje pouze prostor nad brankou Večeřáka.
40:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #33 Marek Mitáš (1:1)
40:56 Mitáš teď ze standartky nachází Škvařila a ten konečně odšpuntovává skóre trefou na bližší tyčku.
40:01 Třetí část otevírají po buly hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
40:00 Odpověď na otázku z první přestávky zní: "Protože je na dně". Hádankou pro druhou přestávku je: "Jak vytvoříte světlo za pomoci vody?"
39:32 Mitáš freestylem zasazuje míček do branky hostí, rozhodčí ale signalizují vysokou hůl. Skóre tedy stále 0:1.
38:37 Domácím teď míček bohužel skáče pod nohama a příchází tak o svůj break.
37:54 Ostrý pouze do bloku a míček získává Gut, který také trefuje pouze blok.
37:12 Škvařil sám před brankou teď padá na zem a ztrácí kontrolu nad míčkem.
36:20 Švábík si drží míček pevně za tělem a je faulován.
34:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (0:1)
34:29 Po více než polovině zápasu jsme svědky prvního gólu. Ostravští krosem na zadní tyčku přehráli v přesilové hře domácí obranný val a dostávají se tak do vedení.
33:25 Večeřák v oslabení zatím neoblomný.
33:10 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
32:57 Domácí v další velké šanci, Škvařil hrál nicméně vysokou holí.
32:27 Několik šancí na obou stranách v krátkém sledu, oba brankáři drží své týmy bez inkasovaného gólu.
31:36 Čeček vysoko nad.
30:29 Mladíci Gulliverů poctivě drží obranné postavení a za odměnu získávají balón.
29:09 Polzer teď ze střídačky řídí obranu domácích.
28:42 Habler teď vybojoval standartku svému týmu.
27:41 Dnešnímu utkání přihlíží 81 diváků. Děkujeme!
27:25 Situace 2na1 pro domácí končí v rukou gólmana hostů.
26:43 Domácí teď pod tlakem v pásmu nakonec uklidňují hru a přechází do rychlého útoku, kde Zicha těsně míjí zařízení.
25:34 Tvrdá střela z půlky hřiště od hostí.
24:55 Bolom skrytou střelou drží Staňka v pozoru.
23:38 Míček Večeřáka už skoro přeskočil, ale ten nakonec nekompromisně chytá.
22:45 Čeček v další skvělém úniku, pouze těsně míjí branku.
21:12 Už jsou slyšet  i Gulliverští fanoušci, kteří společně s bubnováním podporují hráče.
20:58 Hra se pozastavuje tvrdým pádem jednoho z hostí.
20:20 Čeček v samostatném úniku prověřuje Staňka přízemní střelou.
20:01 Druhou část začínají na míčku Ostravští.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
20:00 Přestávková hádanka pro naše čtenáře: "Víte, proč krab nemá peníze?". Odpověd se dozvíte během druhé části utkání.
19:59 Polcar jednoruč z voleje vteřinu před koncem třetiny bohužel míjí.
19:31 Mitáš trefuje pouze boční síťku.
18:35 Gut hledal Čečka před prázdnou brankou, ten míček netrefuje. Ostrava rychlým výpadem také v šanci, míček proskákal těsně kolem zadní tyče.
17:53 Z tribun se ozývají fanoušci hostí a pobízí svůj tým.
17:47 Na ploše teď Kronek inkasoval tvrdý hit a sbírá se ze země.
17:26 Tlak hostím teď vyšel a získávají míček.
15:48 Ostrava rozehrává v útočném pásmu, dostává se však zpět do rozehrávky.
13:59 Nejmladší lajna Gulliverů teď v sympatické šanci, skóre stále bez úpravy.
13:01 Škvařil teď tvrdě, ale čistě, odstaven od míčku.
12:09 Ostrý upadá na zem a Gulliveři mají standartní situaci v útočném pásmu.
11:32 Hra je teď zase o něco pomalejší, oba týmy trpělivě rozehrávají na svých obranných pásmech.
10:14 Večeřák si na konto připisuje další zákrok.
09:27 Gut parádním backcheckingem zachraňuje vyloženou šanci hostí.
08:43 Čeček teď dobře umístěnou střelou prověřuje Staňka.
08:02 Domácí si zahrají první přesilovou hru
08:01 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:42 Šance pro domácích po střelbě ze středu hřiště od Mitáše. Ani dorážka Škvařila však nijak neupravuje skóre.
05:44 Ostravští na míčku v rozehrávce zatím nikam nespěchají.
04:42 Nahazovaný míček přes půl hřiště končí v rukou Večeřáka.
03:18 Zicha vypálil od mantinelu, hostující gólman vklidu likviduje. Mezitím má na druhé straně první zákrok i brankář domácích.
02:36 Domácí kombinují v rozehře a hledají skulinu v ostravské obraně.
01:31 Utkání se zatím drží v poměrně klidném rázu.
01:17 Ostrava rozehrává v útočném pásmu a drží Večeřáka ve střehu.
00:36 První střela od domácího Guta branku nenašla.
00:01 V úvodním buly úspěšní domácí.
00:00 Vítáme Vás z brněnské VUT arény, kde každou chvíli vypukne rozhodující zápas o postup do nejvyšší CE Ligy juniorů na nastávající sezónu. Včerejší utkání zvítězil poměrem 6:5 ostravský celek a domácí dnes tedy mají, co se skóre týče, co dohánět.