60
  • 60 59:44
    Gullivers

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:5
branky: 6. Patrik Vykoupil, 7. Martin Tomek, 20. Jan Chmelař, 35. Patrik Vykoupil, 39. Karel Mičulka, 54. Vojtěch Murín - 11. Filip Švábík, 26. Kryštof Kronek, 28. Václav Čeček, 37. Aleš Fanta, 57. Václav Čeček; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: David Hloušek 26 - Šimon Večeřák 23; po třetinách: 3:1, 2:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): 1. polovina zápasu za náma. Zítra budeme lepší. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Dneska jsme si to udělali sami těžké, spousta individuálních chyb a slabá produktivita nás málem stála zápas. Zítra je nový den a nový zápas a my se na to dobře připravíme. Díky klukům, že to dneska zvládli, ale zítra nás čeká ten druhý nejdůležitější krok. Díky soupeři, divákům a rozhodčím za zápas a zítra naviděnou.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:44 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:58 Gullivers zatím nic konstruktivního nevymysleli a FBC tak prozatím odolává
57:37 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
57:37 Vrátný se dnes podruhé podívá na trestnou lavici a nabízí tak Brnu šanci na srovnání
56:11 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #28 Václav Čeček bez asistence (6:5)
56:11 Čeček prokličoval snad celou obranou FBC a krásnou individuální akci zakončil s chladnokrevnou přesností
54:25 Pobořil teď totálně pobořil jednoho z obránců Brna, bylo to ale s faulem a FBC tak přichází o míček
53:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #9 Tomáš Hodulík (6:4)
53:11 Murín a odkrytá branka = jasný gól. Ani tentokrát se ostravský střelec nemýlil a FBC odskakuje
51:24 Skrumáž před brankou hostí vyřešil Žalud střelou, která však nenašla cíl
48:55 Vrátný dokázal dorazit míček do brněnské brány, dle rozhodčího přitom však stál v brankovišti a gól se tak nekoná
48:19 Další Hlouškův zákrok drží FBC nad vodou.
46:17 Hloušek teď v situaci 2na1 vytáhl neuvěřitelný zákrok nohou a zabránil tak srovnání zápasu
43:41 Hra teď připomíná spíše přesilovku FBC
42:53 FBC teď herně aktivnější a vypracovalo si pár šancí, žádná však nekončí v brněnské bráně.
40:14 FBC si staví přesilovkovou formaci a snaží se okupovat brněnskou branku
40:01 Úvodní třetí třetiny vyhrávají hosté
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:59 Vyloučen hráč #22 Kryštof Kronek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
38:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #21 Jakub Kocián (5:4)
38:47 Kocián krásně našel Mičulku před kasou a ten pověsil míček pod víko brněnské kasy.
37:51 Fanta opět ve velké příležitosti, Pobořil mu však ''hrábnul'' do střely a ztečoval míček ven z hřiště.
36:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #28 Václav Čeček (4:4)
36:36 Brno po střele od mantinelu využívá přesilovku a opět srovnává zápas. Zasloužil se o to Aleš Fanta.
35:43 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
34:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (4:3)
34:08 Javorský si vzal na starost rychlou rozehrávku, poslal na volného Vykoupila a ten se nemýlil.
33:40 Brno se i přes oslabení dostalo do dvou samostatných úniků, oba dva však polapil Hloušek. Přesilovku 5 na 3 však domácí nevyužili.
32:32 Domácí zatím neúspěšně dobývají brněnskou kasu.
31:35 Vyloučen hráč #49 Rostislav Bolom družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
31:35 FBC si zahraje přesilovku 5 na 3
31:08 Vyloučen hráč #21 Aleš Sitař družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
31:03 Vrátný dokázal zkrotit skákavý míček a vystřelit, golman však vyráží helmou.
29:48 Gut měl na hokejce vedoucí branku ale nedokázal míček nasměrovat správným směrem.
28:35 První lajna FBC teď tak dlouho kombinovala před kasou soupeře, až se vykombinovala ven ze hry.
27:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
27:42 Čeček se dokázal nacpat před všechny obránce FBC a v koncovce byl nemilosrdný. Brno srovnává na 3:3
27:23 Dnešní utkání sleduje 105 diváků. Děkujeme!
26:22 Pobořil opět na úplně volného Tomka, který již po několikáté netrefil zcela odkrytou kasu.
25:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #27 Jakub Polcar (3:2)
25:14 Kronek s Polcarem teď skvěle vyřešili situaci 2 na 2 a stahují náskok Ostravy
24:19 Javorský v samostatném úniku nedokázal překonat ochránce brněnské kasy
23:11 Pobořil teď na středu prostrčil míček na Tomka, který ve vyložené šanci míjí a hosté jsou v plném počtu
22:36 Ostrý se zjevil před brankou Ostravy jako přízrak, odkrytou kasu však netrefil.
21:27 Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
21:17 FBC si zahraje první přesilovku po faulu Hablera.
20:56 Škvařil sám před brankou, Hloušek však díky dobrému postavení míček kryje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráva Brno
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #34 Matěj Vrátný (3:1)
17:40 Škvařil se rozhodl vyřešit standardní situaci střelou a nebyl daleko od pravdy, jeden z útočníků Brna však při dorážce zahrál vysokou holí.
16:34 Hloušek má teď co dělat, lítá na něj jedna střela za druhou, zatím však odolává.
16:00 Habler z první pouze do brankáře
15:28 Fanta úplně sám před prázdnou bránou trefuje pouze boční síť a FBC tak první oslabení přežije.
14:30 Švábík měl dost prostoru na střelu, ale nebyl úspěšný
13:39 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
13:39 Brno si zahraje první přesilovku
12:37 Pobořil pobořil všechny obránce a dostal se až k zakončení, brankáře Brna však nepřekonal.
10:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #9 Aleš Fanta (2:1)
10:37 Fanta zpoza brány na volného Švábíka a Brno slaví první branku dnešního utkání.
08:57 Oba týmy si teď vyměnily gólové šance, skóre se však zatím nemění.
08:04 V obrovské šanci hostí se objevil Aleš Fanta, v samostatném úniku však na golmana nevyzrál.
06:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:0)
06:03 Netrvalo to dlouho a FBC jde do dvoubrankového vedení! Pobořilovou pecku z obrany doráží Martin Tomek.
05:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #65 Marek Zabral (1:0)
05:17 Vykoupil se dostává k odraženému míčku zpoza mantinelu a do prázdné brány má jednoduchou práci
04:15 Bolom se pokoušel prokousat obranou FBC, Pobořil mu však stál v cestě.
02:55 Chmelař se dostal ke střele, ta však mířila pouze do bloku a FBC rozehrává z rohu.
00:40 V první velké šanci se zjevil Žalud po přihrávce Čečka, míček do odkryté brány však nasměrovat nezvládl.
00:01 Zápas startuje a úvodní buly vyhrávají domácí