9:2
    Jakub KOCIÁN
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SFK Havířov 9:2
branky: 1. Jan Chmelař, 5. Jan Chmelař, 30. Martin Tomek, 32. Filip Vančo, 43. Jindřich Žalud, 49. Jan Punčochář, 53. Martin Tomek, 53. Adam Javorský, 57. Jakub Kocián - 52. Radek Stolárik, 56. Šimon Jandák; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Martin Staněk 24 - Erik Beza 30, René Nieslanik 3; po třetinách: 2:0, 2:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Dneska koncentrovaný výkon od začátku do konce, až na pár momentů jsme soupeře k ničemu nepustili a dovedli zápas do vítězného konce. Od teď se už soustředíme na příští týden a chceme potvrdit dnešní výkon. Díky klukům za zvládnutý zápas. Díky rozhodčím a skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Dnes vyhrál lepší tým, měl větší chuť do zápasu, větší dravost a chuť dávat góly. My jsme si ten zápas prohráli sami našimi individuálními chybami. Děkuji soupeři za pěkný zápas, přeji mu hodně štěstí do dalších utkání a divákům děkuji za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:51 Ostrava uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
56:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián bez asistence (9:2)
56:05 FBC na sebe nenechalo dlouho čekat a Kocián přidává pro svůj tým další gól.
55:48 GÓL 1. SFK Havířov! 8:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #90 Vojtěch Sasin (8:2)
55:44 Hosté se stále nevzdávají a ohrožují bránu domácích.
54:09 Tomek se snažil vykličkovat ze sevření u mantinelu, to se mu sice povedlo, ale na středu ztrácí míček a Havířov jde do přečíslení.
52:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #77 Jan Chmelař (8:1)
52:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
52:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #34 Matěj Vrátný (7:1)
52:36 Tomek suverénně zakončil od mantinelu nad nohu Beza.
51:54 GÓL 1. SFK Havířov! 6:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #6 František Šuly (6:1)
51:08 Domácí hrají v plném počtu.
50:32 Havířov je sice na míčku, ale šance na gól v nedohlednu.
49:08 Vyloučen hráč #57 Jan Gelnar družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
48:45 Timeout 1. SFK Havířov
48:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (6:0)
48:45 Punčochář si projel celé hřiště a nakonec zdolal i Bezu.
47:18 Havířov se snaží profitovat z brejků, zatím jim to moc nevychází.
45:12 Ostrava nedává hostům moc příležitostí být na míčku, a tak musí Havířov již nějakou dobu bránit.
43:38 Míček se po střele Vraníka kutálel na brankové čáře, Staněk ho ale stihl zachytit.
42:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Jindřich Žalud, asistoval #21 Jakub Kocián (5:0)
41:34 Kantor prozkoušel Staňka, ten se nenechal rozhodit a míček vyrazil.
40:01 Buly pro Havířov.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:38 Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
35:32 Hosté hrají v plném počtu.
35:26 Dnešní utkání sleduje 77 diváků, děkujeme.
34:28 Domácí by měli přesilovku ještě potrénovat, minuta pryč a ještě jsme neviděli střelu na bránu.
33:32 Vyloučen hráč #90 Vojtěch Sasin družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
31:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Filip Vančo, asistoval #21 Jakub Kocián (4:0)
31:04 Po déletrvajícím tlaku FBC se prosazuje Vančo svou parádní střelou.
29:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (3:0)
29:12 Ostrava v přesilovce zatím nic nepředvedla.
28:02 Vyloučen hráč #14 Jakub David družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
27:38 Ostrava hraje v pěti.
26:04 Havířov se zatím v přesilovce nepředvedl, zatím měla většinu času míček Ostrava.
25:38 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
25:38 Tak dnes uvidíme již druhou přesilovou hru, opět v podání hostů.
23:30 Jandák to zkusil z poloviny, Staněk však postavil zeď, kterou nešlo zdolat.
21:54 Ostrava se drží na míčku na vlastní polovině.
20:01 Buly pro Havířov.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:03 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
17:02 Hosté drží Ostravu uzamknuté na domácí polovině, FBC ale dobře brání.
15:34 Hra je na obou stranách v posledních minutách velmi opatrná.
13:54 Havířov vyvíjí celkem tlak, ale zatím nemají moc šancí.
11:58 Kocián vyslal parádní jedovku, Beza jen se štěstím vyráží.
10:28 Ostrava uzamkla Havířov na útočné polovině, akorát střely na bránu zatím chybí.
09:09 Vrátný nebezpečně vystřelil, míček ale nakonec míjí bránu.
08:12 Kluci z Havířova vystrkují drápky a Staněk měl nyní docela dost práce.
06:30 FBC uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
04:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #99 Patrik Vykoupil (2:0)
03:42 Maceček prozkoušel Staňka, ten byl však ve střehu.
02:13 Sice padl rychlý gól pro domácí, ale zápas zatím není v rukou ani jednoho týmu a hraje se opravdu nahoru dolů.
00:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař bez asistence (1:0)
00:14 Chmelař to vybombil z poloviny a otevírá skóre zápasu.
00:01 Úvodní buly pro Havířov.