• 59 58:22
    2
    Tomáš HODULÍK

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov 4:2
branky: 19. Martin Tomek, 19. Jan Punčochář, 48. Karel Mičulka, 50. Matěj Vrátný - 15. Matěj Kuntoš, 31. Matěj Pezda; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Staněk 12 - Vojtěch Vilím 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): 40 minut zápasu téměř o ničem. Soupeř byl dosti pasivní od začátku a my jsme se tomu bohužel podvolili. Poslední třetina jednoznančně v naší režii a zasloužené 3 body. Díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Jochman Ivo (Trenér): V zápase jsme dlouhou dobu sahali po bodech, rozhodlly dvě neťastné branky v oslabení. Kluky musím pochválit za obětavou hru. Příště budeme silnější. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:4
58:22 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
58:22 Havířov hraje v šesti proti čtyřem.
57:50 Havířov hraje v šesti bez brankáře.
56:00 Timeout Torpedo Havířov
55:34 Havířov zvládl oslabení, bez větších prolémů.
54:17 Tomek opět pustil míček, který mu byl nahrán.
53:53 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #65 Marek Zabral.
53:27 Vyloučen hráč #19 Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za zvedání florbalky
50:04 Ostrava si před chvilkou zajistila náskok dvou branek, což znamená, že většinu svého usílí teď vkládá do obrany.
49:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #42 Jindřich Žalud (4:2)
47:32 Havířov vypadá, že se po předešlé inkasované brance probudil a jde aktivně do každého souboje.
47:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #92 Martin Tomek (3:2)
46:09 Tomek dostal krásnou nahrávku na mantinel ale míček posílá až na Mars.
45:33 Ostrava hraje svou druhou přesilovku a opět hned na míčku.
45:07 Vyloučen hráč #72 Lukáš Chylek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:33 Ostrava se snaží prorvat míček do branky ale obrana Havířova je neúprosná.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:08 Chmelař v poslední minutě jestě dostává nahrávku na střelu do prázdné ale trefuje se úplně vedle.
36:30 Murín (nejaktivnější střelec Ostravy) střílí a střílí ale stále vedle.
35:35 Ostrava ubránila oslabení bez větších problémů.
33:59 Murín šel sám na branku ale nebyl schopný umístit míček do branky.
33:41 Havířov si střídá míček s Ostravou i v přesilovce.
33:28 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
31:59 Urbančí střílí od mantinelu ale Vilím chytá.
30:05 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #72 Lukáš Chylek (2:2)
30:04 Havířov dorovnává a jede se zase ''od nuly''.
29:30 Urbančík si prověřil Ostravskou obranu ale branku už netrefuje.
28:30 Čajáne trefuje tyč Ostravské branky.
27:05 Řezáč nekompromisní v obraně odvrací každý útok Ostravy.
23:36 Ostrava tlačí na rozehrávku soupeře.
22:25 Havířov střídá na míčku.
20:51 První střelu třetiny bere Chmelař z Ostravy.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Havířov.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
18:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (2:1)
18:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (1:1)
17:51 Murín dělá neplechu před brankou Havířova ale nebyl schopný dostat míček do branky.
16:52 Ostrava hned hraje na polovině soupeře a kombinuje nahrávky.
16:31 Vyloučen hráč #19 Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:45 Havířov pobíhá okolo hráčů Ostravy bez větších problémů.
14:12 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Matěj Kuntoš, asistoval #36 Tomáš Poruba (0:1)
13:00 Murín střílí od mantinelu ale vedle.
08:27 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #82 Vojtěch Murín.
07:01 Warcholek jde do střely a trefuje jen ruce brankáře.
06:06 Havířov rozehrává v rohu Ostravy.
05:20 Pezda střílí z výjezdu ale byl blokován.
03:34 Řezáč v obraně hledá hráče, kterému by mohl nahrát ale Ostrava si hlídá všechny hráče na své polovině.
02:40 Ostrava hraje středem ale Havířov zastavuje jejich akci a bere si míček.
01:18 Ostrava na útočící polovině.
00:01 Úvodí rozehru bere Ostrava.