• 58 57:47
    2
    Matyáš RŮŽIČKA

ACEMA Sparta Praha UNYP - Kanonýři Kladno 10:1
branky: 4. Daniel Rozsévač, 7. Štěpán Novák, 7. Robin Havlina, 9. Robin Havlina, 12. Vojtěch Bláha, 47. Jakub Mühlfait, 49. Štěpán Novák, 52. Kosťantyn Šlosar, 54. Martin Čermák, 58. Adam Kos - 29. Matěj Čika; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 5:6; využití: 2:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 11 - Lukáš Hekl 5, Matěj Adamec 13; po třetinách: 5:0, 0:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Těžké hodnotit. Spartě jsme dneska nabídli začátkem zápasu rozdíl, pak se vlastně dohrávalo. Věříme že se budeme zlepšovat, dneska dobrá jen druhá třetina, jinak Sparta obrovsky jinde. V sobotu si věříme, že náš výkon a prezentace bude zcela odlišná, než tyto 2 dny, které jsme museli všichni prožít.
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): Dnes dominantní výkon v 1. a ve 3. třetině a o něco méně dominantní výkon ve 2. Škoda, že hra ztratila spád množstvím vyloučení, ale klukům patří pochovala za to, jak do poslední třetiny vnesli opět rychlost. Děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:2
57:47 Vyloučen hráč #66 Matyáš Růžička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
57:47 Festival přesilových her pokračuje.
57:35 Sparta nepouští Kladno za půlící čáru.
57:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #94 Vojtěch Bláha (10:1)
57:02 Kos natáhl od modré čáry a trefil se přímo pod horní tyč.
56:30 Sparta drží Kladno na své polovině.
56:11 Kladno nyní hledalo křížnou přihrávku. Malkus jí zachytil a šel do protiútoku.
55:44 Bláha šel s Čermákem 2na1, situace neskončila střelou.
53:45 Kladno se nyní v přesilovce dostalo k nebezpečné střele ze středu hřiště. Domáci střelu blokují.
53:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Martin Čermák z trestného střílení (9:1)
52:31 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
51:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #81 Martin Čermák (8:1)
51:51 Po křižné přihrávce se prosadil Šlosar.
51:13 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
50:43 Sparta má výhodu a hraje v šesti.
49:05 Blecha byl nyní sám před bránou Kladna.
48:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (7:1)
47:55 Novák našel přihrávkou volného Havlinu. Obrana domácích střelu zblokovala.
46:44 Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
46:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #11 Matyáš Bláha (6:1)
44:52 Tomášek nyní prokličkoval hřiště přes střed hřiště a vystřelil od mantinelu. Domácí brankář střelu chytá.
44:30 Kladno nyní drží jedno střídání Spartu na své polovině.
43:44 Kladno se dostalo do protiútoku, ale Sparta se stihla vrátit a zabránit vstřelení branky.
42:40 Sparta hraje opět s míčkem, nepouští Kladno do hry.
40:00 Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
39:46 Večl našel křížnou přihrávkou Blechu. Ten nabídku nevyužil a nevstíil míček do volného místa v bráně.
38:46 Muhlfait prošel obranu hostí a vybídnul přihrávkou volného Bláhu, který měl před sebou téměř prázdnou obranku. Bláha tuto nabídku nevyužil a minul branku.
37:57 Kladno mělo nyní několik střel za jedno střídáním, nicméně ani jedna nešla na branku.
37:00 Tomášek se po výběhu dostal ke střele. Obrana Sparty zblokovala.
36:21 Domácí tým má standardní situaci před velkým brankovištěm.
34:50 Rozsévač dostal přihrávku na střed, z otočky ohrozil bránu.
34:10 Kladno ubránilo úspěšně své oslabení.
32:40 Sparta hraje okolo obrany Kladna.
32:00 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
31:30 Kladno se také vytáhlo a zkouší pressovat domácí. Domácí tým má mírné problémy, avšak ke ztrátě míčku se nedostal.
30:11 Muhlfait našel křážnou přihrávkou Bláhu. Ten odkrytý prostor netrefil.
29:24 Tomášek zkusil opět stejnou fintu. Nyní si na ní brankář domácích vyčkal a míček zachytil před brankovou čarou.
29:15 První branka hostujícího týmu. Tomášek obstřelil blok domácích a trefil se nad nohu brankáře.
28:35 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (5:1)
28:05 Domácí si našli v přesilové hře 4na3 velkou příležitost. Blok hostujících hráčů byl nepropustný.
27:38 Vyloučen hráč #11 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
26:51 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
26:36 Kladno se dostalo k nepříjemné střele. Brankář domácích chytá.
25:20 Sparta se přesunula ze své poloviny na polovinu soupeře a drží Kladno pod tlakem.
24:38 Sparta získala míček a dlouze ho drží na své polovině.
23:05 Hostujícímu týmu se daří dostávat za polovinu soupeře a snaží se bojovat o každý metr na polovině domácích.
21:13 Sparta nyní drží Kladno na své polovině, i ve vlatním oslabení. Kladnu se nedaří najít cestu ven z pásma.
20:15 Úvodní vhazování vyhrává hostující tým. Ihned poté se "zabydlel" na útočné polovině.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:08 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
19:08 Vyloučen hráč domácích s číslem 37 na dvě minuty za sekání.
18:53 Ze středu střílí Novák. Nepropálil blok hostí.
18:14 Domácí hrají s míčkem okolo obrany hostí. Zatím se nestala žádná nebezpečná situace pro branku hostujících.
17:50 První střelu v přesilovce zkusil domácí Muhlfait. Trefil boční síť.
17:36 Spartě se nedaří zabydlet na útočné polovině, Kladno brání velice kvalitně.
17:13 Vyloučen hráč #72 Michal Douša družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
15:30 Domácí získali míček ihned po začátku přesilové hry hostujícího týmu. Drží ho na útočné polovině i ve vlastním oslabení.
15:00 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
15:00 Vyloučen hráč domácích s číslem 16 na dvě minuty za sekání.
13:04 Domácí neustupují z tlaku a neustále vyvíjí tlak na hostující obranu, a hledají prostor ke vstřelení branky.
11:40 Bláha si vybojoval míček ve středním pásmu a poté obstřelil bránicího hráče, trefil se přímo nad nohu brankáře.
11:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha bez asistence (5:0)
11:20 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Matěj Adamec družstva Kanonýři Kladno
10:35 Tempo hry se nyní velice ustálilo. Nevznikají žádné zajímavé situace.
09:35 Kladno se nyní po zachycení křížné přihrávky dostalo do protiútoku. Nedostalo se však k zakončení.
08:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #11 Matyáš Bláha (4:0)
08:00 Kladno má obtíže ztrávit jakýkoliv čas na útočné polovině. Sparta vždy získá míček velice rychle.
06:51 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
06:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (3:0)
06:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #72 Jakub Šváb (2:0)
05:26 Kladno se ze standardní situace v útočném pásmu dostalo až za svojí branku, díky tlaku na míček.
04:44 Kladno opět získalo míček, a hledalo příležitost k protiútoku.
04:20 Sparta po ztrátě vždy ihned napadá. Je vidět, že to Kladno dostává často pod tlak, a míček odevzdávají.
03:55 Nyní se po přihrávce od Bláhy, dostal Novák k jednoručnímu nebezpečnému zakočení. Svou šanci nevyužil
03:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Daniel Rozsévač, asistoval #53 Josef Sedláček (1:0)
02:00 Kladno si nyní vypracovalo z brejku situaci 2na1. Domácí brankář zabránil vstřelení branky.
01:22 Druhá formace domácích měla nyní spoustu příležitostí ke střelbě, ovšem žádná střela nedošla až k bráně.
00:30 Sparta krátce po vyhrání vhazování ztratila míček, vzápětí šla ihned do pressingu.
00:00 Úvodní vhazování zápasu vyhrávají domácí.