4:2
    Jakub VAŘECHA
    ()

Předvýběr.CZ Florbal MB - Wizards DDM SO Praha 10 4:2
branky: 26. Jáchym Eliáš, 28. Filip Bergman, 59. Filip Bergman, 60. Jakub Vařecha - 47. Pavel Linhart, 55. Lukáš Tichopád; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Tomáš Týc 11 - Eduard Vladař 30; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Dnes pro nás těžký zápas, soupeř měl dobrý pohyb a v první třetině děkujeme brankáři, že nás udržel ve hře. Do druhé třetiny jsme zlepšili pohyb i my a hráli podle představ, ale posledních 5 minut jsme opět začli dělat špatná rozhodnutí. Závěr utkání jsme si zkomplikovali naprosto zbytečnými chybami. Štěstí stálo nakonec při nás, ale zítra musíme být mnohem lepší.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Těžký zápas. V  rozhodujícíh chvílích při nás nestálo štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:29 Vařecha trefuje prázdnou bránu a zvyšuje na 4:2!
59:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha bez asistence (4:2)
58:49 Wizardi to zkouší v šesti.
58:36 Filip Bergman dává last minute gól a Boleslav opět vede!
58:35 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
58:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #70 Dominik Suchan (3:2)
58:19 Boleslav opět usazená v útočícím pásmu.
57:32 Rychlý protiútok Wizardů končí rozehrou domácích.
57:00 Duben trefuje Vidlaře v přesunu.
56:40 Feigl nedokázal na dvakrát doklepnout míček za záda Vidlaře.
56:16 Vařechu střelu blokuje Havelka.
55:12 Mladá Boleslav poslala na hřiště to nejlepší co aktuálně má. Drží balónek a připravuje se na útok.
54:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:2)
52:29 Hra se vyhrocuje, což znamená že se i víc fauluje a hra se víc přerušuje.
50:45 Feigl trefuje Vidlaře do masky.
50:00 Čas pro hosty utíká rychle. Stále jim chybí jeden gól k vyrovnání stavu.
48:13 Hra teď nabrala obrátky. Přelévá se z jedné strany na druhou a zase zpět.
47:20 Šourek trefuje pravou nohu Vidlaře.
47:04 Domácí opět drží balónek.
46:01 Hosté snižují 14 minut před koncem základní hrací doby na 2:1
46:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Pavel Linhart bez asistence (2:1)
45:26 Wizardi měli možnost standartní situace útočící polovině. Ta ale skončila střelou nad brankou Týce.
45:00 Eliášovu střelu dorážel Suchan. Gól z toho není.
44:34 Vařecha přestřeluje Vidlarovu svatyni.
42:49 Venera zkusil prověřit Vidlaře. Ten pozorně reagoval pravou rukou a střelu zneškodnil.
41:56 Eliášovu střelu z půlky blokuje těsně před gólmanem Jaroš.
40:01 Poslední dvacetiminutovka právě začala. Boleslav vyhrála buly a ujímá se držení míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:00 Začala poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:16 Hráči Wizards DDM SO Praha 10 teď určují tempo hry. Tak dlouho na balónku jsme je v tomto zápase ještě neviděli.
36:59 Jáchym Eliáš fauluje Holého u mladoboleslavské střídačky. Následuje zajímavá standartka pro Wizardy.
35:16 Matěj Bednář přestřeluje kompletně odkrytou branku Týce.
34:26 Boleslav neporměnuje přesilovku. Stav je stále 2:0.
32:27 Boleslav má možnost přesilové hry. Jednu už v tomto klání proměnila, uvidíme jak skončí tato.
32:26 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
32:12 Holý běžel sám na Týce, ten předvedl nádherný zákrok!
30:48 Boleslav se usadila na soupeřově polovině. Nejdřív Feigl minul bránu a následně Šourek trefil Vidlašovo rameno.
27:48 Filip Bergman trefuje střelou z první dolní levou část Vidlařovy branky! Zvyšuje tak stav na 2:0.
27:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:0)
25:55 Jáchym Eliáš proměnuje přesilovou hru, kdy po přihrávce od vařechy, trefuje střelu z půlky mířenou na zadní tyč!
25:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:0)
24:51 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
24:51 Také Mladá Boleslav dostává příležitost zahrát si první přesilovku v sezoně.
23:53 Bergman střelou příklepem trefuje levou nohu Vidlaře.
22:53 Mladá Boleslav opět začala třetinu na balónu. Zatím prakticky celou dobu nepustila Wizardy dotknout se míčku.
21:28 Werner trefuje z otočky tyč!
20:01 Druhá třetina začala! Úvodní buly ovládl pražský celek.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
20:00 Skončila nám 1.třetina po které je stav vyrovnaný 0:0.
19:00 Začala poslední minuta 1.třetiny.
17:16 Tomáš týc se blýskl krásným přesunem, kterým vychytal střelu Linharta.
14:26 Nahození Eliáše v klidu likviduje Vladař.
13:46 Hra se teď výrazně zrychlila.
10:23 Mladá Boleslav tlačila Wizardy na jejich půlce. Akci ukončil Feigl a jeho nepřesná střela, která skončila mimo hrací plochu.
09:37 Mladá Boleslav ubránila oslabení. Hra pokračuje ve formátu 5 na 5 za stavu 0:0
08:35 Mladá Boleslav předvádí ukázkovou hru ve čtyrech. Z uteklé minuty a půl se Wizardi ješte nedostali do tlaku.
07:34 Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
07:34 Pražský celek teď má možnost dvě minuty přesilovky. Dokáží proměnit jejich první přesilovou hru v sezoně?
05:32 Šourek z první zkusil rychlou střelu na ´´na teploměr´´ Vladařovi. Jeho rychlá reakce překazila radost domácích příznivců.
02:53 Mladoboleslavská první lajna teď měla velkou příležitost vstřelit první branku. Duben našel volného Hendrycha před bránou, ten gól nedokázal vstřelit.
02:03 Zatím jsme neviděli ani jednu střelu. Hra je hodně opatrná z obou stran.
00:29 Zápas začal! Mladá Boleslav zatím na balónu na své polovině hřiště.
00:00 Dobré odpoledne z Mladé Boleslavi! V 15:00 začne kvalifikační zápas do CE soutěže juniorů mezi Mladou Boleslaví a pražskými Wizardy.