Vít NEUMAN
  • 60 59:37
    Draci

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Draci Říčany 5:7
branky: 17. Jan Švejda, 24. Dalibor Nigrin, 28. Vojtěch Krupička, 37. Vít Neuman, 42. Jan Svoboda - 7. David Tománek, 20. Jakub Tabášek, 24. Matyáš Pros, 25. Marek Honzák, 27. Vojtěch Honzák, 32. Vítězslav Špok, 38. David Tománek; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 4 + Dalibor Nigrin 4:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Jiří Trojan 24 - Ondřej Kukol 24; po třetinách: 1:2, 3:5, 1:0
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Teď se těžko hledají slova, náš nováčkovský cíl byl play off a nakonec je z toho to, co je. Kluci dneska dřeli a hrozně si to zasloužili. Škoda, že jsme to nerozsekli už v přesilovkách, které jsme nezahráli dobře a byly to nervy až do posledního momentu. Úspěch v základní části nás nesmí uspokojit a následujících 14 dnů musíme věnovat přípravě na soupeře a doladění naší hry. Opět jedno obří díky naším fanouškům, kteří byli fantastičtí a vytvořili nádhernou atmosféru. Díky také soupeři za zápas ve vysokém tempu.
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): V posledním kole jsme předvedli asi nejlepší výkon v sezoně. Proti fyzicky velice dobře připravenému soupeři to ale na body nestačilo. Škoda, že jsme v sezoně neměli lepší docházku na tréninky i zápasy, protože by to vypadalo možná o trochu lépe. Ale teď už je zbytečné na to žehrat. Druhá polovina sezony nebyla úplně tak špatná. Děkuji za dnešní zápas pořadatelům, hráčům, soupeřům a za fantastickou kulisu fanouškům. A za celou sezonu se sluší poděkovat všem hráčům, kteří do ní nastoupili. Speciální díky trenérům áčka za bezvadnou spolupráci a klukům z A týmu, že se ochotně chodili rozehrávat za Benfiku. Jejich přístup byl příkladný.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:37 Timeout FBC Draci Říčany
59:37 Vyloučen hráč #3 Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání
57:30 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
55:02 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
50:48 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2+2 minuty za sekání
49:37 Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
48:55 Vyloučen hráč #22 Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
41:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (5:7)
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
37:59 GÓL FBC Draci Říčany! 4:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:7)
36:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #5 Jan Svoboda (4:6)
31:24 GÓL FBC Draci Říčany! 3:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (3:6)
27:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (3:5)
26:21 GÓL FBC Draci Říčany! 2:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (2:5)
25:49 Vyloučen hráč #22 Filip Homola družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
25:49 Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
24:43 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #18 Filip Steinhaizl (2:4)
23:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #3 Vít Neuman (2:3)
23:25 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:14 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (1:2)
16:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #5 Jan Svoboda (1:1)
06:58 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #22 Filip Homola (0:1)