4:5
    Kryštof ILLE
    ()

FBC Kutná Hora - Florbal Jindřichův Hradec 4:5p
branky: 9. Lukáš Martin, 10. Josef Chalupa, 27. Petr Vávra, 33. Šimon Trpišovský - 9. Jakub Šimek, 14. Vít Hovorka, 52. Jaromír Žák, 60. Daniel Danyi, 64. Kryštof Ille; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 22 - Jakub Rytíř 37; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Co na to říct. Omlouváme se divákům za nepohledný florbal. Nemůžeme si dovolit ztrácet body s takovým soupeřem v takovémhle utkání a těšně před play off. Děkujeme soupeři, že nám vyšli vstříc se zápasem. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Od začátku vyrovnané utkání plné soubojů. Z naší strany důležité, že i přes nepříznivý vývoj jsme neplašili a trpělivě si došli pro body. Děkuji soupěři.
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
63:47 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille bez asistence (4:5)
63:13 Standartka pro domácí z rohu.
61:22 Vávra v šanci, zastaven hostujícím hráčem.
60:16 Domácí v držení míčku.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:59 Jdeme do prodloužení
59:41 Máme dorvnáno!
59:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #77 Daniel Danyi, asistoval #17 Filip Šimek (4:4)
58:24 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
58:24 Vyloučen hráč #52 Jakub Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
57:58 Hosté byli v šanci na dorovnání, míček končí pouze za bránou domácích.
57:23 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
55:55 Domácí kombinují...
51:54 Hosté snižují dvoubrankový náskok domácích.
51:24 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #66 Jaromír Žák, asistoval #22 Vít Hovorka (4:3)
48:53 Martin v šanci, chyběl kousek od krásné šibenice.
46:55 Utkání nechybí i pár ostrých zákroku, škodní byli pouze ale zatím domácí hráči.
43:57 Chalupa si prohodil hráče před bránou a trefuje pouze hostujícího brankáře.
43:47 Hosté mířící do útoku zastaveni duem Chalupa, Měšťánek u mantinelu.
41:22 Po krásné souhře, Tvrdík přestřeluje.
41:14 Hosté v šanci, chyběl kousek.
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
39:45 Bochniček opět v akci, další úžasný zákrok.
37:20 Ale tato přesilovka platí! Domácí hrají svou druhou přesilovku.
36:38 Vyloučen hráč #66 Jaromír Žák družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
34:34 Domácí měli mít přesilovku, rozhodčí vzali zpět své rozhodnutí
33:14 Standartka domácích před bránou je neúspěšná.
32:32 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #26 Šimon Trpišovský bez asistence (4:2)
31:49 Zelený také v šanci, jeho střela končí pouze za bránou.
31:01 První přesilovka domácích, hned ze začátku šance Vávry.
29:40 Šance Novotného před bránou končí vlastní chybou.
26:49 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #60 Marek Trník (3:2)
26:05 Hosté kombinují.
24:51 Úžasný zákrok Bochníčka!
23:41 Oba týmy zvyšily tempo.
20:31 Hosté, od začátku druhé třetiny, jsou na balónu.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:10 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:24 I hosté měli svou šanci před bránou, Vojtěch zachytává florbalkou.
16:35 Vávra v šanci před bránou, gólman chytá.
14:23 Máme dorovnáno! Branka padla v první přesilovce hostujícího týmu.
13:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #13 Jan Cihlář (2:2)
13:37 Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
12:37 Hostující brankář drží svůj tým, Kutná Hora má na svém kontě už 10 střel.
11:51 Hosté se naží dorovnat, vyvíjejí tlak na domácí.
10:42 Nestíháme ani psát online, hned tu máme stav 2:1 po krásných gólech na obou stranách.
09:37 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #5 Jiří Schwarz (2:1)
08:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #51 Jakub Jedlička (1:1)
08:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (0:1)
08:01 Další šance Trníka, opět přestřeluje.
07:12 Spurný před bránou, přestřeluje.
06:30 První větší šance domácích, končí v rukou hostů.
02:22 Domácí diktují hru, mají chuť hrát.
01:07 Hra je nahoru dolu.
00:40 Domácí na míčku.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00 Dobrý večer, dámy a pánové, vítáme vás na 21. kole Divize mužů. V dnešním utkání se nám představí FBC Kutná Hora a Florbal Jindřichův Hradec.