60
  • 60 59:07
    Draci

FBC Draci Říčany - FBC Spartak Kaplice 8:6
branky: 2. Matyáš Pros, 5. Jakub Tabášek, 23. Filip Steinhaizl, 24. Jakub Tabášek, 25. Matyáš Pros, 29. Vítězslav Špok, 45. Vítězslav Špok, 49. David Tománek - 5. Petr Lukš, 12. Karel Mach, 15. Michal Forst, 21. Michal Forst, 28. Michal Forst, 38. Jan Völfl; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: František Lerch 12, Ondřej Kukol 9 - Jan Vaníček 22; po třetinách: 2:3, 4:3, 2:0
60:00 Komentář domácích Brejcha Jan (Trenér): V tomto utkání se nám příliš nedařilo v defenzivní fázi a soupeř byl efektivní ve svých útocích. Nakonec se nám podařilo ve třetí třetině, i se změnami v sestavě, nastartovat výkon a získali jsme 3 body. Doufám, že zítřejší utkání bude z naší strany klidnější a lépe takticky odehrané. Přejem soupeři hezký večer v místních podnicích a těšíme se na zítřek.
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Z utkání odcházíme se vztyčenou hlavou a hráčům musím poděkovat. Nakonec se prosadila síla a kvalita širšího kádru soupeře, kdy jsme ve třetí třetině nepokryly dvě individuální akce soupeře a ten už si pak vývoj zápasu zkušeně pohlídal. Soupeři gratuluji a těšíme se zítra na další zápas.
52:57 Útok Honzák, Honzák, Dušek vaří soupeře
51:54 Špok s Tománkem si hezky vyměnili balónek, první jmenovaný skončil na golmanovi domácích
51:21 Jan Brejcha na střídačce s rukama zkříženýma na prsou a v mikině. Nevypadá to, že by se chystala nějaká minutáž.
51:12 Tabášek vyslal dělovku do bloku
50:27 Pros si v brejku vylámal zuby na brankáři hostí, poté hledal nahrávkou Steinhaizla, ale neúspěšně
48:41 Střela Kaplice, domácí golmán domácích chytá
48:01 GÓL FBC Draci Říčany! 8:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #18 Filip Steinhaizl (8:6)
48:01 A Draci odskakují na rozdíl dvou branek
46:55 Hra nahoru dolů, Nejdřív Tománek ohrozil branku hostí, následně hostující hráč s číslem 4 vytvořil zajímavou šanci
46:20 Tým hostí vyslal jedovatou střelu, naštěstí vedle domácí branky
45:19 Kukol jistě chytá a rovnou posílá spoluhráče do brejku
44:55 Dušek hledal krosem před brankou Tabáška, neúspěšně
44:39 Jan Brejcha zatím stále v mikině uděluje domácím Drakům taktické pokyny. My však věříme v jeho minutáž na palubovce
44:21 GÓL FBC Draci Říčany! 7:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (7:6)
40:25 Draci sáhli ke střídání brankáře a snaží se oživit hru
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Ondřej Kukol družstva FBC Draci Říčany
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:10 Smetánka střílel po krosu Tabáška, Golman hostí připraven
38:21 Kubeš se protlačil do středu a vystřelil, střela byla ztečovaná mimo hřiště
37:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #25 Karel Mach (6:6)
37:46 A máme srovnáno. Nahrávku od mantinelu nezachytil žádný z beků domácích je to branka
37:02 Dušek vyslal nebezpečný projektil na soupeřovu branku
36:52 Smetánka se natlačil do střely, následně byl odstaven hostujícími beky
35:43 První lajna navázala na třetí a tlačí Kaplici
34:27 3. lajna Draků nyní vytváří dobrý tlak na soupeře
34:01 Dobrá střela Steinhaizla
33:32 Nyní zpět k zápasu, dvojčata Honzákovi se snaží vstřelit branku
33:21 Nutno uznat, že má dnes již dva zápasy v nohách, ale je dnes dobře vyspaný a v dobré náladě, takže by si jistě minutáž zasloužil
33:05 Stále čekáme na nástup domácího kapitána a legendy florbalu Jana Brejchy na palubovku
32:38 Nebezpečná střela Tománka, Pros doráží
32:10 Soupeř hrozí během přesilovky Draků brejky
30:52 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za zvedání florbalky
27:33 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst z trestného střílení (5:5)
24:27 GÓL FBC Draci Říčany! 5:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:4)
24:27 A Draci obrací vedení na svou stranu
23:45 Hra se opět přelévá se strany na stranu. Slyšíme hlasité pokyny, oba týmy jsou značně nervózní
23:08 Steinaizl na posledním hráči zachránil situaci
23:01 GÓL FBC Draci Říčany! 4:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (4:4)
23:01 Jakub Tabášek po výběhu srovnává
22:55 Pros po kombinaci v šanci těsně minul
22:27 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #18 Filip Steinhaizl, asistoval #27 Ondřej Zika (3:4)
22:27 A máme sníženo, nádherná rána a premiérová mužská branka pro juniora Filipa Steinhaizla!!!
22:15 Tabášek se prodral dopředu, procedil balónek na Smetánku, ten však netrefuje branku
21:47 Draci nyní spíše brání
20:47 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #25 Karel Mach (2:4)
20:46 Kaplice z ničeho nic skóruje a odskakuje o dvě branky
20:09 Draci začali aktivně, Tabášek hned po buly střílel
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:59 Pros dotlačil balónek do sítě, dle rozhodčích to bylo až po závěrečné siréně. Branka do šatny se tedy nekoná
19:25 Brankář Kaplice drží zatím svůj tým
19:02 Tabášek hledal před brankou na teč Nochtu, nakonec z toho nic nebylo
18:09 Draci zatím z přesilovky příliš neměli
17:29 Draci zahrozili, následně se do brejku vydala Kaplice
17:11 Vyloučen hráč #90 Ondřej Gloza družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
17:00 Draci se pokusili zahrozit, hostí špatně vystřídali a uvidíme první přesilovou hru pro domácí tým
16:13 Pros se protáhl do středu a jedovatou střelou prověřil hostujícího brankáře
15:39 Nyní má ze hry více hostující Kaplici
14:26 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (2:3)
14:26 Hostující hráč se protáhl do středu a Kaplice vede
13:50 Hra se přelévá ze strany na stranu
13:35 Kaplice znovu v tlaku
12:34 Pros si krásně položil hostujícího brankáře, nenašel však spoluhráče na zakončení
12:13 Následně po krosu Tománek vedle
11:57 Kubeš kombinuje s kolegou z obrany Filipem Homolou
11:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Karel Mach, asistoval #96 Filip Hron (2:2)
04:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #72 František Dvořák (2:1)
04:48 A Kaplice koriguje na 2:1
04:04 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #88 Jakub Blažek (2:0)
04:04 Jakub Tabášek po naťuknutí od Nochty zvyšuje na 2:0 pro Draky
03:24 Draci stále aktivní, dvojčata Honzákova motají soupeřovi hlavu
02:24 Nyní sledujeme ošetřování domácího brankáře naší skvělou zdravotnicí za asistence zázraku moderní techniky, kelenu
02:22 Tabášek našel před bránou Nochtu, tomu se však nepodařilo ideálně zakončit a lehce přisekl hostujícího golmana
01:55 Anýž z rohu do náruče hostujícího golmana
01:30 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:0)
01:30 Ze skrumáže před brankou otevírá po asistenci Ondřeje Kubeše dnešní brankový účet Matyáš Pros
01:15 Honzák se Steinhaizlem zdvojili a balónek skončil za mantinelem
00:45 Draci zaznamenali první střelu zápasu z hole Matěje Tabáška
00:05 Úspěšnější byl domácí Tabášek
00:01 Oba týmy se staví k zahajovacímu buly
00:01 Dámy a pánové, vítáme vás u dnešního zápasu, kde se v letošní sezóně premiérově střetnou Draci s Kaplicí