trest do konce utkání
  • 60 59:36
    2

FBC Draci Říčany - Panthers Praha Boys U23 8:3
branky: 3. Ondřej Kubeš, 18. Vítězslav Špok, 23. Marek Honzák, 27. Matyáš Pros, 31. David Tománek, 38. Vítězslav Špok, 50. Matyáš Pros, 57. Jakub Blažek - 34. Tomáš Jančík, 36. David Navrátil, 42. Michael Kočandrle; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 6 + Jakub Tabášek 4 + Adam Čechovič TDKU + Matěj Tabášek OS:6; využití: 4:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 15 - Jan Kobza 37; po třetinách: 2:0, 4:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Za mě naprosto nepovedené utkání, kdy se nám nedařilo prakticky nic kromě oslabení. Třetí třetina už nebyla o florbale vůbec. Do přištího týdne se musíme zlepšit úplně ve všem, takhle se připravit na play up nedá. Děkujeme našim fanouškům.
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Dnešní florbal, jestli se to tak dá nazvat shrnu v několika bodech: n1. Nesešli v optimální sestavě (kdy naposled jo ?), tím pádem jsme ani herní plán nekoncipovali na vysoké napadání nebo aktivní hru. Naopak jsme se pokoušeli soustředit na obranu. To se nám povedlo ovšem jsme už nedokázali eliminovat protiútoky a přesilové hry soupeře.  n2. Klobouk dolu před Říčany jako klubem a tím jak to děláte, pořádání i vše okolo bylo nadstandartní. Díky n3. Chování některých jedinců soupeře vás pak vrátí nohama na zem, k uvědomění si v jaké lize se pohybujeme. Díky Os.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:36 Vyloučen trenér Adam Čechovič družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
59:36 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
59:36 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
59:36 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za držení
59:36 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
59:36 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:36 na konci utkání tu máme ještě kontroverze, kdy z banálního zákroku na vyloučení stává festival nadávek
58:15 domácí zase kombinují na útočné půlce a snaží se odehrát utkání na Pantherské půlce
56:27 GÓL FBC Draci Říčany! 8:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (8:3)
56:27 Tabášek našel Blažka přes šíři celého hřiště a ten neměl problém trefit odkrytou brankou a využívá další přesilovou hru
55:55 Pros zkouší trefit skákavý balonek, střela není přesná a Kobza s ní nemá problém
55:31 Vyloučen hráč #60 Jan Sysel družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za blokování florbalky
55:18 Novotný výborně vytahuje tečovanou střelu mimo tři tyče
54:34 dvojčata Honzákovi v protiútoku, bohužel Marek nenašel přesně Vojtu a musí makat do obranné trojice
53:50 vidíme přesilovku 5 na 3, Panthers zatím trefují okolí branky nebo věci za brankou
53:26 Vyloučen hráč #18 Filip Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
52:40 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
52:40 Nochta neudržel nervy na uzdě a sekl mimo hru Navrátila a vrací se na trestnou lavici
52:31 Draci ubránili další přesilovku a můžou pokračovat v navyšování skóre
51:48 na hřišti se odehravají spíše věci, které nejsou florbal, díváci v hale to dávají hlasitě najevo
50:17 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:51 GÓL FBC Draci Říčany! 7:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (7:3)
48:45 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:22 Tabášek zazračná vydoloval míček, zkuší střílet, ale úhel je moc ostrý a tak Kobza nemá problém míček udržet před brankovou čárou
47:42 Draci se konečně trochu probrali a začínají hrát na hostující polovině, střely jsou zatím z nepřipravených pozic, ale kdo nevystřelí nemůže dát branku
46:00 Počta svou dobrou prací před brankou vymohl volný úder, ten však končí na helmě hostujícího Kobzy
45:06 na konci přesilovky zlobí i domácí nejdříve Nochta nezakončil v tísní přesně a pak mladší Tabášek běhá za hostující brankou
43:20 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:09 Panthers na začátku třetí třetiny vystrkují růžky
42:30 Tabášek starší zkouší zakončit kolem tyčky, ale Kobza je připraven
41:43 čeká nás přesilovka pro hosty, zatím kombinují kolem bránící čtyřky a hledají skulinu na střelu
41:22 Kobza našel dlouhým výhozem Kočandrleho a ten nedává Novotnému šanci
41:21 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #1 Jan Kobza (6:3)
40:21 Tabášek ani Nochta nedokázali překonat hostujícího Kobzu, tak se skŕe nemění
40:00 Střely ve 2. části: 17:8
39:35 na hřišti čím dál víc probublávají emoce a florbal odchází do pozadí
38:55 Homola zaskočil za skoro překonaného Novotného a zabránil míčku v cestě do brány
37:52 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #93 Jakub Tabášek (6:2)
37:52 Špok trefil krásně, ze středu, přesně nad rameno Kobzy a může se radovat z další branky
36:19 druhá půlka druhé třetiny je spíše v režii hostů, kteří se po páté brance probrali a začali zlobit
35:18 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:2)
35:18 Navrátil vystřelil směr domácí branka a míček zastavila až síťka za zády Novotného, hosté snižuje na 2:5
35:05 na hřišti se objevuje další člen Dračí sestavy a to kapitán Honza Brejcha, jeho první dotek s balonkem, ale nebyli úplně dobré
33:50 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:1)
33:50 Jančík rychle oběhl branku a našel skulinu u tyčky a snižuje
33:20 poslední přesilovka nám toho moc neukázala, Draci se spíše snažili získat míček do trvalejšího držení
32:10 Anýž hledal místo na Kobzovým ramenem, ale nenašel, přesilovka pokračuje rozehrávkou z rohu
31:06 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za bránění ve hře
30:02 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:0)
30:02 Kubeš si potáhl míček na středu, shodil jej do strany na Tománka a ten trefuje na bližší tyč a využívá druhou přesilovku
28:58 Vyloučen hráč #81 Michael Kočandrle družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hra rukou
28:49 Pros chtěl hrát, bohužel hostující obrana mu to nedovolila jenom díky faulu, máme volný úder z dobré pozice
27:39 Marek Honzák zkouší nachytat Kobzu v hostující brance, ale ten je pozorný
26:37 Timeout Panthers Praha Boys U23
26:37 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:0)
26:37 Pros se prosazuje dobrou střelou, asistence Kubeš
25:55 Novotný si připisuje první zákrok v druhé třetině, sbírá jednoduchý balonek, který vystřelil hostující Sysel
25:24 hosté se začínají zabývat metrem rozhodčích, uvidíme kam je to dovede
24:45 Tománek dostal křižnou přihrávku od Kubeše, netrefil ji však ideálně a míček končí na hostující brankou
23:18 i přes ne dobrou rozehrávku se Panthers dostanou k další, i s ní však naložily prachbídně
22:34 z následující se už však Marek Honzák prosazuje a navyšuje vedení Draků na 3:0
22:08 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (3:0)
21:40 Marek Honzák ještě hledal bratra Vojtu, ale ten míček nestihl tak nadějná akce končí míčkem v rohu
20:01 do druhé třetiny nastoupí v první obraně nadějný junior Kilián Smetánka
20:00 Střely v 1. části: 16:3
17:52 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (2:0)
17:52 Špok nevěděl co z balonkem a tak zkusil střelu z dobré pozice a ta končí v brance
17:37 Pros našel před brankou Duška, ten trefuje pouze hostující brankáře do nohy
16:29 první domácí přesilovka, míček obíhá bránící čtyřku a Draci čekají na mezeru pro střelbu
15:57 Vyloučen hráč #15 Petr Nepraš družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
15:32 Dušek dostal moře času v dobré pozici, tak zkusil vystřelit, ale hostující obránce na poslední chvili jeho střelu blokuje a míček tak neohrozil domácí branku
14:21 Blažek si sběhl na střed kde ho našla přihrávka z rohu, bohužel jeho zakončení nebylo přesné a tak se skóre nemění
12:38 Draci napadají osobně po celém hřišti, hostující Panteři s tím mají problém, ze svého pásma se dostávají za pomocí dlouhých balonů
11:16 hostující Petr se snažil dostat před branku, ale dobře bránící Kubeš ho tam nepustil a akce končí za domácí brankou
09:37 další střela od domácího Špoka, tentokrát si zatáhl míček od mantinelu na střed a zkoušel najít místo na bližší tyči domácí branky, Kobza byl tam kde měl a míček chytá
07:50 Matět Tabášek našel krásnou žabičkou parťáka v útoku, tomu se bohužel Kobzu překonat nepodařilo
06:54 domácí Špok střelou z první trefuje hostující Kobzu do hrudi a nemůže se radovat z branky
06:15 Tabášek starší se dostal kličku na střed, ale druhou kličku už mu hostující obrana "nesežrala" a tak tato akce končí bez zakončení
03:15 hostující Sysel vyslal do protiútoku Kočandrleho, ten trefuje Novotného, v domácí brance, do boty
02:01 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #22 Filip Homola (1:0)
02:01 nenápadná střela Kubeše od mantinelu končí v brance a domácí se ujímají vedení
00:48 první nebezpečější střelu si připsal hostující Nepraš, naštěstí mu nesedla a ohrozila pouze mantinel za domácí brankou
00:00 čekáme na zahajovací sestavy obou týmů, v hale je zatím klid před bouří