5:8
    Jiří KŘESÁK
    (Ševčík)

Florbal Jindřichův Hradec - Fbc Strakonice 5:8
branky: 4. Filip Šimek, 4. Filip Šimek, 19. Filip Šimek, 34. Filip Kopřiva, 40. Filip Kopřiva - 2. Matěj Čajan, 4. Jan Keyzlar, 13. Matěj Čajan, 16. Tomáš Mareš, 18. Vojtěch Houska, 22. Tomáš Mareš, 29. Lukáš Pluskal, 56. Jiří Křesák; rozhodčí: Pavel Chromý - Vít Zápotočný; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 38 - Jaroslav Velek 16, Hynek Samec 10; po třetinách: 3:5, 2:2, 0:1
60:00 Komentář domácích: nnnnnnnnnnnDnes nás klasicky stáli lepší výsledek vlastní chyby a neproměněné šance, kdy si nedokážeme poradit osamoceni před brankářem soupeře. K tomu se přidá klasický herní výpadek ve druhé třetině a zbytečná vyloučení. Gratuluji soupeři.nnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnn
60:00 Komentář hostů Řezanka Karel (Trenér): Dneska neurovnané utkání, plné chyb v naší rozehrávce.Florbal to připomínalo pouze chvilkama.Nicméně tady v Hradci to nikdy neni jednoduchej zápas, což jsme věděli už před zápasem.I ve slepené sestavě jsme dnešní utkání nakonec zvládli za tři body.Zdravíme trenéra do Švajcu.Děkuju soupeři za zápas a přejeme jim hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
55:49 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
55:49 GÓL Fbc Strakonice! 5:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #52 Ondřej Ševčík (5:8)
53:40 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
53:40 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
39:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva bez asistence (5:7)
36:24 Vyloučen hráč #21 Jiří Šustr družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
33:26 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #22 Vít Hovorka (4:7)
33:26 Domácí Florbal Jindřichův Hradec snižuje na rozdíl tří branek
32:33 Z týmu Florbal Jindřichův Hradec teď brankář Jakub Rytíř předvedl úžasný zákrok
28:41 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (3:7)
27:45 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zdržování hry
27:45 Z domácích byl teď hodně zvláštně vyloučen hráč s číslem 17 Filip Šimek za zdržování
25:06 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:46 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #52 Ondřej Ševčík (3:6)
21:46 Hostujcí družstvo FBC Strakonice dávají už šestou branku
20:01 Úvodní buly vyhrávají hosté FBC Strakonice
20:00 Střely v 1. části: 10:20
18:07 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (3:5)
18:07 Filip Šimek z týmu Florbal Jindřichův Hradec završuje Hattrick poté co vyhnal všechny pavouky z levého horního rohu branky FBC Strakonice
17:19 GÓL Fbc Strakonice! 2:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:5)
17:19 Tým FBC Strakonice přidávají další branku
15:10 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #66 Adam Štěpánek (2:4)
15:10 FBC Strakonice přidávají další branku a vedou už o dvě branky
12:44 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan bez asistence (2:3)
12:44 FBC Strakonice z breaku střílý branku
12:28 Z domacího týmu Florbal Jindřichův Hradec byl před brankou hostů osamocený Filip Šimek, škoda jen že z bekendové strany hole minul branku.
11:50 Domací Florbal Jindřichův Hradec teď doslova okuouje branku FBC Strakonic, no uvidíme jestli to skončí brankou nebo ne
09:35 Hra je teď hodně vyrovnaná a my tak můžeme sledovat šance na obouch stranách
05:33 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zvedání florbalky
05:33 V utkáni můžeme vidět také první vyloučení. Vyloučen byl hráč s týmu Florbal Jindřichův Hradec s číslem 13 Jan Cihlář za zvedání florbalky
03:53 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
03:53 Tak tohle je neuvěřitelná chvilka, 6 vteřin po brance týmu FBC Strakonice se z domácích prosazuje opět Filip Šimek
03:47 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (1:2)
03:47 Hostujcí FBC Strakonice dokázali za 14 vteřin odpovedět a opět se dostávají do vedení
03:33 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (1:1)
03:33 Domácím se podařilo vyrovnat po krásné individuální akci Filipa Šimka když balonek krásně zavěsil do levého horního rohu
01:03 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan, asistoval #37 Tomáš Mareš (0:1)
01:03 Na první branku jsme dlouho nečakali, už po minutě hry se FBC Strakonice dostavají do vedeni 1:0
00:01 Úvodní buly vyhrály FBC Strakonice a zatím kontrolují hru