60
  • 60 59:04
    Klatovy

SPORT CLUB Klatovy - TJ Centropen Dačice 6:4
branky: 5. Filip Cipra, 9. David Jánský, 10. Jakub Stelzer, 17. Jiří Levý, 45. Jakub Stelzer, 59. Jan Hais - 5. Kryštof Budíček, 13. Filip Přikryl, 21. Pavel Gellner, 47. Jan Morávek; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Michael Petelík 27 - Tomáš Ferdan 24; po třetinách: 4:2, 0:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dnes to byl zápas hodně silový plný soubojů jedna na jedna nicméně bojovný výkon od celého týmu, které se zvládlo celou dobu na 3 lajny, což je pozitivum do další práce. V čele s výborným golmanem jsme si došli pro tři body, které by měli stačit. Děkuji fantastickým 140 divákům, kteří nás hnali po celou dobu zápasu.
60:00 Komentář hostů Kubeš Radek (Trenér): Bolí to. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:16
59:04 Timeout SPORT CLUB Klatovy
58:19 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais, asistoval #30 David Jánský (6:4)
57:20 Timeout TJ Centropen Dačice
46:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #82 Tomáš Kubek (5:4)
44:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (5:3)
43:50 Vyloučen hráč #84 Filip Přikryl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
36:13 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:09 Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil #44 Matyáš Moller.
32:43 Prozatím vidíme bojovný florbal ve středu hřiště, oboum týmům chybí přesnější zakončení. Šance jsou na obouch stranách.
24:55 Hra začíná být lehce nervózní, Dačice začínají mít mírnou herní převahu.
20:32 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #20 Radovan Kubek (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 14:6
16:31 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #63 Jiří Levý, asistoval #91 Patrik Hrubý (4:2)
14:11 Zatím vidíme napínavé utkání, kdy se hra přelévá ze strany na stranu. Šance jsou na obou stranách. Je cítit, že oboum týmům jde dnes o všechno.
12:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #16 Jan Morávek (3:2)
09:46 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #91 Patrik Hrubý (3:1)
08:39 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #12 Martin Benda (2:1)
04:42 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #36 Kryštof Budíček, asistoval #16 Jan Morávek (1:1)
04:19 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:0
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #47 Filip Cipra, asistoval #82 Lukáš Netrh (1:0)