• 59 58:59
    2
    Petr BLAŽEJ

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:7
branky: 10. Michal Trník, 12. Martin Zelený, 49. Michal Trník - 9. Jan Švejda, 14. Štěpán Švejda, 16. Jan Švejda, 36. Matyáš Cvejn, 56. Dominik Záň, 57. Štěpán Švejda, 59. Jan Švejda; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 18 - Petr Žitník 22; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Těžko jsme se dostávali do obrany soupeř. Soupeř nebyl tolik aktivní jako v předchozím utkání. Bohužel jsme neproměňovali šance a neměli jsme tak silný tlak do brány. V poslední třetině jsme měli slušnou přesilovku, i hra v šesti se nám celkem dařila a tempo se od nás zlepšilo. Přesto netrefené branky, několik tyček a obdržené branky do prázdné. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vondra Viktor (Vedoucí): V první řadě chceme poděkovat soupeři za férové utkání a skvělou pořadatelskou službu! Očekávali jsme na palubovce tvrdé utkání plné osobních soubojů, což se naplnilo beze zbytku. Bohužel florbal tím dnes hodně trpěl, i přesto jsme se zodpovědným výkonem spokojenia nakonec zaslouženě bereme tři body. Přejeme soupeři hodně štěstí do zbytku sezóny včetně play-up a budeme se těšit někdy příště v KH na viděnou!
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:50 Kutná Hora v pěti.
58:59 Vyloučen hráč #33 Ondřej Spurný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování
58:59 Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
58:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #39 Štěpán Švejda (3:7)
56:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #39 Štěpán Švejda, asistoval #16 Jan Švejda (3:6)
55:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň bez asistence (3:5)
55:32 Čas zastaven, gólman hsotů zraněn.
55:19 Úžasný zákrok Bochníčka.
54:17 Šance pro domácí  k dorovnání.
53:41 Vyloučen hráč #3 Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
50:25 Málem bylo dorovnáno, Zelený zatáhlou střelou trefuje pouze tyčku.
49:32 Kutná Hora navýšila tempo hry, nepustí hosty k míčku.
49:12 Domácí se přibližují k dorovnání.
48:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #97 Antonín Tvrdík (3:4)
47:23 Timeout FBC Kutná Hora
47:08 Domácí ubránili přesilovku hostů.
45:54 Hosté jsou opět ve výhodě, další přesilovka.
44:44 Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
42:45 Šance Jedličky končí v rukou hostů.
41:34 Od začátku utkání domácí ve více šancích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:58 Tomuto zápasu nechybí ani ostré souboje.
37:15 Dvoubrankový odskok Vinohradů, domácí se stále nezvdávají.
35:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #16 Jan Švejda (2:4)
34:20 Další přesilovka hostů, domácí jsou ale na míčku. Nedávají to Vinohradům zadarmo.
33:40 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vysoká florbalka
32:06 Hosté kombinují.
30:01 Domácí v plném počtu.
28:55 Další přesilovka hostů, domácí úspěšně odolávají.
27:54 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
26:15 Hosté v šanci, míček končí za bránou.
24:34 Standartka pro domácí před bránou hostů.
23:01 Domácí jsou na míčku.
21:20 Domácí jsou v plném počtu.
20:40 Hned 2 šance na začátek utkání pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:50 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:35 Přesilovka hostů.
19:07 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:10 Gólman hostů odolává střelám domácích.
17:20 První přesilovka tohoto utkání a zároveň první domácích, pokusí se tuto šanci proměnit?
16:35 Vyloučen hráč #22 Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:20 Hosté navyšují své skóre.
15:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (2:3)
14:23 Úžasný zákrok Bochníčka, nevěříme vlastním očím.
13:45 Opět tu máme dorovnáno, hosté překvapili střelou domácícho gólmana.
13:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #39 Štěpán Švejda, asistoval #56 Matyáš Cvejn (2:2)
11:20 Domácí odskakují, dorážkou před bránou.
11:01 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #25 Jan Danda (2:1)
10:00 A máme dorovnáno!! Krásnou souhrou Trníka s Vávrou.
09:55 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (1:1)
09:40 Jak se říká, nedáš dostaneš. Domácí byli potrestáni vlastní chybou.
08:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #22 Radovan Vnuk (0:1)
08:10 Hosté v šanci, zastaveni Novotným.
07:10 Viděli jsme krásnou standartku od 2. lajny domácích, chyběl kousek.
05:59 Vávra únikem po mantinelu posílá nahrávku na Trníka, Trníkovi se nepokusilo proměnit.
05:20 Vidíme i pár šancí od hostů.
03:40 Velká šance domácích v rukou Trníků, chyběl kousek od gólu.
01:50 Hra je nahoru dolu.
00:05 Hned od začátku utkání ostrý faul na domácí.
00:01 Uvodní buli v rukou domácích.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás na 19. kole Divize mužů. V dnešním utkání se nám přestaví FBC Kutná Hora a TJ Sokol Královské Vinohrady B.