9:7
    Petr LUKŠ
    (Forst)

FBC Spartak Kaplice - Panthers Praha Boys U23 9:7
branky: 3. Tomáš Kadlec, 7. Petr Beneš, 12. Michal Forst, 17. Jan Völfl, 32. Michal Forst, 47. Petr Lukš, 49. Petr Beneš, 56. František Dvořák, 60. Petr Lukš - 1. Jan Tvrdek, 11. Jiří Hadamovský, 21. Jan Tvrdek, 26. Kryštof Malý, 30. Jan Sysel, 38. Jan Tvrdek, 52. Marek Urban; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 3:1 + Ryan Ian Rolan 4; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Vaníček 35 - Denis Ali 61; po třetinách: 4:2, 1:4, 4:1
60:00 Komentář domácích: Velmi cenné a vybojované vítězství, kdy jsme bojovali nejen proti houževnatému a důraznému soupeři, ale taky sami proti sobě. Zejména chyb v obraně bylo hodně a zítra máme v tomto směru co napravovat. Děkuju hráčum za vydřené tři body, soupeři za férové a bojovné utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Vyrovnaný zápas plný soubojů a nepřesností. Po 1. třetině jsme se semkli a bojovali do konce. Nakonec z toho byl sen, který se rozplinul pár minut před koncem. Troufnu si říct že bychom si dnes bodík zasloužili, ale nemůžem mít všechno. Os
60:00 Střely ve 3. části: 19:8
59:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 9:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #47 Michal Forst (9:7)
59:42 Vyloučen hráč #4 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
57:56 Timeout Panthers Praha Boys U23
55:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #4 Jan Völfl (8:7)
53:28 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
53:28 Vyloučen hráč #5 Jakub Košíček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
51:55 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha Boys U23 na 2+2 minuty za hrubost
51:32 GÓL Panthers Praha Boys U23! 7:7
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #64 Ondřej Bendík (7:7)
51:11 Vyloučen hráč #21 Jan Sedláček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
48:26 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #37 Petr Lukš (7:6)
46:40 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #87 Petr Beneš (6:6)
40:00 Střely ve 2. části: 22:17
37:03 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #98 Matěj Špalek (5:6)
31:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #8 Antonín Ballák (5:5)
29:42 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #60 Jan Sysel, asistoval #7 Matyáš Uher (4:5)
25:14 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #17 Jan Tvrdek (4:4)
20:13 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #96 Filip Urban (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 29:17
16:33 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl bez asistence (4:2)
11:44 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #5 Jakub Košíček (3:2)
10:13 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #7 Matyáš Uher (2:2)
06:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #72 František Dvořák (2:1)
02:12 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #4 Jan Völfl (1:1)
00:33 GÓL Panthers Praha Boys U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #74 Kryštof Malý (0:1)