10:6
    Jiří KŘESÁK
    (Keyzlar)

Fbc Strakonice - SK Meťák České Budějovice 10:6
branky: 1. Matěj Čajan, 2. Karel Řezanka, 5. Jiří Křesák, 23. Jiří Křesák, 32. Tomáš Mareš, 35. Tomáš Mareš, 35. Miloslav Blahuta, 46. Karel Šavrda, 56. Jiří Křesák, 59. Jiří Křesák - 14. Matěj Hladík, 15. Michal Vernarec, 22. Matěj Hladík, 24. Matěj Hladík, 31. Matěj Beniačik, 33. Michal Vernarec; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 3 + Karel Šavrda 4:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Staněk 16 - Jindřich Zettner 34; po třetinách: 3:2, 4:4, 3:0
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Výborný vstup do zápasu, ale furt se nám nedaří udržet vysoké tempo a rozhodnout už v první třetině. Pak jsme přistoupili na pomalejší hru soupeře, udělali pár zbytečných faulů a horkotěžko se nám vracelo do zápasu. Každopádně máme tři body a to se počítá. nDěkujeme soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář hostů: Zaspaný začátek zápasu, následné zlepšení, chválím kluky za bojovnost. Omlouvám se klukům, ktéří seděli,děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:5
58:48 GÓL Fbc Strakonice! 10:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #73 Jan Keyzlar (10:6)
57:05 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
55:23 GÓL Fbc Strakonice! 9:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #37 Tomáš Mareš (9:6)
45:52 GÓL Fbc Strakonice! 8:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (8:6)
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
38:46 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za nedovolená vzdálenost
37:12 Vyloučen hráč #34 Patrik Wolf družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
34:54 GÓL Fbc Strakonice! 7:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #32 Vojtěch Houska (7:6)
34:06 GÓL Fbc Strakonice! 6:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (6:6)
32:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec bez asistence (5:6)
31:30 GÓL Fbc Strakonice! 5:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #73 Jan Keyzlar (5:5)
30:39 Vyloučen hráč #63 Tomáš Zelinka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za držení
30:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #12 Matěj Beniačik, asistoval #6 David Dvořáček (4:5)
23:26 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík z trestného střílení (4:4)
22:19 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #88 Karel Řezanka (4:3)
21:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #12 Matěj Beniačik (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 13:8
15:00 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
14:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec, asistoval #35 Martin Kořenský (3:2)
13:01 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
06:22 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
04:12 GÓL Fbc Strakonice! 3:0
01:53 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (2:0)
00:55 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan, asistoval #52 Ondřej Ševčík (1:0)