• 60 59:30
    4:6
    (Vávra)

TJ Centropen Dačice - FBC Kutná Hora  4:6
branky: 6. Radovan Kubek, 10. Jan Morávek, 18. Jan Pecha, 57. Radovan Kubek - 6. Marek Trník, 12. Jiří Schwarz, 36. Michal Trník, 45. Marek Trník, 54. Michal Trník, 60. Michal Trník; rozhodčí: Petr Kadlec - Petr Stejskal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 28 - Jaroslav Dlouhý 13; po třetinách: 3:2, 0:1, 1:3
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Usmolené, vydřené, ale důležité tři body. Pozitivně bych hodnotil druhou třetinu, kde jsme začali plnit věci, které se nám v první třetině nedařili. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): Do zápasu jsme si nastavili nějaký herní plán, který jsme byli schopni dodržet jen v první třetině. Od druhé třetině jsme hráli chaoticky do obrany i do útoku. Většinu situací jsme řešili jak malé děti a ztráceli jsme tak balóny hrozně lacině. Zasloužená porážka, ze které se musíme poučit do dalších zápasů. Děkuji soupeři za utkání a přeji bezproblémovou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
59:59 A máme tu konec zápasu.
59:45 Zápas se blíží ke konci.
59:30 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (4:6)
58:01 Domácí zkouší hrát v šesti.
56:42 Timeout TJ Centropen Dačice
56:42 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #84 Filip Přikryl (4:5)
56:42 Kubek se uvolnil a snižuje na 4:5.
55:37 Morávek ze standartky trefuje pouze blok.
53:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (3:5)
53:21 Střela Drahného míří pouze nad bránu.
49:14 Ty hrály. Další jesličky v podání Sedláka.
48:10 Brankáři kouzlí.
46:49 Opět výborný Ferdan.
44:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #13 Petr Vávra (3:4)
44:00 Kubkova střela zasahuje pouze brankáře.
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:59 A jsme u konce druhé třetiny.
38:11 Dnes to tu cinká. Marek Trník také trefuje břevno.
35:55 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:3
35:55 Hosté po rychlé akci srovnávají na 3:3.
35:46 Pecha z výběhu nepřesný.
33:20 Kutná Hora tlačí soupeře.
29:28 Výborný výkon předvádí brankář domácích Tomáš Ferdan.
28:16 Radovan Kubek trefuje břevno.
25:43 Roman Sedlák nádhernýma jesličkama prohazuje soupeře.
24:08 Kutná Hora trefuje tyč.
21:53 Utkání se hraje ve vysokém tempu.
20:00 Úvodní buly v druhé třetině vyhrála Kutná Hora a pokračují v přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:40 Kutná Hora do konce třetiny přesilovku nevyužila.
18:23 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka
17:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #48 Jan Pecha, asistoval #16 Jan Morávek (3:2)
17:30 Domácí po parádní akci zvyšují na 3:2.
14:05 Sedlák se krásně vymotal, ale byl nepřesný.
11:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz bez asistence (2:2)
09:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #84 Filip Přikryl (2:1)
09:13 Po rychlé akci v přesilovce Morávek zvyšuje na 2:1.
08:13 Vyloučen hráč #43 Lukáš Drahný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
05:34 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
05:14 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #97 Antonín Tvrdík (0:1)