• 60 59:56
    8:3
    (Samec)

Fbc Strakonice - TJ Sokol Královské Vinohrady B 8:3
branky: 19. Karel Řezanka, 28. Tomáš Mareš, 29. Vojtěch Houska, 34. Luboš Homolka, 46. Luboš Homolka, 46. Lukáš Pluskal, 58. Miloslav Blahuta, 60. Karel Řezanka - 26. Jan Švejda, 42. Vojtěch Trčálek, 58. Jakub Žiška; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 4 + Lukáš Pluskal OS:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Hynek Samec 16 - Jiří Trojan 21; po třetinách: 1:0, 3:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Dnes jsme se mohli opřít o výborného Hynka v bráně. Konečně jsme předvedli koncentrovaný výkon po celou dobu utkání,a to nám přineslo zasloužené 3 body.  nDěkujeme soupeři za férové utkání a přejeme klidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Ačkoli nám to tu dnes dobře "lepilo", tak jsme nebyli schopni proměnit gólové šance a to nás stálo utkání. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:2
59:56 GÓL Fbc Strakonice! 8:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #91 Hynek Samec (8:3)
57:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #3 Vít Neuman (7:3)
57:29 GÓL Fbc Strakonice! 7:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (7:2)
55:17 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
49:36 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
47:36 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice - osobní trest
47:36 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
47:36 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
47:36 Vyloučen hráč #44 Luboš Homolka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
45:31 GÓL Fbc Strakonice! 6:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #88 Karel Řezanka (6:2)
45:05 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #32 Vojtěch Houska (5:2)
41:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #33 Dominik Záň (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
35:42 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
33:22 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
30:50 Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
28:07 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #52 Patrik Wolf (3:1)
27:45 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (2:1)
25:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #20 Jakub Žiška (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:8
18:20 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #14 Jan Staněk (1:0)