5:3
    Lukáš VOJTĚCH
    (Petrásek)

Panthers Praha Boys U23 - FBC Kutná Hora  5:3
branky: 38. Matyáš Sabák, 39. Michael Kočandrle, 49. Michael Kočandrle, 51. Tomáš Jančík, 55. Tomáš Jančík - 11. Lukáš Martin, 25. Michal Trník, 58. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Julius Šabler 17 - Bohuslav Bochníček 18; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Vyrovnaný zápas bez koncovky na obou stranách. Naštěstí jsme se probrali dřív, a i s trochou štěstí dotlačili zápas do vítězného konce. Ač to běžně nedělám, tak poděkuji soupeři za utkání, v přístupu by si ostatní mohli brát příklad.
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Hrálo se hodně nahoru dolů, přesto však vyrovnané utkání. Šance, vyloučení na obou stranách. Bohužel pro nás jsme spálili nepřeberné množství šancí a hodně propadali do obrany. Co dodat, soupeř byl lepší v koncovce. My se musíme z toho ponaučit a něco týmově udělat a změnit. Děkujeme soupeři za skvělý zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:55 Hosté to zkouší v šesti.
58:21 Martin trefuje backhandem pouze tyč.
57:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #48 Jiří Petrásek (5:3)
54:22 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:2)
52:02 Hostující tým teď spálil výbornou šanci.
51:01 Vyloučen hráč #39 Vojtěch Majer družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
50:22 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #77 Matěj Motl (4:2)
50:22 Jančík z odražené střely Motla přidává domácím další branku.
48:46 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle z trestného střílení (3:2)
48:46 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
46:28 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:22 Domácí si teď vytváří mnohem více šancí než v předchozích třetinách.
41:28 Majer sbírá nahrávku protihráčů a dostává se do zakončení.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:55 Jančík si na mantinelu obehrává dva hráče těsně před koncem.
38:20 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #77 Matěj Motl (2:2)
37:57 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #77 Matěj Motl (1:2)
34:21 Hostující tým se dostává už do 4. úniku v oslabení.
32:27 Vyloučen hráč #10 Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:57 Jančík trefuje v přesilovce tyč.
29:56 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
24:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (0:2)
24:17 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
24:17 Vyloučen hráč #33 Ondřej Spurný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 5:7
15:32 Bochníček teď v neuvěřitelném zakroku likviduje šanci domácích.
12:47 Hosté trefují tyčku.
10:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #48 Jiří Petrásek (0:1)
10:20 Martin se rychlou akcí dostal až za dva bránící hráče a poslal nahrávku přímo na volného Petráska.
08:32 Drahný zkouší překvapit domácího brankáře střelou z dálky. Šabler ale střelu čekal a balónek odráží.
04:37 Zelený v šanci po nahrávce zpoza brány střílí mimo.
04:01 Leiš se snaží vykroutit mezi hráči v předbrankovém prostoru. Balónek se odráží pryč mimo nebezpečný prostor.
02:43 Kočandrle v šanci na velkém brankovišti.
00:01 Úvodní buly pro domácí.