5:10
    David PECH
    ()

Fbc Strakonice - Panthers Praha Boys U23 5:10
branky: 4. Karel Řezanka, 16. Karel Šavrda, 19. Karel Řezanka, 24. Daniel Chvosta, 52. Tomáš Mareš - 2. Tomáš Kačer, 11. David Pech, 12. Adam Eliáš, 25. Tomáš Kačer, 27. Tomáš Kačer, 35. Jan Tvrdek, 38. Jakub Petr, 39. Antonín Ježek, 52. Tomáš Jančík, 59. David Pech; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5 + Karel Šavrda 4:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 14 - Denis Ali 26; po třetinách: 3:3, 1:5, 1:2
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Do Strakonic jsme přijeli s jasným plánem a ten nám do posledního bodu vyšel. Koncentrovaný výkon podpořený skvělým brankářem. Nikdo asi přehlídku technického florbalu nečekal ale splnili jsme cíl a těžké utkání zvládli na výbornou. nStejně jako loni posílám zdravice hnidopichům do Prahy, protože v suchym... W
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Od nás dneska absolutní bramboračka od začátku do konce, takovým florbalem, jestli se to tak dá nazvat se opravdu prezentovat nechceme. Soupeř dneska lepší ve všech aspektech, tudíž bere zasloužene 3 bodíky. nDěkujeme za férový zápas a přejeme štastnou cestu domů. n
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
58:08 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:10
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #87 David Pech bez asistence (5:10)
53:11 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #9 Tomáš Houska.
51:46 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:9
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #7 David Navrátil (5:9)
51:20 GÓL Fbc Strakonice! 5:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (5:8)
50:20 Timeout Fbc Strakonice
49:08 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #57 Daniel Chvosta.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:43 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za hrubost
38:21 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:8
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #17 Jan Tvrdek (4:8)
37:37 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:7
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:7)
35:25 Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za blokování florbalky
34:40 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #27 Antonín Ježek (4:6)
33:29 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
27:07 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
26:42 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #87 David Pech (4:5)
24:54 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:4)
23:50 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
23:13 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:4
18:29 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka bez asistence (3:3)
17:34 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká florbalka
15:55 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (2:3)
11:15 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #87 David Pech (1:3)
10:04 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #87 David Pech, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:2)
08:04 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
06:21 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
03:38 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:1)
01:17 GÓL Panthers Praha Boys U23! 0:1