• 60 59:55
    8:15
    (Tabášek)

TJ Centropen Dačice - FBC Draci Říčany 8:15
branky: 8. Radovan Kubek, 19. Radovan Kubek, 20. Tomáš Kubek, 44. Petr Novotný, 52. Radovan Kubek, 56. Filip Šlápota, 58. Radovan Kubek, 60. Filip Přikryl - 4. Dominik Počta, 5. Matěj Tabášek, 11. Ondřej Anýž, 14. Václav Steinhaizl, 18. Matyáš Pros, 20. David Tománek, 41. Jakub Blažek, 41. Matyáš Pros, 46. Vítězslav Špok, 48. Matyáš Pros, 49. David Tománek, 53. Jakub Tabášek, 55. Vítězslav Špok, 57. Jan Dušek, 60. Matěj Tabášek; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 5 + Jan Pecha OS:2; využití: 1:3; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 17 - Matyáš Novotný 18, Michal Dostál 3; po třetinách: 3:6, 0:0, 5:9
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Za mě ne moc pohledné, ale za to hodně bojovné utkání. Dále nás trápí velký počet inkasovaných branek z individuálních chyb a nedohraných situací, na čem musíme ve velkém pracovat a nespoléhat,že vždy nastřílíme 10 a víc branek. Gratulace a zároveň poděkování Hadovi (náhradní brankář), který nám na rychlo zalepil díru a pomohl. Přeji soupeři v dalších kolech úspěšná utkání a děkujeme.
60:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): První dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem a drželi jsme vysoké tempo. Bohužel nám ve třetí třetině došly síly a ztratili jsme koncentraci. nDěkuji všem našim hráčům za odmakané první dvě třetiny, soupeřům za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
60:00 Třetí třetina byla teda fakt záhul ... hodně vyloučení a branek. Na konec zasloužená výhra hostů, kteří byli nebezpečnější a efektivnější. Díky za pozornost.
59:55 GÓL FBC Draci Říčany! 8:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #93 Jakub Tabášek (8:15)
59:55 Tak přece jen polední gól dali hosté, takže jsme nemohli využít ani pravidla, kdo dá poslední gól vyhrál :-(
59:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #35 Oldřich Pecha (8:14)
59:47 Přikryl na dvakrát a je to tam.
59:34 Míček mají už dlouho hosté.
58:48 Omlouvám se, Dačice se nerozpadají, stále bojují.
57:38 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (7:14)
57:38 Kubek R. při chuti, brankářovou nahrávkou nepohrdl. 7:14
57:20 Novotný nezkrotil skákavý míček.
56:41 GÓL FBC Draci Říčany! 6:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (6:14)
56:41 Borci Dačic se teď srdnatě vraceli, al na hráče na středu zapomněli.
56:16 Morávek si teď počkal a zmařil šanci hostů.
55:11 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #82 Tomáš Kubek (6:13)
55:11 Střídání brankáře. Nový brankář #40 Michal Dostál družstva FBC Draci Říčany
55:11 Šlápota krásně natáhnul a je to gól.
55:00 Nutno, ale podotknout, že snaha tam je.
54:20 A další branka, domácí se trochu sypou :-(
54:09 GÓL FBC Draci Říčany! 5:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (5:13)
54:06 ,,Ti se hlásej, ti se hlásej ... já nevím. Dáme buly" rozhodčí Pepa Pařízek
53:24 Kubek T. kouzlí forhand za zády, ale úspěch nepřinesl.
52:34 GÓL FBC Draci Říčany! 5:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (5:12)
52:34 Proti tomuto i Ferdan bezmocný.
52:20 Béčko hostů a následná dorážka, Ferdan kryje.
52:05 Stav 11:5 zapříčinil i sportovní chování, jsem nadšen!
51:45 Čepice na plochu, Kubek R. dává třetí gól!
51:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #3 Filip Šlápota (5:11)
51:23 Po obrovském závaru se prosadili i Dačice.
50:35 A opět vyloučení, tentokrát se provinili hosté.
50:20 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:15 A pojďme zase ke hře, skvěle Ferdan.
49:42 Takže je to 5 na 4, stav je 11:4 a mě tahle úředničina přestává bavit.
49:09 Hošíííí fakt nestihám, další vyloučení, další gól.
48:42 GÓL FBC Draci Říčany! 4:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:11)
48:25 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
48:11 Vyloučen hráč #61 David Kučera družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka
48:11 A je tu opět vyloučení z kategorie ,,WTF?"
47:19 GÓL FBC Draci Říčany! 4:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:10)
47:19 Výborná práce v oslabení, byla dehonestována špatným střídáním ... gól.
46:30 Morávek teď bohužel neproměnil, ale co se tady děje fakt nestíhám. Vyloučení, emoce, nájezdy, emoce ... nedávám to asi půjdu domů :-)
46:29 Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #16 Jan Morávek.
46:23 Hosté rvní přesilovku využili a jde se na druhou.
45:45 GÓL FBC Draci Říčany! 4:9
44:38 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice - osobní trest
44:38 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
44:35 Ajaj Pecha J. neunesl přísné vyloučení a rozhodčímu to vysvětlil a dvakrát. Takže 2 + 2 + 10 a to ani nastavit neumím.
44:11 Přísné vyloučení jsou na obou stranách, teď se to dotkne Pechy J.
43:27 Trenér Dačic Kubeš doporučuje: ,,Kasu, mluv spolu, záda, bez falu ... " no má toho moc.
43:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný bez asistence (4:8)
43:13 Novotný teď využil chyby hostů, trenér je s tím hrubě nespokojen.
42:49 Napadlo, mě, že kdybychom spojili draky a dačice, mohli bychom tady mí tým ,,Dračice"
42:17 Draci jsou stále nebezpeční.
41:50 Hned to mohl potvrdit Pecha O., ale gólman byl proti.
41:00 Hosté: ,,Už jsou zlomený." Tak to neví, že Dačičtí jsou na podobné stavy zvyklí :-)
40:38 A je zle, hosté vlítli do třetí třetiny jak uragán a přidávají další branku.
40:36 GÓL FBC Draci Říčany! 3:8
40:13 GÓL FBC Draci Říčany! 3:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #63 Marek Honzák (3:7)
40:13 Tak teď mě hráči zaskočili, ještě jsem se ani nerozepsal a už je tu gól.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
40:00 Střely domácí 7, hosté 8.
40:00 Hra na tempu neztratila, ale na brankách ano. Tuto třetinu jsme žádnou neviděli. Nicméně stav i hra nám slibuje zajímavé třetí dějství.
39:51 Zajímavý verdikt, teď dává domácím výhodu. Trenéra hostů to přivádí k záchvatu smíchu (ale malému)
38:50 Hosté hodně zkouší Ferdana překvapit po zemi, ale ten má spodek pokrytý.
38:19 Multifunkční pořadatel Mátl zvládá vše. Stopuje, ošetřuje a tak vůbec.
38:05 Morávek na zemi musíse ošetřovat.
37:07 Hráč hostů číslo teď provětral Ferdana.
36:30 Kombinace domácích končí utěšenou střelou Přikryla.
35:57 Dačice teď pod tlakem, ale střelu to ještě nepřineslo.
34:35 Hosté spolu hodně komunikují. Mátl: ,,Už mě s tím se*ou" :-)
33:46 Šlápota teď hezky před bránu na Novotného, k tomu se míček nedostal.
33:12 Kubek R. teď blokoval tak, že to určitě pozná i za tři dny. Dačice v pěti
32:45 Zatím se nic moc neděje, pusťte Oldu na plac 5 na 5 má tempo.
31:15 Hosté si stěžují, že nebyli tři dvojky, domácí si stěžují, že neměla být vůbec, tak já nevím
31:12 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
31:12 Důrazný Pecha to teď přehnal.
30:30 Krosovka Kubeka T. bohužel minula těsně cíl.
30:00 Novotný - Kubek T. a Přikryl z druhé vlny stav bohužel stále stejný
29:21 Hosté se prokombinovali až před Ferdana, ten je teď jistý.
28:23 Hra je teď zajímavá a napínavá, bohužel v rohu kam nevidím.
28:02 Ferdan v sedě zachránil situaci.
27:15 Cituji lavičku domácích: ,,Střílej ku*va." Morávek neposlechl
26:45 Hosté v pěti, Dačice vytvořili jednu šanci ... slovy jednu.
26:30 Přikryl ukázal, že 5 na 5 nám jde.
25:24 Dačice nemohou chytit tempo.
23:56 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
23:56 Vyloučení hostů, které teď nikdo moc neviděl, ale Dačicím to nevadí.
23:41 Střela hostů mimo.
23:37 Dobrá zpráva, hra se nezpomalila.
23:00 Pecha J. dobře napadal, získal míček, ale v rozhodující chvíli mu přeskočil hůl.
22:00 Pecha O. povodil napadajícího hráče, ale střela mimo.
21:11 Kučera se teď představil přehledem a slušným bráněním.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
20:00 Máme za sebou třetinu v úžasném tempu, hosté byli rozhodně efektivnější a místy důraznější.Dačice bojují a jestli tohle tempo vydrží máme se ještě na co těšit.
19:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (3:6)
19:43 A přece ještě jednou Dačice ... no jestli to bude takhle dál, tak nás fandové defenzivního florbalu vypnou.
19:40 Hrající trenér Kubek vykřikl: Děláš si srandu!?" jsem rád, že nebyl vyloučen, jeden nikdy neví.
19:27 A už to jiskří, už to jiskří :)
19:00 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:6)
19:00 Trestuhodně teď nechali obránci Dačic volného Tománka a zase o čtyři.
18:33 Dačice bojují a konečně byli odměněni. Morávek Kubek 2:5
18:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (2:5)
17:09 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:5)
17:09 Hráč hostů číslo 11 teď objel všechny a přihrál nadalší gól.
16:48 Úžasný zákrok Ferdana!
16:00 Teď hosté dobře kombinovali, ale nakonec vyřešil Ferdan.
15:00 A i parťák Kubek, teď předvedl dobrý obranný zákrok.
14:15 Bartoň skvěle teď zachránil situaci. To mohlo být už o čtyři.
14:00 Šance jsou na obou stranách, ale hosté jsou daleko efektivnější.
13:13 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:4)
13:13 Pecha Oldřich teď neodhadl situaci a je to o tři góly.
12:20 Novotný sám před brankářem .... a .... netrefil.
12:00 Jeden z nejlepších zákroků teď předvedl .... hlavní pořadtel Mátl.
11:30 ,,Není čas na fóry" zní z hostující střídačky.
11:00 Ferdan teď předvedl zákrok z kategorie, ,,všechno vidím"
10:40 Domácí opět přispěchali z odpovědí, ale bohužel ani tahle povedená střela Morávka v síti neskončila.
10:25 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:3)
10:25 Ani odraz míčku teď nepomohl, na tohle byl Ferdan krátký a to i když je dlouhý :-)
10:01 Šlápota teď vyzkoušel pozonost Novotného.
09:52 Lavička domácích udává pokyny, lavička hostů hecuje a vysvětluje.
09:18 ,,Klidnější pasáž" teď mohli vidět diváci v Cerekvi.
08:12 Hra je v tak vysokém tempu a pořád se něco děje, že si prstíky ušoupu :-)
07:37 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #48 Jan Pecha (1:2)
07:37 Kubek Radovan se teď hezky uvolnil od mantinelu, střela mu ovšem sklouzla, následnou přihrávku od Pechy J. už využil.
07:03 Pecha Oldřich na hřišti.
06:42 Oslabení zatím hrají domácí soustředěně a skvěle.
05:03 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
05:03 PechaOldřich teď hasil situaci a brejk 2 na 1 bohužel jen za cenu vyloučení. Dačice ve čtyrech.
04:35 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #24 Ondřej Anýž (0:2)
04:35 A soupeř znovu udeřil, střela ze střední vzdálenosti Ferdanovi propadla.
04:00 Kapitán Kubek teď šel  důrazně za míčkem, zpracoval pro Novotného, ale rozhodčí se upískl a neponechal výhodu. Z následné akce domácí nic nevytěžili.
03:17 Pecha Jan hned mohl odpovědět, ale bohužel nakonec netrefil ani zařízení.
03:07 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #82 Filip Nochta (0:1)
03:07 Draci nyní důraznější před brankou.
02:22 Hraje se ve vysokém tempu a nahoru dolů.
01:23 První zákrok má i Novotný na druhé straně.
00:47 Rozhodčí opravil mantinel a jde se na věc. První zákrok má Ferdan.
00:27 Draci jsou nahecovaní a lítají nejen jako papíroví ...
00:01 A je to tady, napětí vrcholí ...
00:00 Dobrý večer vážení florbaloví nadšenci, vítám vás (nebo Vás - pokud máme pouze jednoho fanouška) na dnešním onlinu, kterým bude provázet bývalý trenér A-týmu (tudíž nestranný pořadatel) David Černý. Předem se omlouvám za pravopis a překlepy, už teď při rozcvičce týmů je tempo strhující, takže není čas hlídat vše. V dnešním utkání se předtaví mužstva na opačném pólu tabulky - Draci z Říčan a  .... třeba Cukráři z Dačic? ... nechme a TJ Centropen Dačice. Utkáním bude řídit zkušená dvojice sudích Josef Pařízek a Michal Pazderník. Za 15 minut to vypukne.