• 58 57:21
    8:4
    (Mikeš)

Fbc Strakonice - FBC Spartak Kaplice 8:4
branky: 9. Vojtěch Houska, 12. Karel Šavrda, 20. Karel Řezanka, 21. Karel Řezanka, 34. Daniel Chvosta, 54. Karel Řezanka, 56. Adam Přib, 58. Karel Řezanka - 9. Jakub Košíček, 10. Antonín Ballák, 34. Michal Forst, 36. Petr Lukš; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Šimek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Hynek Samec 35 - Jan Vaníček 50; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Gratuluji soupeří k vítězství, ale myslím si, že konečný výsledek utkání zcela neodpovídá jeho průběhu. Mrzí zejména neproměněné šance a branka  na začátku 3. třetiny. Potom již soupeř nekompromisně svou kvalitou trestal naší čím dál více otevřenou obranu. Moc děkuji hráčům za předvedený výkon, který je pro nás velkým povzbuzením do dalších zápasů.
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Dneska jsme si zápas zbytečně zkomplikovali chybama v obraném pásmu, kdy nejsme dostatečně důrazní. Kaplice byla nepříjemným soupeřem, dlouho je dokázal držet výborný golman, k tomu přidala bojovnost a výsledek do poslední desetiminutovky nebyl vůbec jasný. Jsem rád, že jsme nemuseli sestavu stahovat na dvě pětky, potřebujem takové zápasy, hlavně kvůli mladým klukům. nDoufám, že se do příště vyvarujem chyb v rozehrávce a budem kvalitnější ve všech ohledech. nSoupeři přejeme štastnou cestu domů a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 20:16
57:21 GÓL Fbc Strakonice! 8:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #77 Matěj Mikeš (8:4)
56:23 Timeout FBC Spartak Kaplice
55:58 GÓL Fbc Strakonice! 7:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #32 Vojtěch Houska (7:4)
53:10 GÓL Fbc Strakonice! 6:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (6:4)
40:00 Střely ve 2. části: 23:17
36:16 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
35:41 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (5:4)
34:21 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
33:24 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (5:3)
33:00 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (5:2)
22:39 Vyloučen hráč #58 Jakub Košíček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
20:05 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
20:00 Střely v 1. části: 15:6
19:39 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
14:07 Vyloučen hráč #19 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
11:50 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:2)
09:19 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
09:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #37 Petr Lukš (1:2)
08:24 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #58 Jakub Košíček bez asistence (1:1)
08:05 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #14 Jan Staněk (1:0)