• 65 64:56
    10:9
    ()

Fbc Strakonice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 10:9p
branky: 3. Lukáš Pluskal, 4. Karel Řezanka, 6. Karel Řezanka, 11. Jan Staněk, 11. Karel Řezanka, 26. Daniel Chvosta, 38. Luboš Homolka, 51. Tomáš Mareš, 58. Karel Řezanka, 65. Karel Šavrda - 6. Ondřej Budek, 8. Jiří Veselý, 10. Lukáš Fischer, 21. Tomáš Pour, 27. Ondřej Hlinovský, 31. Vojtěch Beneš, 37. Ondřej Sihelský, 42. Kryštof Lehečka, 60. Matěj Surák; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 30 - Martin Lenárt 18; po třetinách: 5:3, 2:4, 2:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Dnešní utkání bylo ve znamení 1.zápasu v sezóně, kdy naše hra nebyla vůbec učesaná a hlavně soustředěná od samotného začátku utkání. Hra se postupně zlepšovala, ale bohužel i zbytečně padala. Do dalšího zápasu potřebujeme zlepšit úplně vše. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
65:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Dneska pěkný zápas z obou stran, chvilku byli lepší Plzenaci a chvilku my. Musíme se líp naučit kontrolovat vedení, zbytečně začneme bejt pasivní a necháme soupeře dotáhnout skóre. Gól v naší úřesilovce je toho důkazem.  nJinak super odmakanej zápas od celého týmu, dneska to muselo všechny v hale bavit. nSoupeři přejeme štastnou a KLIDNOU cestu domů. n
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
64:56 GÓL Fbc Strakonice! 10:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (10:9)
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:13 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #86 Ondřej Sihelský (9:9)
57:58 GÓL Fbc Strakonice! 9:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #8 Lukáš Pluskal (9:8)
50:48 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
50:23 GÓL Fbc Strakonice! 8:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (8:8)
49:21 Vyloučen hráč #86 Ondřej Sihelský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
41:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka bez asistence (7:8)
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
39:57 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení
37:28 GÓL Fbc Strakonice! 7:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #97 Matěj Čajan (7:7)
36:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:7)
34:36 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky
30:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #87 Adam Hašek (6:6)
26:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (6:5)
25:25 GÓL Fbc Strakonice! 6:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:4)
20:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (5:4)
20:00 Střely v 1. části: 7:10
12:37 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #24 Karel Šavrda.
10:43 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
10:23 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk bez asistence (4:3)
09:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #96 Vojtěch Beneš (3:3)
07:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #7 Jiří Lukasch (3:2)
05:47 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
05:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:1)
03:33 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
02:12 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal bez asistence (1:0)