• 33 32:49
    4
    Petr KARGER

FBC Playmakers Prostějov C - FBC Mohelnice C 3:7
branky: 8. Jan Šilhánek, 18. Filip Otáhal, 32. Jan Prudký - 9. Lukáš Bittner, 10. Jiří Šincl, 22. Jiří Hňoupek, 26. Jiří Šincl, 27. Jan Mitrenga, 28. Jiří Hňoupek, 30. Jiří Šincl; rozhodčí: Jiří Kroupa - Stanislav Kosek; vyloučení: 1 + Jakub Kalabis 4:2 + Tomáš Kovář OS + Petr Karger 4; využití: 0:2; zásahy brankářů: Michal Kopečný ? - Vojtěch Hrachovina ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
32:49 Vyloučen hráč #24 Petr Karger družstva FBC Mohelnice C na 2+2 minuty za hrubost
32:13 Vyloučen hráč #44 Jakub Kalabis družstva FBC Playmakers Prostějov C na 2+2 minuty za hrubost
31:55 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 3:7
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #35 Jan Prudký bez asistence (3:7)
29:28 GÓL FBC Mohelnice C! 2:7
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #3 Lukáš Bittner (2:7)
27:28 GÓL FBC Mohelnice C! 2:6
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #15 Jiří Hňoupek, asistoval #27 Jiří Jarmar (2:6)
26:33 GÓL FBC Mohelnice C! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #26 Jan Mitrenga, asistoval #88 Martin Kubíček (2:5)
26:21 Onlajn přebírá "tata Kanec", musím se jít rozvičit. Mějte se hezky, loučí se Miško Korčko.
25:58 GÓL FBC Mohelnice C! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #36 Jiří Šincl bez asistence (2:4)
24:58 Přesilovka Playmakerů k brance nevedla. Že by za to mohlo nenasazení Sobeckého?.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:58 Vyloučen hráč #27 Jiří Jarmar družstva FBC Mohelnice C na 2 minuty za bránění ve hře
21:30 GÓL FBC Mohelnice C! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #15 Jiří Hňoupek, asistoval #88 Martin Kubíček (2:3)
19:20 Vyloučen hráč #67 Jan Váňa družstva FBC Playmakers Prostějov C na 2 minuty za zvedání florbalky
17:06 Statistika prozatím nejlepšího hráče utkání Michala Sobeckého. Agentura KrnyOpta mu vyměřila známku 9.8/10. Připsal si 100% úspěšnost přihrávek (14/14), 100% úspěšnost bloků (1/1), 100% úspěšnost střel na branku (1/1), +- 0
17:04 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 2:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #69 Filip Otáhal bez asistence (2:2)
15:12 Rozehrávky se ujal hráč Playmakers s číslem 19 - Sobecký. Jeho střelu z poloviny mu ale konečkami prstů vytáhl brankář.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:56 Jiří Kroupa: "Sobecký?"
11:55 Jakub Krnáč: "Hádejte, kdo ještě nezkazil ani jeden souboj"
09:37 GÓL FBC Mohelnice C! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #28 David Petruška (1:2)
08:12 GÓL FBC Mohelnice C! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice C vstřelil #3 Lukáš Bittner bez asistence (1:1)
08:12 Sobecký zkušeně rozhrál po mantinelu. Je radost tyto hráče sledovat.
07:12 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 1:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #16 Jan Šilhánek, asistoval #25 Filip Šubrt (1:0)
04:20 Sobeckého zblokovaná střela.
04:15 Sobecký motivuje své hráče k lepšímu výkonu. Nyní si zahraje i PP.
03:40 Vyloučen hráč #17 Tomáš Kovář družstva FBC Mohelnice C - osobní trest
03:40 Vyloučen hráč #17 Tomáš Kovář družstva FBC Mohelnice C na 2 minuty za nesportovní chování
03:30 Hezký obranný zákrok Sobeckého.
03:00 Dnešní manuální online bude strohý. I já se obávám pokuty.
00:01 Playmaker Jakub Krnáč poprvé v životě na časomíře. Obává se pokuty.