2

1

3.

Zlín Lions - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:3pn
branky: 12. Lucie Perutková, 22. Lucie Perutková, 22. Eliška Horáková, N Lucie Perutková - 5. Lucie Sedláčková, 15. Nikol Hanáková, 26. Lucie Sedláčková; rozhodčí: Kristýna Šefraná - Jiří Dorazil; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Polášková ? - Karolína Siudová ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #45 Alena Kostková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #98 Natálie Kratěnová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #28 Sára Zajíčková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #27 Lucie Perutková a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #27 Zuzana Zbořilová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #72 Eliška Horáková a vstřelil gól.
30:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
25:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Lucie Sedláčková, asistoval #65 Helena Eliášová (3:3)
21:51 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #72 Eliška Horáková bez asistence (3:2)
21:20 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Lucie Perutková, asistoval #98 Natálie Kratěnová (2:2)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
14:45 Vyloučen hráč #6 Anna Dovicová družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #74 Nikol Hanáková bez asistence (1:2)
11:24 GÓL Zlín Lions! 1:1
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
05:31 Vyloučen hráč #45 Alena Kostková družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hákování
04:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Lucie Sedláčková bez asistence (0:1)
00:45 Vyloučen hráč #6 Anna Dovicová družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání