7:3
    Anna HONZOVÁ
    (Pokludová)

Aligators WU19 - SHOOTERS BETA 7:3
branky: 3. Denisa Wronková, 4. Diana Machorková, 5. Lucie Sekaninová, 11. Natálie Zouharová, 20. Denisa Wronková, 24. Valerie Damborská, 28. Natálie Zouharová - 7. Paulína Kotlářová, 25. Jana Pokludová, 39. Anna Honzová; rozhodčí: Michal Růžička - Filip Antoš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Denisa Konečná ? - Diana Machorková ?, Petra Kaiserová ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:41 GÓL SHOOTERS BETA! 7:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #67 Anna Honzová, asistoval #10 Jana Pokludová (7:3)
34:59 Další tlak jak v papiňáku a zase bez gólu. Čas se týmu Shooters krátí.
34:15 Další pokus od dua Fritzová - Pokludová. Další gól v brance Aligátorek zůstává stále zbožné přání.
31:15 Ať nežeru (už jsem naštěstí dojedl), ale hrácí čas strávený na polovině soupeře hraje pro hráčky Shooters. Nicméně efektivitu bloků Aligátorek by kvitoval nejeden fanoušek defenzivního florbalu. A když to náhodou projde, tak za ní je pozorná Konečná. Pokud chtějí holky utkání zdramatizovat musí na tuto zeď najít jiný recept.
29:15 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petra Kaiserová družstva SHOOTERS BETA
27:43 GÓL Aligators WU19! 7:2
Branku družstva Aligators WU19 vstřelil #21 Natálie Zouharová, asistoval #37 Denisa Wronková (7:2)
27:43 Dílo jest dokonáno. Aligátorky můžou střídat.
27:35 Wronková z Aligators trefuje tyč! To není zahájení třetiny v podání Shooters, jaké by si představovali.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:29 GÓL SHOOTERS BETA! 6:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #10 Jana Pokludová, asistoval #12 Paulína Kotlářová (6:2)
24:29 Pokludová zeShooters vystrkovala růžku už dřív, ale tentokrát to vyšlo! Střelou na zadní tyč koriguje skóre před koncem třetiny.
23:35 GÓL Aligators WU19! 6:1
Branku družstva Aligators WU19 vstřelil #12 Valerie Damborská, asistoval #37 Denisa Wronková (6:1)
23:35 Ano... gól z protiútoku. Co na to říct, toto schéma se začíná opakovat s železnou pravidelností.
23:16 Další pokus ze střední vzdálenosti z dílny Pokludové. Těsně mijí branku Aligátors... Snad to nebude znamenat...
22:01 Tvrdý hit Fritzové na Damborskou z Aligátors. Utkání se nám lehce přitvrzuje. Damborská se zvedá a je v pořádku.
21:16 Krásná souhra Shooters v podání Krčmová - Honzová. Dobývání branky soupeřek je však náročnější disciplína, než by jeden řekl.
19:40 GÓL Aligators WU19! 5:1
Branku družstva Aligators WU19 vstřelil #37 Denisa Wronková bez asistence (5:1)
19:40 Wronková z Aligátorek potvrzuje pravidlo "nedáš dostaneš". Z protiútoku zvyšuje náskok na 4:1.
19:30 U Konečné končí další pokus Květinek. Tentokrát z dílny Hunkářové.
17:33 Duo Kotlářová - Fritzová zkusila zatlačit obranu Aligátors, pokus však končí v náručí pozorné Končené, která dnes hají svatyni.
14:55 Pryclová ze Shooters si vytáhla sólo přes střed hřiště. Jedna hráčka pocem kam jdeš, druhá hráčka pocem kam jdeš, a třetí už byla nad její síly. Míček končí v rohu.
13:01 První třetina byla nahoru dolů, bohužel byly Aligátorky úspěšnější v zakončení. Co si pro nás připravily oba týmy do další třetiny? Nechme se překvapit.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:53 Ušáková to zkouší ze střední vzdálenosti na zadní tyč. Golmanka Aligátorek se však natáhla jak italská těstovina a říká "non" tomuto pokusu!
10:16 GÓL Aligators WU19! 4:1
10:16 Druhá lajna Aligátorek dokončila, to co první nezvládla. A na lavičce Shooters zyblo pouze mrzení.
09:33 Domácí golmanka Machorková vytáhla balónek s brankové čáry. Důležitý zákrok!
06:40 Dobré ráno milé divačky a diváci. Pisatel on-linu se ani nestihl rozkoukat a máme tady čtyři branky. Bohužel stav je 3:1 pro Aligátorky. Po původní sprše to vypadá, že se Shooters Květinky nadechují k odplatě. Snad bude sladká, jako cappucino co jsem si dovezl z McDonadls. (Toto není placená spolupráce!)
06:36 GÓL SHOOTERS BETA! 3:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #12 Paulína Kotlářová bez asistence (3:1)
04:54 GÓL Aligators WU19! 3:0
Branku družstva Aligators WU19 vstřelil #18 Lucie Sekaninová bez asistence (3:0)
03:20 GÓL Aligators WU19! 2:0
Vlastní branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #2 Diana Machorková (2:0)
02:43 GÓL Aligators WU19! 1:0
Branku družstva Aligators WU19 vstřelil #37 Denisa Wronková z trestného střílení (1:0)