• 36 35:23
    5:3
    (Svozil)

Florbal Holešov - FBK Atlas Blansko 5:3
branky: 19. Tomáš Dragan, 19. Martin Houšť, 24. Martin Houšť, 34. Martin Houšť, 36. Tomáš Dragan - 5. Jan Charvát, 16. Tomáš Kuchař, 28. Jan Charvát; rozhodčí: Michal Rada - Šimon Grega; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Luboš Janalík ? - Martin Malík ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:23 GÓL Florbal Holešov! 5:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #14 Tomáš Dragan, asistoval #8 Martin Svozil (5:3)
34:45 Bohužel góll do otevřené obrany Atlasu, který se snaží utkání vyrovat.
33:09 GÓL Florbal Holešov! 4:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #2 Martin Houšť, asistoval #4 Michal Fridrich (4:3)
33:09 Jako přes kopírák gól Holešova střílí Houšť a dává pohodu svému týmu.
32:41 Hra Atlastu je chaotická. Holešov zatím šanci nevyužil.
30:33 Jedovatá střela blanenského Gretzkyho (č. 99) golman betonem vyrazil.
27:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #66 Jan Charvát, asistoval #9 Tereza Mášová (3:3)
27:04 Atlas srovnává!!
25:30 Hra obou družstev je nahoru a dolů
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:50 GÓL Florbal Holešov! 3:2
23:50 Martin Houšť opět skóruje, střela zapadla do pravého víka.
21:32 Po hrubé chybě Blanska na velkém brankovišti, hráč Holešova trefuje míček ze vzduchu, naštěstí je golman Blanska pozorný.
18:52 Holešov srovnává stav, během 9 vteřin.
18:51 GÓL Florbal Holešov! 2:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #2 Martin Houšť, asistoval #19 Petr Tkadlčík (2:2)
18:42 GÓL Florbal Holešov! 1:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #14 Tomáš Dragan, asistoval #3 Michal Florián (1:2)
18:42 Blansko poprvé inkasuje po kombinaci Holešova
18:05 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kuchař družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra bez florbalky
17:48 Holešov kombinoval na půlce, poté se do brejku dostali hráči Blanska
15:10 Krásný úprk Králíka, který na sebe nalákal 2 hráče soupeře a nahrál téměř do prázdné T. Kuchařovi
15:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Tomáš Kuchař, asistoval #68 Michal Králík (0:2)
14:00 Omluvte nepozornost zapisovatele, protože si myslí, že domácí jsou Blanenští a hosté jsou z Holešova (podle zápisu je to obráceně)
13:16 Zákrok golmana stále drží Atlas nad vodou, ale hosté postupně utahují šrouby.
12:04 Úvodní buly pro hosty.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Domací jsou hodně podráždění na každý hvizd rozhodčích. Musí tyto emoce brzit.
11:00 Hosté teď zamčeli domácí na jejich půlce.
09:50 Pěkně ubráněná přesilovka v bloku a domácí mohou opět útočit.
07:48 Vyloučen hráč #66 Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra rukou
07:48 Sporné vyloučení domácích, nabízí přesilovku hostí.
06:23 I hosté si vytvářejí dost šancí.
04:22 Krásný gól domácích na zadní tyč otevírá skóre!
04:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #66 Jan Charvát, asistoval #31 Petr Kratěna (0:1)
04:08 Pozornost domácího golmana vyzkoušel Houšť Martin
02:30 Tereza Mášová "koupe" hráče Holešova na jejich půlce.
01:30 Bohužel, po nájedu je stav stále 0:0
01:24 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #68 Michal Králík.
01:24 Penalta pro domácí!!!
00:50 Domácí jsou na míčku aktivní a vytvářející si šance.
00:01 Hráči Blanska jsou nachytaní k zápasu