• 45 44:47
    8:6
    (Gistr)

Aligators U21 C - FBC Dragons 8:6
branky: 1. Dominik Král, 17. Přemysl Kořínek, 18. Denis Jakubec, 20. Denis Jakubec, 26. Antonín Šmerák, 31. Vojtěch Dolíhal, 42. Antonín Šmerák, 44. Jiří Horák - 22. Kryštof Lažek, 34. Jan Gistr, 38. Zdenek Jirásek, 39. Kryštof Lažek, 42. Matyáš Judas, 45. Zdenek Jirásek; rozhodčí: Dan Lošťák - Filip Gotschim; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Marek Šivel ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:5
45:00 Střely ve 3. části: 7:14
44:47 GÓL FBC Dragons! 8:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #20 Jan Gistr (8:6)
43:15 GÓL Aligators U21 C! 8:5
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #7 Jiří Horák, asistoval #5 Přemysl Kořínek (8:5)
43:15 Jury přesprintoval Hoju a zasunul jako při stabilním výkonu 5x35.
41:38 GÓL FBC Dragons! 7:5
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas bez asistence (7:5)
41:21 GÓL Aligators U21 C! 7:4
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #22 Antonín Šmerák, asistoval #7 Jiří Horák (7:4)
41:21 Tonynko Guccini klasická jeho přízemní střela dvacet nad led.__PRESENT
40:25 Horník v TOPu
38:57 Timeout Aligators U21 C
38:57 GÓL FBC Dragons! 6:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #13 Zdenek Jirásek (6:4)
37:14 GÓL FBC Dragons! 6:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (6:3)
33:54 GÓL FBC Dragons! 6:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #20 Jan Gistr, asistoval #98 Filip Plaček (6:2)
33:51 Vyloučen hráč #88 Dominik Král družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:08 Vyloučen hráč #13 Zdenek Jirásek družstva FBC Dragons na 2 minuty za hrubost
33:08 Vyloučen hráč #5 Přemysl Kořínek družstva Aligators U21 C na 2 minuty za hrubost
32:55 Nedáš stoprocentku a jdeš si sednout, jakobych to už někde viděl.
32:21 Akvizice Troopers Jirásek nedal z metru prázdnou bránu.
30:56 Tak to bylo nekompromisní. Pussy od Ormena, Vojtáno granát a je natržená.... síť.
30:55 GÓL Aligators U21 C! 6:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #71 Vojtěch Dolíhal, asistoval #5 Přemysl Kořínek (6:1)
30:00 Střely ve 2. části: 11:7
28:19 Klasický čop Thomase Jakubce, jak jej známe ještě z dob, kdy tento fotbalový stoper hrával Národní ligu.
25:06 Signál, Gucci u zakončení, tyto kluky beru večer!
25:05 GÓL Aligators U21 C! 5:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #22 Antonín Šmerák, asistoval #88 Dominik Král (5:1)
24:35 Mullet Vojtáno v úniku, ale selhal v zakončení, backhand klika ala slow motion.
21:02 GÓL FBC Dragons! 4:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #12 Matyáš Judas (4:1)
20:43 Heča štěluje kromě jiného i mantinely.
19:11 GÓL Aligators U21 C! 4:0
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #9 Denis Jakubec, asistoval #88 Dominik Král (4:0)
19:11 To je válec, 4:0, u stolku nás baví florbal i jiné věci.
17:14 Tak to byla podívaná, skoro jako Clash of the Stars. Na trase Král - Král - Jakubec - Jakubec vidíme nejhezčí goal dne.
17:13 GÓL Aligators U21 C! 3:0
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #9 Denis Jakubec, asistoval #87 Thomas Jakubec (3:0)
16:03 Ormenovi naservíroval Jury a je to 2:0. Přemysl Oráč táhlou střelou nekompromisně zakončuje a říká si o místo v sestavě ve večerním utkání Národní ligy.
16:02 GÓL Aligators U21 C! 2:0
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #5 Přemysl Kořínek, asistoval #7 Jiří Horák (2:0)
15:05 Po buly opět šance Dragons, to stejné, akorát jiná třetina. Zasahuje Horník. Ten se dnes dobře vyspal, ikdyž vstával ve 4
15:00 Střely v 1. části: 9:5
13:55 Velká šance Dragons!
13:10 Přesilovka bez praváka je přesilovka bez praváka. Může se rovnat gólem na druhé straně.
12:15 Vyloučen hráč #12 Matyáš Judas družstva FBC Dragons na 2 minuty za hrubost
11:10 Linhart projektil, tvrdý projektyl je s tvrdým. Gucci tupé brusle - nabrousit, na Kometě, nabrousit u brusmena tel.: 774 316 83* (3).
10:45 Tony Gucci an der Platz. Minulý rok ještě hráč v 1. lize.
08:30 Ormen nad, dobrý pokus nad kysnu!
04:34 Jury gajdy, kauč vzkazuje, Jury zapři se!
02:03 Vítame kondičního trenéra Marka Heču A týmu, kterým bude dnešním zapisovatelem utkání.
00:42 GÓL Aligators U21 C! 1:0
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #9 Denis Jakubec (1:0)
00:06 Aligators začali skvěle, zvoní jim tyč.