9:10
    Jan NOVOTNÝ
    (Hušek)

Bulldogs Brno B - FBC GEPARDI BRNO 9:10
branky: 1. Adam Konečný, 7. Michaela Žáková, 12. Jan Novotný, 15. Jan Novotný, 35. Jan Novotný, 36. Jan Novotný, 43. Jan Novotný, 44. David Šlosar, 45. Jan Novotný - 1. Ondřej Dohnal, 4. Matěj Vorba, 7. Jan Svoboda, 10. Ondřej Dohnal, 12. Lukáš Beránek, 21. Lukáš Beránek, 24. Tomáš Kuchař, 28. Lukáš Martinek, 29. Ondřej Beránek, 35. Tomáš Kuchař; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Martin Kotrla ? - Jakub Vizina ?; po třetinách: 4:5, 0:4, 5:1
44:59 ...no bez nervů to nebylo!
44:13 GÓL Bulldogs Brno B! 9:10
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný, asistoval #6 Jan Hušek (9:10)
44:13 Tak už šest. Novotný zapisuje double hattrick...?
43:43 GÓL Bulldogs Brno B! 8:10
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #14 David Šlosar, asistoval #6 Jan Hušek (8:10)
42:49 GÓL Bulldogs Brno B! 7:10
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný z trestného střílení (7:10)
42:49 Zápis jsem psát nechtěl, ale pět gólů Novotného v řadě stojí za povšimnutí. A zamyšlení o kvalitě zbytku kádru Bulldogs...?
35:53 GÓL Bulldogs Brno B! 6:10
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný bez asistence (6:10)
34:59 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 5:10
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař, asistoval #96 Jan Svoboda (5:10)
34:39 GÓL Bulldogs Brno B! 5:9
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný, asistoval #8 Michaela Žáková (5:9)
32:32 Vyloučen hráč #84 Petr Šubrt družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za hrubost
28:00 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:9
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #19 Ondřej Beránek, asistoval #99 Lukáš Beránek (4:9)
27:51 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:8
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #13 Lukáš Martinek, asistoval #9 David Dvořák (4:8)
23:56 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:7
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař, asistoval #84 Petr Šubrt (4:7)
20:45 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:6
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #22 Václav Hájek (4:6)
15:47 Vyloučen hráč #22 Václav Hájek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:22 GÓL Bulldogs Brno B! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný, asistoval #9 Michael Weiser (4:5)
11:41 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:5
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #18 Ondřej Dohnal (3:5)
11:34 GÓL Bulldogs Brno B! 3:4
09:57 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Ondřej Dohnal, asistoval #99 Lukáš Beránek (2:4)
06:36 GÓL Bulldogs Brno B! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #9 Michael Weiser (2:3)
06:26 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #96 Jan Svoboda, asistoval #50 Tomáš Kuchař (1:3)
03:22 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #4 Matěj Vorba, asistoval #18 Ondřej Dohnal (1:2)
03:11 Vyloučen hráč #33 Dmitriev Arsenii družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nesportovní chování
00:47 GÓL Bulldogs Brno B! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #6 Jan Hušek (1:1)
00:39 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:1